Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 53

Tema: SOVA

CRNKA
    Guest
    ŠTA KAŽETE NA NJU!!!!!!!!!!111

4hz6de
    Guest
    mislim da smo sve vidli na dnevniku,UŽAS¨!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Netko
    Guest
    sova je ×××××× pogotovo oni dečki koji idu tamo!znate li možda nekog Petra Darojkovića-šiptara e taj tip nikako da promijeni majcu kao prvo,a kao drugo tako je glup da ga cura vara sa trojcom!pišite ako ga znate!

Plavuša
    Guest
    da istina je a u krevetu je katastrofa a kako se ljubi....UŽAS...PRESERAVA SE DA JE NEKO I NEŠTO A ZAPRAVO JE OBIČNO GOVNO!!!!!!!

p
    Guest
    kaj je lonjica?se bi malo prepucavali.znam ga ja.i nije uopće tako loš dečko

SOMEBODY
    Guest
    ZNAM I JA NJEGA,HODALA SAM S NJIM 6 MJ.TO JE PREKRASAN DEČKO NE ZNAM TKO IMA STA PROTIV NJEGA...ALI FANTASTIČNO SE LJUBI...ALI PREVIŠE VJERUJE DRUGIMA...S KIM HODA?

fuj
    Guest
    kak mozete uopce pisat o tom siptaru,brijem da je on najogavniji sipac u okolici.a zubi su mu crni ko...........!!!!!fujj, )

BOOS
    Guest
    AKO SI FACA PRESTAVI SE IMENOM

v
    Guest
    šta je,pička vam materina.šipari ovo,šiptri ono..ma daj od××××te.vi domaći gori ste od njih 100 puta.prodali bi i svoju majku za pola šake dreka.ajd od××××te!mrš u pičku materinu od kud ste i došli!i ostavite darojkoviče.dobri su oni.ja

crnka 2
    Guest
    da slažem se šta imate protiv njih oni su fakat dobri dečki,dobro osim nekih!!!!!!A Petar uopće nije takav kakvim ga prikazujete,tip je super a i koja je ××××× napisala da se ne zna ljubiti????u krevetu je fantastičan samo žalim one koje ga ne mogu probati jer se odlično ševi!!!!!i usput znam tko je počeo sve ovo pa toj droljici ću poručiti da joj je bolje da me ne vidi jer će ostat bez kose na glavi!!!!!!!!!!!!!!Marina!

pička
    Guest
    ha,ha nikad nećete doznat tko sam ja,dosta o Petru sad o ostalima!!!Jakov-daj odi zubaru i počni se oblačit ljepše molim te!
    Leon-odvratan ko svinja,daj smršavi i pogledaj se izgledaš ko cigić
    Bartol-koja odvratna svinja,daj se otuširaj molim te!!!
    i opet Petar prestani se preseravati ili ćeš ovakve poruke još dugo dobivati!????????!!!!!!!!!!pusa

za pičku
    Guest
    slušaj draga.drugi put kad dodješ u sovu dobro se operi tak da ti ne zaudaraš a ne bartol,i dečki dok kružiš po sovi.zalim ja tebe.kupit cu ti gel za tuširanje i dat 10 kn da si kupiš tange tak da ne posudjuješ od prijateljice.može!!"!i dam ti odmah i za nove cipele,ove su se već fakat usmrdile na tebe!¨žalim te srećo.v

za crnku
    Guest
    slobodno napiši ko je.razbit ću je ko pičku.imam ja lijeka za takve.pozdrav.v

crnka 2
    Guest
    neću ti reći,to ću ja riješiti!čut ćeš sve!samo znaj da će mi ta kurvica platit za sve!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pusa!

ha,ha,ha
    Guest
    čekaj malo ti ćeš meni dat para da si kupim cipele?pa daj ih prvo kupi sebi,jer ti ikad skidaš one crne cipele?e daj mi reci di si ih kupio da kupim dedi za rođendan!!!!!!!a i Petre kad češ promijeniti hlače,jer ti njih uopće pereš?i još nešto znam da si šiptar ali daj se nauči pisat hrvatski pa ipak živiš ovdje!zar ne?????????plavuša

ha
    Guest
    to uopće ne piše petar.fakat si ×××××.

ha,ha,ha
    Guest
    pa nema veze tko piše!!!!uglavnom znam daje neki šiptar ili šiptarka?vi mene ne znate a čekajte da vidite šta vam sve spremam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! )

ha,ha
    Guest
    UOPĆE NISAM NI ŠIPTAR NI ŠIPTARKA.KOME TI KAJ SPREMAŠ?JOJ DAJ..KOJE SI TI UOPĆE NACIONALNOSTI I KOLIKO TI JE GODINA KAD MLATIŠ PRAZNU SLAMU.I VELIŠ DA LEŽIŠ NA NOVCIMA?NADAM SE DA ONDA IMAŠ DOVOLJNO PARA DA SI OBRIŠEŠ ŠUPČIĆ,POSLIJE ZNAŠ ČEGA S TIM SVOJIM NOVCIMA!!TAK DA NEMORAŠ KUPOVAT WC PAPIR KOŠTO TO NORMALNI RADE!!NEMOJ MI SE TU KURČIT VIŠE!×××× SE MENI ZA TEBE!

TIGRICA
    Guest
    JEL OVO TEMA SOVA ILI PETAR?DAJ PRESTANITE I RAZGOVARAJTE NORMALNO,USPUT DAROJKOVIĆI N.1.!!!!KISS

kl
    Guest
    to se i ja pitam?to reci ovoj uši koja ih blati i laprda bezveze!

TIGRICA
    Guest
    ma ne želim se s nikim prepirat al ako se nekome ne sviđa sova ili darojkovići neka zadrže to za sebe.dečki zakon ste!!

TIGRICA
    Guest
    ANA PUSA!

bla,bla
    Guest
    živim malo dalje od sove i mislim da je baš super.a sta se tiće darojkovića oni su super.idem s jednim u razred i najbolji mi je frend.e onda oni koji misle da su darojkovići glupi vara se.a sta mislite o viktoriju soviću?

-)
    Guest
    jel to gazda??ak je pozdrav od triju plavuša-a,v,n

hm......
    Guest
    Pa kako možete blatit Petra,ja sam mu pušila i mogu vam reći da mu je trebalo POLA SATA DA MU SE DIGNE,A TAKO MU JE MALI KURČIĆ PA ČOVJEK NEMA NI 10 CM..USPUT TREBA POKRENUTI HUMANITARNU AKCIJU SVI PO 10 LIPA DA MU KUPIMO NOVU MAJCU DA SE MAKNE IZ ONE BIJELE I IZ ONIH CIPELA........

Slične teme

1. SOVA
    By MANGO in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 14-04-2006, 20:02

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •