Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 54

Tema: Najbolji vozaci svih vremena

  1. #1
    Koko
    Guest
    Vidim neke nebulozne i neargumentirane komentare o nekim vozacima F1, pa sam odlucio sastaviti svoju listu najboljih. Bilo bi mi drago da se i vi pridruzite sa vasim, no argumentirano i s mozgom. Ovo je moj TOP 10.

    1. Prost - zato sto se uspjesno borio s nabrzim vozacem svih vremena i dokazao kako inteligencija kod vozaca moze pobijediti talent

    2. Senna - nije broj jedan jer je znao raditi gluposti. Da je pozivio i ubiljezio jos koji koju godinu uspjeha sigurno bi bio broj jedan

    3. Fangio - jer je vozio i vladao u uvjetima koje svi ostali na listi nisu moglu zamisliti. S druge strane sport tada jos nije bio posebno razvije, pa tko zna da li je bilo i boljih koji nisu dobili priliku...

    4 . Scumacher - kombinacija Senne i Prosta, no niti inteligentan kao Prost, niti brz kao Senna. Bahat ali i zabavan. Trenutno bez konkurencije.

    5. Sterling Moss - nikada svjetski prvak, no samo zato sto je vozio kada i Fangio. Legendarno elegantan.

    Ostali koje valja spomenuti pod dobru:
    James Hunt, Jim Clark, Graham Hill, Nicki Lauda, Nelson Piquet i Damon Hill (samo zato jer je bio posljednji vozac koji je imao stila na stazi i izvan nje).

    najsmjesniji vozac:

    Katayama - e taj je znao kao razbiti bolid...

  2. #2
    bobo
    Guest
    Nemam što dodati osim da se u potpunosti slažem s Kokom.

  3. #3
    *artsi*
    Guest



    1.MARIO ANDRETTI,zato jer je istrijan,naš čovik.

    2.JUAN ANTONIO MANUEL FANGIO,zato jer je bio prva zvjezda auto sporta

    3.NIKI LAUDA,jer je pobjedio samoga sebe.

    4.SENNA,svako objašnjenje je višak za poznavaoce F1.

    5.SCHUMAHER,iako odvratan,ipak je trenutno No.1.


  4. #4
    bobo
    Guest
    Gdje iskopa Andrettija,pored svih ostalih??A gdje ti je Dino Debeljuh?

  5. #5
    putko
    Guest
    1.zagor te nej
    2.čkalja
    3.sandokan
    4.osama bin laden
    5.zmija aleksić
    6.hašim tajči

  6. #6
    JPM Power
    Guest
    Koko se mnogo pravi pametan (možda to ima nešto s inteligencijom).

  7. #7
    bobo
    Guest
    Ali je zato Putko Bog!

  8. #8
    Senna
    Guest
    1.Senna-brzi je bio sa slabijom formulom
    od Shumachera

    2.Hakkinen-proracunat vozac znao je sta treba uraditi u dato trenutku i kako ali 2000-1 nije imao srece

    3.Shumacher-brz,opasan,ponasanje nesporsko,antihrist,lose se ponasa ali ipak za sada najbolji.

    4.Kimi,Montoya,Ralf-jos neisprobani,
    foraca Kimi,Forca McLAREN.

    5.Prost-mehanicki vozac,proracunat

    6.Coulthard,Barrichello-ita govna samo drugo pakovanje.

  9. #9
    007
    Guest
    Senna je definitivno najtalentovaniji, samo sto je prerano poginuo!
    Mislim da se niko ne moze ni porediti sa njim.

    Najblizi mu je Montoya!

  10. #10
    thUnder
    Guest
    možda je sve to istinito, ali nema do Senne.................

  11. #11
    Enzo
    Guest
    1. M.Schumacher - mislim brojevi sve govore ...

    2. Senna - nikako nije bolji od Schumachera, malo bolje pogledaj zadnju Senninu sezonu ... ništa strašno..

    3. Rosberg - talentiraniji od Senne ali rano poginuo ....

    4. Prost - brojevi sve govore ...

    5. Hill - najbolji kad su ga otpisali ...

    6. Alesi - dugo vozio konstantno .. i to se boduje ... zna slaviti ...

    7. Lauda - dobar vozač ... šteta izgorio

    8. Berger - ne ka Alesi ali dobar

    9. M. Gene - tip je legenda he he

    Zanimljivo ovdi nema puno starijih vozača iz jednog razloga ne zaslužuju ... prije F1 je bila užas što se tiče konkurencije .... sad su pravi momci tj. sad je Schumy tu da pokaže šta znači vozit .... McLaren & Williams eat dust he he he he ... )

  12. #12
    Jam on it
    Guest
    1. M.S.
    2. -
    3. -
    4. -
    5. -
    6. Senna
    7. Fangio
    itd, itd, itd

  13. #13
    Calibra Zender
    Guest
    Nije baš realno uspoređivati vozače koji nisu ili ne voze u istom vremenu. To je ko da se traži najbolji tenisač ili košarkaš svih vremena. Meni je bez veze gledati samo brojke i statisktiku izvađenu iz konteksta.

  14. #14
    Enzo
    Guest
    Dakle Calibra Zender je imaš pravo da se to ne može uspoređivat to niko ne govori isto tako ne osporavam da su prije bili išta lošiji ali eto danas je konkurencija takava pa samo pravi isplivaju. Ti "stariji" bi tribali se okušat sad iako je to nemoguće ali to je jedino moguće riješenje. Inače malo je dokaza. Prije je tribalo puno manje da postaneš prvak.

  15. #15
    Calibra Zender
    Guest
    Ali već ako se pita meni je Schumacher najbolji vozač mada je najgori sportaš u F1.
    A probao se Lauda nedavno u F1 pa je izvozio krug za 4, 5 sekundi sporije od test vozača! Dakle i ta teorija otpada.

  16. #16
    Grrrr...
    Guest
    1. Senna
    2. Senna
    3. Senna
    4. Senna
    i napokon peti: Senna

    eto. Bio je bog, car, kralj, stogod hocete. Schumacher je imao srece jer je odmah dosao u dobru momcad. Senna je u bolidu kojeg su tadasnji strucnjaci zvali kamionom skoro pobjedio u Monte Carlu, a nije jer je Prost prekinuo utrku.

  17. #17
    Calibra Zender
    Guest
    Schumi je prvi naslov osvojio s Benettonom, a Williams je imao iste motore. Oba konstruktora su vozili na istim Renaultovim motorima. Dakle nije baš imao neku super veliku prednost. Ali su klali Williamsa boljom taktikom i boljom aerodinamikom. Naravno, tu i tamo koji nesportski potez!

  18. #18
    Enzo
    Guest
    Nije istina da je Benetton bio konkurentan bolid Williamsovom ... to je glupost evo ti primjer BAR i Jordan. BAR dobiva puno više love i tehničara od Honde a masu su lošiji od Jordana

  19. #19
    Enzo
    Guest
    I još nešto i dan danas Williams ima najbolju šasiju samo što to ne znaju namistit za utrku. Malo se raspitaj o tome pa ćeš vidit da sam u pravu.

  20. #20
    Calibra Zender
    Guest
    Enzo, ne pričaj gluposti. Usporedba Williams/ Benetton i danas Bar/Jordan nemaju nikakve veze. Ostaje činjenica da je Schumacher imao isto motor ko i konkurencija u Williamsu, ali redovito bolju taktiku i aerodinamiku.
    Williams ima najbolju šasiju? A zašto onda govore kako nikako ne mogu napraviti balans bolida koji će maksimalno korsititi svu snagu koju BMW daje? I sami priznaju da im bolid nije dovoljno dobar u odnosu na motor i da zbog toga daleko brže troši zadnje gume!

  21. #21
    Grrrr...
    Guest
    Sam si sebe pobio, eto vidis da je opet Schumi imao najbolji bolid. Ne kazem ja da je on los vozac ali da je dobar osvojio bi naslov i '96 i '97 i '98 i '99. Sve dok bolid ne sjedne na svoje mjesto on je kao i prosjek. Villeneuve je bio prvak '97, di je sad, u cemu je problem?

  22. #22
    Grrrr...
    Guest
    Kad kazem dobar mislim bolji od svih.

  23. #23
    Calibra Zender
    Guest
    Ma ne tvrdim ja da ako staviš Schumachera u Arrows ili sličan promašaj da bude prvak ili takve neke nebuloze nego samo dajem svoj stav. Najbolji vozač vrlo vjerojatno je, ali nije i nikada neće biti sportaš!

  24. #24
    Enzo
    Guest
    Najvjerovatnije Schumacher će bit prije vozač nego Montoya jer Montoyne izjave se temelje na mozgu jednog 5-togodišnjaka. A inače Calibra Zender
    ako cila javnost (ne Hrvatska nego neki ljudi šta znaju) tvrde da je Schumacher napravio čudo s Benettonom onda je ... a pazi ovo prva utrka M.S. je bila Spa i on po prvi put sida u bolid Jordana (koji je loš bio i sad je) i osvaja na polu 7. misto i u utrci mu otkaze bolid ... e pa kad to jedan JPM napravi moć će se mirit s najboljima a do tada bolje bi mu bilo da ne govori puno jer kad progovori uvik kaže neku glupost.

  25. #25
    Calibra Zender
    Guest

    Maneken! )

Slične teme

  1. najbolji nogometaš svih vremena
    By nogač in forum Nogomet
    Odgovora: 40
    Posljednji post: 08-02-2009, 21:14
  2. M. Schumacher - najbolji svih vremena
    By Fresh in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 13-10-2003, 22:11
  3. Najljepši coupe svih vremena?
    By MONZA GSE in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 97
    Posljednji post: 19-06-2003, 01:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •