Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: kazneno pravo

  1. #1
    Crni
    Guest
    Molim da mi se jave svi koji primenjuju Kz,DArazmenimo misljenja

  2. #2
    debela
    Guest
    Da li ga na tebi primjenjuju ili ti na drugima?

  3. #3
    uffffffffff
    Guest

  4. #4
    bistra
    Guest
    Spremala sam kazneno za ispit, voljela bih ako budem mogla prodiskutirati.

  5. #5
    sunce
    Guest
    da bi mogao primjenjivati kazneno pravo moraš odgovoriti na puno pitanja,ući u sukus stvari,ponekad tresnuti glavom o zid,a ponekad letjeti u visinama?

    zanima te?

  6. #6
    advocatgus&musicus
    Guest
    Smeta me da se majmkunski oponasaju ostali koji to npravo podpuno pogrijesno zovu KAZNENO! U tom pravu se radi o KRIVNJI ili KRIVICI a kada se ta BITNA STVAR utvrdi, onda ce se sekundarno odlucivati8 da li ce se i kazniti ili eventualno i nece !!!!! Dakle - notorno jer da se ovdje UTVRDjUJE KKKRRRIIIVVVNNNJJJAAA a kazna je tek u spoednom planu !!!!!
    Ista nepismenost kao u novom obiteljskom zakjonu: za DIVORTIUM je najednom uzeta (po nepismenjacima i nepravnicima !) rijec RASTAVA a ima danas jos drzavâ koje jos i danas imaju instituciju rastave = SEPARATIO, na pr. i Svicarska gdje je RASTAVA = SEPARATIO samostalna parnica koja se dovrsava presudom o rsatavi na izvijestno vrijeme pa tgek istekom tog vremena se onda moze tuzizi na RAZVOD = DIVORTIUM !!!! I onda kada se takva presuda svicarskog suda kojom je presudjena rastava na na pr. 2 godine dodje hrvatskim organima vlasti (dakle rastava = nseparatio je presudjena ali brak jos postoji !!!) tek onda dolazi do katastrofe jer to u Hrvatskoj nbitko ne razumije - najmanje oni nepismenjaki i nepravnici koji su tu "terminilogiju" izmislili!!!!!

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •