Stranica 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 135

Tema: Fiat servis

  1. #26
    ajatolah
    Guest
    Pa, sad bi bilo zgodno da napomenes jesi li imao kakvih iskustava sa ovlastenim fiatovim servisima i ugradnjom dijelova koje doneses. Inace me zanimaju cjene redovnih servisa za Punto (odnedavno postah vlasdnik jednog).
    Imena (servisa naravno) na sunce!

  2. #27
    SuXo
    Guest
    ajatolah
    već sam prije napisao da koristim ovlašteni servis fiat-alfa-lancia alfacar iz čakovca, a oni bez problema servisiraju sa donešenim dijelovima, ali ne u jamstvenom roku - tada dijelovi moraju biti "originalni"

  3. #28
    Mazga
    Guest
    pa kj će vam fiatovi servisi uopće?! niste valjda toliki blentavci (razmem možda ženske) da vozite fiate? bacite to i kupite PRAVE AUTE, pa nebute trebali fiatov servis!!! FIAT SUCKS!!! FIAT IS SHEET!!! FIAT JE JEDNOM RIJEČJU ZA ×××××!!! MRZIM FIAT I SVE FIATOVCE!!! )

  4. #29
    CLIO SPORT
    Guest
    MAZGA: a koji auto ti vozis????

  5. #30
    ajatolah
    Guest
    Mazga,
    a kaj ce tebi servis opce? Ti sa svojim ocito kod veterinara ides.

  6. #31
    Mazga
    Guest
    koji auto ja vozim! pa, glupo pitanje od još glupljih sudionika ovog trača. najbolji auto na zemaljskoj kugli (i dalje) MAZDA!!!!!!!!!!!
    ×××ך FIAT, kupi MAZDU!
    naravno da ti onda neće trebati servis!

  7. #32
    ajatolah
    Guest
    Ti ne mjenjas ulje, filtere za zarak i sl? Il ti je uputstvo koje si dobio uz auto na japanskom pa ne znas procitati?

  8. #33
    Mazga
    Guest
    ajatolaše, ajatolaše!
    pa ovi jadni ljudi koji voze fiate (ili to možda niti nisu ljudi?) se ne žale na servise zbog promjene ulja i uljnog filtera, već zbog otklanjanja (vrlo čestih u fiata!) kvarova!!! Vidiš, ja TO NETREBAM! Kupi Mazdu, pa ćeš vidjeti koliko je život lijep i lagodan!

  9. #34
    ajatolah
    Guest
    Mazgo,
    sve ima svoje pluseve i minuse. Npr ako za najjeftinijeg Demia mogu dobiti Ford Focus ili Corollu za malo skupljeg, koj je smisao u kupovanju Mazde? Al dobro. Jedino mi nije jasno cemu izrazi tipa "mrzim fijatovce" i slicna vrijedjanja. A jos manje cemu ta religioznost kada se odlucis za neku marku automobila. Valjda je tesko priznati da nemamo svi mi para za novi Mercedes ili nesto slicno pa onda frustracije treba ljeciti tako da uvjeravamo sebe i druge da smo bas mi kupili najbolji auto na svijetu koliko god to bilo van pameti.

  10. #35
    Mazga
    Guest
    ajatolaše, crni ajatolaše!
    Corollu za pare Demia ne možeš ni u snu dobiti, ali je ona, priznam, bolja od Demia! Ja vozim najbolji auto NA SVIJETU - MAZDU 626 8u svojoj je klasi najbolja, to je dokazano i testovima!)
    Ford Fukos? Pa ti se usudiš to švapsko ×××××× usporediti s Mazdom??? Ili bilo kojim Japancem??? Dok Ford dostigne KIU, javi mi!
    P.S.
    - uvjeren sam da neću to dočekati, jer se i tebi (valjda, nadam se) prosvijetlila pamet! Fukosa usporeživati s Mazdom??? SVAŠTA )

  11. #36
    ajatolah
    Guest
    Ah Mazgo,
    sto god bilo, radje bi Focus-a nego Demia. Al sta cu ti ja.

  12. #37
    ajatolah
    Guest
    Ah da - nmali izvadak iz cjenika (EUR):
    Demio 11.496 - 15.016
    Corolla 13.959 - 20.558

    Ka sto rekoh - za skupljeg Demia mozes dobiti Corollu. Al valjda ti znas.

  13. #38
    ajatolah
    Guest
    A sto se tice 626, u rasponu od 17 000 eur do 25 000 mozes dobiti svu silu automobila, medju kojima Mazdu nebih niti pogledao. Al to je mozda glavni problem Mazde - potpuno nezanimljivo izgleda. Mozda to i je izvor tvojih frustracija? Kupis auto za hrpu love i onda te ljudi ignoriraju na cesti jer se nitko nece okrenuti za Mazdom 626.

  14. #39
    Mazga
    Guest
    ajatolaše, crni, najcrniji , ajatolaše!
    Pa di ti živiš? MAZDA JE NAJBOLJI AUTO U SVIM SVOJIM KLASAMA! Za mazdom se okreću i žene i cure i ×××××!!! a i ti, samo te je sram priznati, jer si jadan u svom FUKOSU Fordu!!!! Sramoti od vozila )doduše, ne auta, jer fukos to i nije, nego neko tehno-čudo, živa sprdačina!!!)!!!

  15. #40
    Feri
    Guest
    Fijat? zar on i svoje servise ima? nemrem verovat!!!

  16. #41
    ajatolah
    Guest
    Mazgo, kaj ti i pijes osim kaj ne vidis da je Mazda ruzna k'o drek? Kakav crni Ford? O cem ti pricas?

  17. #42
    Mazga
    Guest
    Mazda je cool, kao i tvoj nick! ajatolah? sramota od gubavca s takvim nickom!

  18. #43
    ajatolah
    Guest
    Ups - al smo se uvrijedili! Joj! Mozda shvatis da si u pogresnom forumu da hvalis svoje preskupo smece od auta - tema je bila "Fiat servis". Al eto, oprostit cu ti obzirom da netko tko misli da je Mazda cool vjerojatno ne vidi ni citati.

  19. #44
    Mazga
    Guest
    Crni Ajatolaše,
    pa ja i govorim o tome da je najbolje ako možeš izbjeći fiatov servis, a to je najbolje ako kupiš Mazdu! Ako si i griješio u životu i nekad imao fiata, bog će ti oprostiti čim kupiš Mazdu (zaboravit će da si bio grešan i ikada imao glupost kao što je fiat!)

  20. #45
    ajatolah
    Guest
    Sorry, ali prije bih kupio kakvu Toyotu. ××××s Mazdu. Ne kvari se? OK. Al nisam ni jednu vidio da mi se svidja. Onda radje kupim kakvu Corollu ako idem na 17 000 eur ili Hondu Civic ako krenem na nesto skuplje. Sad mi nemoj reci da se i Toyote kvare vise od Mazde.

  21. #46
    ivanah
    Guest
    tebi je zaista zivot lijep i lagan kad si mozes priustiti mazdu. ne bi me zacudilo da ti ju je tata kupio...

  22. #47
    ivanah
    Guest
    predhodna poruka je upudena Mazgi

  23. #48
    ajatolah
    Guest
    Ma nije mu tata kupio - to i jest tatina Mazda. Onda ju mali popali prek vikenda i preserava se pred curicama

  24. #49
    Mazga
    Guest
    Ivanah i Ajatolaše crni Ajatolaše!
    Ja neznam o čemu vi pričate? Blago meni da ja imam Mazdu? I to što se para tiče? Pa Mazda uopće nije jeftinija od Fiata (ne računajući Punto!)
    Stilo više košta od 323
    Marea JTD više košta od 626 DTI
    Marea 2.0 20V više košta od 626 1,8 i.t.d
    Ne treba ti lova za Mazdu, već pamet da je kupiš, a ne Fiata!!! Kapish???
    A Toyota? Previše kopira svog uzora Mazdu!
    Civic? Pa ja ipak nisam djete ili uspaljena djevojčica, dječaci moji!

  25. #50
    rale
    Guest
    volim japance i toyotu i mazdu

    ali da toyota "...kopira svog uzora mazdu..."

    sa tim se ne slazem

Slične teme

  1. Honda servis
    By prelude in forum Auto servisi
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 04-05-2004, 12:08
  2. Fiat Large - Najveći Fiat budućnosti
    By novosti iz fiata in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 27-01-2003, 19:41
  3. Twingo servis
    By Brock in forum Auto servisi
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 11-10-2002, 07:51
  4. SAAB servis
    By SAAB in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 24-09-2002, 18:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •