Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Aston Martin kao najkvalitetniji automobil

  1. #1
    Legolas
    Guest
    Vi mi zaista niste jasni.
    Golf kao najbolji automobil na svijetu? Mercedes, Ferrari??? Haha, sve su to krame.
    Kvragu i auto kad ti se razleti motor kad ga digneš na max. okretaje.


    Zaista je neporecivo da Aston Martin ima najveći ugled, najkvalitetnije automobile, najdorađeniji ovjes i podvozje, savršeno uglađene i iznimno snažne motore, i povrh svega, udobnost koju ne može nadmašiti nijedan njemački ili američki automobil. Japance i talijane da ne spominjemo.

    Uzimimo za primjer Lamborghini Diablo. Istina je da mu treba 3 s. do 100 km/h. Ali to isto može i DB7, samo što nisi sav zgužvan i natiskan u njemu, nego sjediš kao kralj i sposoban si uživati u vožnji bez da te boli kičma ili vrat.
    Ista stvar i sa Ferrarijem.


    Lako je napraviti dobar sporstski automobil, ali ne može svatko proizvesti udoban, kvalitetan, i povrh svega iznimno brz automobil.

    Argumenti su neoborivi.

  2. #2
    serfo
    Guest
    izuzetan automobil nema sto. Samo nemoj usporedjivati GT i sportske automobile.

  3. #3
    594kresoah
    Guest
    teško ! mercedes, rolls roys,jaguar i još neki npr.tavria, moskvich ili formula 1 su isto kvalitetni automobili.

  4. #4
    q10
    Guest
    daj ne seri ×××××čino

  5. #5
    q10
    Guest
    koji si ti ××××× ××××te zaboravio si zastavu
    )

  6. #6
    Lima
    Guest
    Moj tata ima Astona Martinia i stalno kad se vozimo on priča ××××× ti mater englesku, neznam zašto ali nešto mu ne paše u autu ...

  7. #7
    Aston Martini Bianco
    Guest
    shaken... not sturbed

  8. #8
    Aston Martini Rosso
    Guest
    mora bit hladan ...

  9. #9
    krešo
    Guest
    q 10, osim ružnih riječi nisi rekao ništa pametno

  10. #10
    krešo 8
    Guest
    netko je moje ime iskoristio...

  11. #11
    Enzo
    Guest
    Definitivno najjjjjjj.... ljudi stvarno znate .....

  12. #12
    mare mala
    Guest
    Ajmo, neka dignu ruku svi koji su vozili ili makar vidjeli uživo ijedan Aston Martin! Ajmo, ajmo, nemojte se sramiti. Dakle? Nitko?
    Pa o čemu vi pričate?

  13. #13
    me
    Guest
    niti jedan auto nije savrsen pa tako nije niti am, to se potvrdilo na snimanju jamesa bonda kad im nije htio upaliti, ali to se dogada i najboljima, usprkos svemu to je ipak jedan od najkvalitetnijih auta na svijetu.

  14. #14
    TM
    Guest
    Aston Martin je poboljšana verzija Ford mondea

  15. #15
    Crimson
    Guest
    Aston Martin je za mene najbolji i najkvalitetniji automobil,ali tu su i Dodge Viper RT/10,Lamborghini Murcielago te Lamborghini Diablo.

  16. #16
    Lambopower
    Guest
    moralo se odgoditi cijelo snimanje jednoga seta u filmu Die another day,o jamesu bondu,jer tvoj "kvalitetni" aston martin nije htio upaliti.V12 vanquish teži gotovo 2 tone s punim spremnikom,i ne ubrzava do stotke za navedeniuh 4,6 sekundi,već za 5,4.pa...

  17. #17
    Lee
    Guest
    To 5.4 kad ga ti vozis ali onaj koji zna moze i za 4.5 Takodje tezak je 1860 kg a ne 2 t. Druga stvar, to je auto za gospodu a ne ko Lamborghini koji je namjenjen napaljenicima u trenerkama a ne nekom koji drzi do sebe. Upravo zato ih i ima mnogo po gradovima dok Astona imaju samo odabrani. ) ) )

  18. #18
    Vedo
    Guest
    Nemoj Mercedesa uspoređivat s tom kantom.

Slične teme

  1. Aston Martin DBR9
    By Dr. Strangelove in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 37
    Posljednji post: 05-11-2004, 09:12
  2. Aston Martin iz blic vijesti
    By drugmirko in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 28-11-2003, 13:31

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •