Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 44

Tema: Rally

  1. #1
    VR6
    Guest
    Evo gledam MonteCarlo novi vozac onaj u citroenu nakon ovog pocetka, ove prrve etape zauzeo 1 mjesto. Sta mislite ko ce biti sampion?? Ja mislim da ce Subaru biti ove godine...

  2. #2
    Brazilac
    Guest
    Zna se.Moja je želja da prvak bude Subaru ili Ford.Za Peugeot nisam.A moj san je da umjesto Škode,iako su hrabri,stvori auto,koji će biti u rangu Audi Quattra i vozaća Waltera Rohla.To je po meni san auto.Vozio sam Audi Quattro 2.1 turbo sa 210 konja i uživao.Zamisli da se Audi vrati na scenu a Lancia poludi i vrati Deltu a Mazda stvori novu GTR 4*4

  3. #3
    VR6
    Guest
    E da je Lancia... Ja volim Subaru jel proizvodi serijske aute slicne onim pravim rally, kao sto je to radila i lancia, audi... Inace, gledao sam po netu, i nasao slike nove lancie delte za rally, s okruglim farovima, ali koja nije dozivila proizvodnju... Poi zahtjevu fiata lancia se 1992 povukla iz rally-a, a zasto je fiat to uradio ne znam...

  4. #4
    francuz
    Guest
    Subaru možda,no već je tragikomično gledati Ford koji s dvojicom vrhunskih vozača nije ni do koljena Peugeotu! )

  5. #5
    Makkinen vazda
    Guest
    Sta drugo reci nego leteci finac!

  6. #6
    VR6
    Guest
    Cudi me pomalo da Ford nije bolji, kazu prave najbolje postroje u klasi, valjda zbog cestih otkazivanja nije rezultat cemu. Evo u prvom nastupu subaru pobjedio!!

  7. #7
    Koko
    Guest
    Panije tolko do Subarua, koliko do Makinena. Gdje je taj ti i pobjeduju. Ipak, ovaj Loeb ce biti vrazji vozac, barem na asfaltu... Ford? Nisu s dusom u citavom natjecanju, uzalud im novci... Pa ionako svi imaju ograniceni budzet na 50 mil. dolara...

  8. #8
    VR6
    Guest
    Ma dobar je Subaru, prosle sezone je titulu vozaca osvio Subaruov vozac. Loeb dobro vozi, bar po asvaltu, vidjet cemo sada sta ce se desiti na sljedecim relijima.

  9. #9
    Francuz
    Guest
    Terhničke karakteristike motora idu u prilog Peugeotu i Citroenu,Hyundai i Škoda su čisti"pušioničari"(kao što je bio i SEAT(pozdrav herr Piechu)ostali su "sredina".

  10. #10
    VR6
    Guest
    Po cemu su bolji Citroen i Peugeot od recimo Mitsubishija i Subarua, kako to zakljuci?? 1 - 3 pise da je rally swe pa cemo vidjeti onda kako ko stoji...

  11. #11
    Francuz
    Guest
    Odgovor se krije u prvom dijelu konstatacije-obrati pažnju na okretni moment i njegovu iskoristivost!

  12. #12
    VR6
    Guest
    Vidjet cemo jesi li upravu...

  13. #13
    Francuz
    Guest
    Eto...Umalo 1.,2.,3.,ali niti 1.,2., i 4.nije loše...Radujmo se pobjedi europskog tima! )

  14. #14
    VR6
    Guest
    Dobar Peugeot, ide im snijeg. Vidjet cemo dalje sta ce biti, Subaru se pregrijao, snijeg zatvorio otvore za hladjenje, bas se nasao po snijegu pregrijati...

  15. #15
    deltaHF
    Guest
    Makinenova greska, nije ocistio snijeg. Burns je zato, nakon izlijetanja u snijeg, stao, izjurio suvozaca van i ovaj je ocistio snijeg iz maske.

  16. #16
    VR6
    Guest
    Nisam bio na ovom djelu foruma jedno 10 dana. Al malo beze pregrijao se motor na snijegu, nema neke logike... 3 subaru, nije ni to lose tako...

  17. #17
    Francuz
    Guest
    Što je pisac htio reći(VR6)?Niš'ne razmem.

  18. #18
    VR6
    Guest
    Ma nista posebno, heh... Peugeot vodi sada definitivno, ali ja jos mislim da ce Subaru uspjeti nesto...

  19. #19
    Francuz
    Guest
    I ja se slažem da je ništa posebno...Ono što postane uobičajeno stvarno nije ništa posebno.Subaru će vjerojatno biti bolji u Grčkoj,Cipru Argentini i Safari reliju.

  20. #20
    VR6
    Guest
    Ima jos do tog rally-a. Steta sto se onaj 206 WRC neproizvodi kao serijski model, mozda mu smanjiti snagu na 250 KS, ali i to bi bilo dovoljno. Bas izgleda onako WRC super...

  21. #21
    Francuz
    Guest
    Ima Burrago maketa,nije ni ona loša.

  22. #22
    Francuz
    Guest
    Dobar Peugeot ide mu ciparski snijeg...Pa,VR6, gdje si čovječe,što si utihnuo?!?

  23. #23
    VR6
    Guest
    Evo me opet. Maketa, gdje cu to nabaviti, siguran da ima 206 WRC i u kojoj velicini. Nisam primjetio da on ima, nema ni Delta koliko ja znam. Bar ne burago. Ovaj zadnji rally je bio ok, ima li ko da to prenosi uzivo, neki satalitski?? Ima Euro Sport samo reportazu daju od pola sata. A to mi je bas nesto zanimljivo.

  24. #24
    S 16
    Guest
    MISLIM DA MOJ NADIMAK SVE GOVORI NE!?

  25. #25
    Francuz
    Guest
    Što se tiče makete mogla se naručiti preko www.rallylive.com,ne sjećam se veličine.Kao što reče Marijan Projić u Auto klubu-što je Ferrari u F1,to je Peugeot(ja bih dodao trenutno)u WRC.

Slične teme

  1. Ina Croatia Rally
    By Lonac&co in forum Formula 1, Rally, NASCAR
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 08-11-2004, 12:08
  2. Ina Delta Rally
    By Tompa in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 15-09-2003, 21:19
  3. Cannonball Rally
    By Calibra Zender in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 188
    Posljednji post: 06-02-2003, 23:16

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •