Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 71

Tema: Ferrari zauvijek

  1. #1
    markan
    Guest
    Bez suvišnih komentara - Ferrari 360 Modena je najbolji sportski automobil na svijetu!

  2. #2
    Gospodin
    Guest
    ma nemas ti pojma )

  3. #3
    flamer
    Guest
    kaj god, testarossa je najbolja!!!! to je jedini pravi ferrari, i model zbog kojeg sam se zaljubio u ferrari.



  4. #4
    ajatolah
    Guest
    Ma hjte ljudi. Nikad nisam vidio ruznijeg auta od Ferrarija.

  5. #5
    Sven
    Guest
    Da nije Ferrarija ne bi bilo ničega!! Ostali mogu gutat prašinu!! Long live Ferrari!! Najljepši je i najbolji 550 Maranello!!

  6. #6
    dorfmeister
    Guest
    talijani su masakratori.avanti alfisti

  7. #7
    Interceptor
    Guest
    Ti flameru neznalico. Ferrari Testarossa jedini pravi Ferrari? Jesi ti ××××te normalan. Možda izgleda brutalno, ali u odnosu na druge Ferrarije je uglađena karoza. Nemoj krivo shvatit i ja isto mislim da je Ferrari zakon. Ali pravi Ferrari ti je 288 GTO, vrlo vjerovatno najljepši, najsiroviji i najbrutalniji. Inače to se može reć i za Lamborghini Countach, ali one prve verzije.

  8. #8
    q10
    Guest
    da nema kretena ne bi bilo rata
    a da nema ferarija ne bi bilo blata )

  9. #9
    Enzo Ferrari
    Guest
    Deva ti je sigurno ljepša, navodno možeš i općiti s njom.

  10. #10
    Master
    Guest
    Ccc, ovdje nije pitanje koji je auto najbrutalniji, ili najbrži, ili najljepši, nego koji je NAJBOLJI. Što asocira na kvalitetu.

    I onda neka se netko samo usudi reći da Aston Martin nije najkvalitetniji (i time najbolji) automobil na svijetu.

    Ferrari je brz, istina, ali se stalno kvari. Pogledajte statistike, govore same za sebe.

  11. #11
    Interceptor
    Guest
    Uuuuu strašan si

  12. #12
    Ilver
    Guest
    Ljudi sve je to ok, Ferrari je ok, Aston Martin jos bolji, ali ljudi vi niste culi za TVR! Pa to je nesto najbolje sto se svijetu dogodilo! Evo imate tu jedan clanak u autima snova o TVR Cerberi pa si procitajte. Ali shvatite jedno - nema losih auta!!! Ima boljih i manje dobrih, ali npr. susjeda vozi Tica 100.000 km bez ijednog kvara, a susjedu Audi 80 prije 10-tak godina krepavo svako malo! Sve to zavisi od mnogo stvari ali i ima to veze i kakve ste srece!

  13. #13
    beerkiller
    Guest
    Dečki moji, vi pričate o autima o kojima možete samo sanjati. Od auta na hrvatskim cestama svakako je među najkvalitetnijim legendarni Kadett C linije (motori 1000, 1200, 1200S, 1600 i 1900 ccm). Ima ih koji su prešli i 300000 km bez kvara na motoru i još uvijek su brojni na našim cestama.

  14. #14
    effe-effe
    Guest

  15. #15
    serfo
    Guest
    Ja ipak mislim da je najljepsi Ferrari svih vremena GTO 250

  16. #16
    594kresoah
    Guest
    ferari je prekrasan automobil, budimo malo objekivni, nemaju ljudi novaca, ko će ga kupiti na kredit od pet godina? ja ne mogu...

  17. #17
    shaka zulu
    Guest
    simply the worst! ! ! ! ! ! )

  18. #18
    GTO
    Guest
    :ti si glup ko ×××××, najbolji i najljepsi je 250 GTO iz 1962

  19. #19
    GTA
    Guest
    FERRAI JE SVETINJA. Svako ko ima barem malo mozga u glavi i pojma o autima zna da je Ferrari nedostižan za sve ostale. Lovačke priče iz seoskih kafana da se Ferrari kvari pričajte si djeci za laku noć. Time se jedino švabe tješe kad vide Ferrari na cesti, a znaju da ga nikad nece dostici.

  20. #20
    M-power
    Guest
    Ferrari je legenda. Poznata je èinjenica da Ferrarijeve mašine ne izdrže više od 50 000 km i da ima još tisucu mana, ali u tome i je njegova draž. Nema trkaèa koji se ne kvari.

  21. #21
    neovisna
    Guest

  22. #22
    .........
    Guest

  23. #23
    pinchi
    Guest
    ima li jos neka slika istog ferraria

  24. #24
    cvita
    Guest
    samo je jedan 911

  25. #25
    Sveznalica
    Guest
    Sa svim ovim ljudima se slazem ferrari je ferrari

Slične teme

  1. Zas netko kog voliš ne može kraj tebe bit zauvijek,pliz otvo
    By I´m just an angel in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 25-02-2009, 11:38
  2. Ferrari???
    By T-IE in forum Formula 1, Rally, NASCAR
    Odgovora: 61
    Posljednji post: 08-02-2004, 19:32

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •