Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 44 od 44

Tema: Rally

  1. #26
    dreyfus
    Guest
    VR6, minijaturu 1:43 mozes pronaci kod svih ovlastenih zastupnika Peugeota po cijeni od nekih 300 kn.

  2. #27
    VR6
    Guest
    Velicina 1:43 je premaleno, al eto, moglo bi proci, nisam je vidio jos. Bar ne taj Peugeot 206 WRC. Inace, izlazi sada koliko sam cuo 206 RS ili tako nesto sa oko 180 KS iz 2.0 litre. Koliko za sada znam bit ce sa prednjim pogonom, postoji li mogucnost da ga izbace i sa 4x4, znate li nesto o tome?? Kada bi izasao taj sa 180 i 4x4, to bi bila prava zvijer, i da ima jos malo look od 206 WRC, vjerovatno bi to bio jedan od pozeljnijih autica. Sto bi bilo cool da rally nekad provozaju obicnom cestom, npr. stazom u monte carlu po kojoj se vozi F1, da vidimo kako to djeluje.

  3. #28
    Francuz
    Guest
    da čujem prognozu za Acropolis rally.Što se tiče Argentine mogla bi biti uzor Max Mosley-u i onom kepecu da isto naprave Ferrariju.Prvenstvo u WRC je bar za sada spašeno,Ford ponovno ima šansu(nadam se veću od 20 grama).

  4. #29
    206_GTI
    Guest
    VR6...lik u zg ti prodaje Peugeot 206 GTI...180 KS....star 6 mj...specijalana naruzba...za 32000 DM..srebrni...spojleri...

  5. #30
    VR6
    Guest
    Ma ne kupujem trenutno takvo nesto. Da je WRC uzeo bi mozda

    Trenutni poredak rally-a, Skoda samo 1 bod manje od Mitsubishija

  6. #31
    Enzo
    Guest
    Volio bi Ford ali se bojim ....

  7. #32
    Capri
    Guest
    ford...ford...ford...ford...rules

  8. #33
    Francuz
    Guest
    Ford rules??Pa dobio je dva relija koja mu bolje"leže".Do kraja sezone možda još RAC...

  9. #34
    Francuz
    Guest
    Izgleda da sam ja jedini na ovom forumu koji voli Peugeot...Pa dečki što više reći o ovogodišnjem rally prvenstvu?Šteta što utrke nisu dobro pokrivene TV prenosima,ja znam samo za rekapitulacije s Eurosporta.Zna li tko za nešto drugo?

  10. #35
    Ja, Alenko
    Guest
    VR6, sa početka prve strane, jako dobro si prognozirao kako će subaru osvojiti prvenstvo, Tommi Makinena nema ni među prvih šest. Subaru si ruši ugled, sada je kasno da odu slavni. Možda se isto dogodi i Bmw-u u formuli kada ni nakon desetak godina ne uspiju ugrabiti naslov. )

  11. #36
    VR6
    Guest
    Subaru si rusi ugled?? Pa treci su u ukupnom poretku, ispred Mitsubishija, a on im je glavni konkurent. Otisao im je Burns, koji je prosle godine osvoio titulu, pa...

  12. #37
    Ja, Alenko
    Guest
    Mitsubishi koji ima jadnih pet boda, bod više od škode ?? Kakva je reklama ako nije prvi ? Osim toga prošle je godine Burns pobjedio, a gdje su sada ??? A ŠTO SI TI PROGNOZIRAO ???
    Pa Peugeot ima preko duplo više bodova.
    Ode ugled, razumiješ ? Kao i Bmw-u u formuli, ako ne pobijede u sljedećih godinu dvije, neznam što rade onda tamo ako nisu sposobni....
    )

  13. #38
    Francuz
    Guest
    U pravu je herr Piech koji kaže da su danas odnosi u F1 takovi da svako mjesto osim prvog srozava ugled proizvođača(objašnjavajući da VW neće u F1).Slično bi se moglo reći i za rally gdje je Peugeot pronašao "sam sebe" nakon ne baš usješnje šetnje kroz F1(osobno smatram da bi im draže bilo da su No 1.u F1).

  14. #39
    Ja, Alenko
    Guest
    Eto, istomišljenik.
    Zašto se ti vr6 ne možeš složiti sa nikim ???
    Sjetimo sa kada je Lancia dominirala, i koliku joj je to slavu donjelo i povećanje prodaje. A TKO JE TIH GODINA BIO DRUGI, TREĆI. To valjda nitko ni ne pamti niti više nezna, zar je uopće bitno ???
    Hoće li itko za deset godina znati gdje je bio Subaru u godinama kada je peugeot dominirao ? Neće niti je bitno !!!

  15. #40
    HaEf
    Guest
    Baj-d-vej, kogod je pisao tekst o Finskom Reliju, napravio je mali propust: Marcus Gronholm nije jedini vozac sa tri (ili vise) uzastopne pobjede na tom reliju, Tomi ima 5 (pet) izmedju 1994. i 1998. godine.

  16. #41
    Francuz
    Guest
    Eto,Peugeotu dvostruka kruna!!Tek,toliko da rubrika ne zgasne...

  17. #42
    VR6
    Guest
    Zasluzeno, sljedece godine dominaciju mozda prekine Citroen ili Skoda (vidjet cemo sta ce Fabia WRC uraditi, iako sumljam da ce od toga biti nesto).

    Kako bezveze Burns izeleti...

  18. #43
    R32
    Guest
    WRC sezona 2003 je pocela...

  19. #44
    VEX
    Guest
    ma ništa,džabe fordu novi auto.
    Pug rulz,i do kurca.

Slične teme

  1. Ina Croatia Rally
    By Lonac&co in forum Formula 1, Rally, NASCAR
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 08-11-2004, 12:08
  2. Ina Delta Rally
    By Tompa in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 15-09-2003, 21:19
  3. Cannonball Rally
    By Calibra Zender in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 188
    Posljednji post: 06-02-2003, 23:16

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •