Prikazujem rezultate 1 do 25 od 44

Tema: Rally

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    VR6
    Guest
    Evo gledam MonteCarlo novi vozac onaj u citroenu nakon ovog pocetka, ove prrve etape zauzeo 1 mjesto. Sta mislite ko ce biti sampion?? Ja mislim da ce Subaru biti ove godine...

  2. #2
    Brazilac
    Guest
    Zna se.Moja je želja da prvak bude Subaru ili Ford.Za Peugeot nisam.A moj san je da umjesto Škode,iako su hrabri,stvori auto,koji će biti u rangu Audi Quattra i vozaća Waltera Rohla.To je po meni san auto.Vozio sam Audi Quattro 2.1 turbo sa 210 konja i uživao.Zamisli da se Audi vrati na scenu a Lancia poludi i vrati Deltu a Mazda stvori novu GTR 4*4

  3. #3
    VR6
    Guest
    E da je Lancia... Ja volim Subaru jel proizvodi serijske aute slicne onim pravim rally, kao sto je to radila i lancia, audi... Inace, gledao sam po netu, i nasao slike nove lancie delte za rally, s okruglim farovima, ali koja nije dozivila proizvodnju... Poi zahtjevu fiata lancia se 1992 povukla iz rally-a, a zasto je fiat to uradio ne znam...

  4. #4
    francuz
    Guest
    Subaru možda,no već je tragikomično gledati Ford koji s dvojicom vrhunskih vozača nije ni do koljena Peugeotu! )

  5. #5
    Makkinen vazda
    Guest
    Sta drugo reci nego leteci finac!

  6. #6
    VR6
    Guest
    Cudi me pomalo da Ford nije bolji, kazu prave najbolje postroje u klasi, valjda zbog cestih otkazivanja nije rezultat cemu. Evo u prvom nastupu subaru pobjedio!!

Slične teme

  1. Ina Croatia Rally
    By Lonac&co in forum Formula 1, Rally, NASCAR
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 08-11-2004, 12:08
  2. Ina Delta Rally
    By Tompa in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 15-09-2003, 21:19
  3. Cannonball Rally
    By Calibra Zender in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 188
    Posljednji post: 06-02-2003, 23:16

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •