Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 45 od 45

Tema: SVI VARAJU!!!

  1. #26
    q10
    Guest
    ti si seljak
    a servis audija a4 košta
    4,5 litre ulja castrol gtd magnatec 230kn
    filter man 39 kn
    filter zraka man 62 kn
    rad od 2,5 sata po cijeni stoji 2,25
    što je 337,5
    ukupno 668,5 kuna
    ako vas itko traži više on je lopov hvala.
    cijene su s pdv-om

  2. #27
    q10
    Guest
    stovani zvonkec ti si ×××××čina ×××××× idiot kreten odvratna svinja ako misliš da ikoji auto može izržat 1 000 000 km
    a američo je tržište američko a hrvatsko hrvatsko svato to kretenčino

  3. #28
    cdx
    Guest

    Mislim da oni koji i daju dužu garanciju (3 godine) kroz period servisiranja koji se mora obavljati u ovlaštenom servisu masno naplate svaki mogući kvar koji se može desiti na vozilu. Recimo Hyundai Accent servisni interval 15000 km ali da bi vam vrijedila garancija morate u servis hodočastiti svakih 7500 km, dakle u jamstvenom roku od 100000 km trebali bi servis posjetiti 13 puta i samo za izmjenu ulja u tih 13 puta ostavit ćete 7500 kn plus svi redovni servisi cirka još barem 5000-6000 kn. Znači oni vam za jamstvenog roka uzmu cca 13000 kn, i da vam rikne motor što je i najgore što se može dogoditi mislite da taj popravak nije uračunat u cijenu prijašnjih sevisa. Naravno ako u tri godine prelazite malo kilometara i idete na servis jednom godišnje nećete im ostaviti neku lovu ali i vjerojatnos kvara je vrlo mala. Dakle dugi jamstveni rok ne znači da ćeš se usrečiti dugom garancijom ako im redovno ne ostavljaš novce za servise. Vjerujte mi to je tako.

  4. #29
    klen
    Guest
    gospon aladino, VENTO TD na 47000km brtva glave otišla,na 54000km mjenjač otišo.gospon aladino svaki komentar je suvišan PS. auto je moj.

  5. #30
    doctor
    Guest
    sta ti znaci servisni inetrval 30.000 km za audi, kad se preporucujue 15.000 km i svi idu nakon 15.000 km, a neki i cesce. Alfa 156 2.5 V6 ima prvi servis nakon 100.000 km, ali treba redovito mjenjat ulje i filtere. Ovisi kome je sta znaci rijec servis.

  6. #31
    Calibra
    Guest
    klen,
    Reci molim te da li ćeš ikad ponovo kupiti VW?

  7. #32
    zvonkec
    Guest
    g10! malo opće kulture ti nebi naškodilo. Na argumente odgovaraj argumentima, a ne idiotarijama

  8. #33
    klen
    Guest
    nikad više,Calibra!!!

  9. #34
    P-Hay
    Guest
    Reci ti njima: HONDA je ZAKON!!!

  10. #35
    Calibra
    Guest
    Klen,
    hehe, better safe than sorry!

  11. #36
    SOFTI
    Guest
    Lažeš i farbaš ekipu da to nije normalno! Koliko čovjek radi godišnje 60 000 km, 500 000 km lamela? Pa šta je lamela od titana, pa ti si totalno lud!

  12. #37
    J..O LUD ZBUNJENOG
    Guest
    EEEEEEE, VJERUJTE U B&H SU NAJBOLJI SERVISI:
    1.UNIVERZALNI (SAMO VW)
    2.EXPEDITIVNI (NALETI ZA KOJI DAN)
    3.HUMANI, ZAJEBU TE A I NE ZNAS "STA BI"

  13. #38
    gardista
    Guest
    Imao sam Mazdu 323,nije se kvarila,samo redovni servisi.
    Kupio sam KIA Sephiu GTX,novu,pod garancijom mi je otisla gumica svjetla,sonda kilometar sata,dva puta mi je odlazio elekt.podizac stakla nakon cega su mi promijenili sve podizace.To je bilo sve u prvih 2,5 godina tj 100 000 km.Vozio sam je jos 3 godine i u tom vremenu sam promijenio homokineticke zglobove,nisu bili jeftini.Servisirao sam "po knjizici" i jedini skuplji servisi su bili na 50 000 i na 100 000.Onog na 50 se ne sjecam tocno ali na 100 je kostao oko 4000 Kn.Servisni intervali su bili na 10 000 km,neparni su bili 500 Kn parni 300 Kn.
    Bio sam izuzetno zadovoljan sa autom.
    No frend kaze da su mu sada servisi skuplji.
    Sada imam Calibru Turbo i dode mi da placem kad trebam ici u servis.Deru,samo im maske fale na licu.
    Srecom frend mi je rekao za Hofera,ima orginalne djelove koji kostaju oko 25-30 % cijene od one u servisima pa tamo kupim a u servisu mi naplate samo "ruke".
    Mali izvadak iz cjenika Opel Djacic.
    Komplet lamela reparirana-2000 Kn
    Komplet lamela nova-4000 Kn
    Disk plocice prednje -900 Kn
    Cijev od klime -1500Kn
    Klasican servis oko 1000 Kn

  14. #39
    gardista
    Guest
    Eh,da,na Kia-i mi je jos otisao lonac auspuha.

  15. #40
    Brana
    Guest
    Ja imam citroen saxo 1.4 i promjenio sam dosta servisa u Zagrebu ne zbog toga sto sam imao osjecaj da me varaju, nego sto bi im auto ostavio u 9 i dosao po njega u 15h. Zato sada idem u Auto PEBU u Rakitju jer me tamo nemaju kamo poslati i cijelo vrijeme sam uz auto. U 4 godine (63500 km) na servise sam ukupno potrosio oko 4000 kn sto je oko 1000 kn godisnje (za to vrijeme sam promjenio filtere,svjecice,ispusni lonac,prednje disk plocice...).Mislim da citroenovi servisi nisu ni jeftini ni skupi i bas nemam osjecaj da me varaju.

  16. #41
    Toncek
    Guest
    Imam Fiat Punto i prezadovoljan sam sad, sto ne mogu reci za prije dok sam radio servis u ovlastenom fiat servisu. Pa to je katastrofa kako ti ljudi rade, uzas.... non stop mi bacalo ulje na poklopcu ventila, mijenjao brtve, al svejedno. Kasnije skuzim da su ulili 4 dc ulja vise pa pod pritiskom izlazilo vani...ma mislim, nemam rijeci... sad sve sam radim jer mi istekla garancija... a rez. dijelovi, da ne kazem koliko su skuplji kod njih... e btw, zna ko gdje ima kupiti retrovizor za Punta? thx

  17. #42
    Quadro
    Guest
    Gospon Aladino

    Kaj se tiče VW. Bilo jednom, sad se spominjalo....

    Dokaz:
    Na Passatima starima par godina odlaze katalizatori, amortizeri, otpada farba, guma na vratima se odljepluje (u našem slučaju čak na trima vratima na 4 godine starom Passatu)...
    Imali smo prije Passata proizvedenog '91 s kojim je bilo manje problema. Odluka: Toyota ili Mazda. Mada bi bilo najbolje doći do Lexusa (garancija 7 godina - tko to još može?).
    Kvalitetu Toyote europski automobili mogu samo sanjati. A na Lexusu su tolerancije prilikom izrade dijelova još 10 puta manje.

    Pa misli...

    Pozdrav svima!

  18. #43
    me
    Guest
    vecina ljudi na ovom forumu ima nekakve predrasude, svi su fanovi neke marke koju velicaju u nebesa,a po ostalima pljuju. cudo je kako ovdje vecima ×××× po njemackim autima, a hvali talijane, mozda je to zbog nekog kompleksa..., ali budimo objektivni i otvoreni. ponovit cu 101 put, veliki broj ljudi oko mene vozi njemacke aute, najvise vw i s izuzetkom jednog, kojem se je raspao mjenjac na polu, nisam cuo da su imali ikakvih problema sa vw. ja isto vozim pola, nikakvih, bas nikakvih problema nisam imao u ovih 90 000 km. malo trosi, servis je jeftin, naravno u slo.
    sada je moja cura kupila na moju preporuku yaris, malo promjene, vidjet cemo se kakvim ce se pokazati.
    zakljucak: nisam neki zatucanac, ali prema svom iskustvu vjerojatno bih opet kupio vw, mada sada cesto vozim toyotu, jer sam u potpunosti zadovoljan, ne kvari se, jeftin za odrzavanje, nista ne skripi, ne lupa, pokazao se kvalitetnim, za dalje cemo vidjeti, ali meni je opravdao tzv., "njemacku kvaliteku", kako se vi volite sprdati, iako nisam slijepo vjerovao tome.
    zato manje ××××××, jer kazem ne poznajem bas toooooooooooliko ljudi kojima se je vw pokvario, a toyota je jos nova pa ne znam.<br><hr>

  19. #44
    ATF
    Guest
    ) japanci su zakon, kvaliteta
    ali ja vozim BMW jer je upravo u BMW-u revolucija , nova tehnologija koju ce recimo VW koristiti za 5 6 godina

  20. #45
    ATF
    Guest
    sto se tice BMW servisa svaki rad je normiran i ima poznatu cjenu
    tako za neki standardni servis ili izmjenu necega cjenu servisa mozete saznati.
    nema prevare

Slične teme

  1. KAKO PROĆI ŠTO JEFTINIJE NE VARAJUĆI DRŽAVU
    By POLOVNJAČAodlog. in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 22-04-2004, 08:05

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •