Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 66

Tema: Ja bi 206-icu!

  1. #26
    krešo
    Guest
    kupi su citroen ds 21 i ući ćeš u povijest.206 je dobar pa i odličan, ali ds 21 je najljepši auto svih vremena a i francuski je.

  2. #27
    sokre
    Guest
    Da li netko zna kada dolazi nova(redizajnirana) 206-ica? Naime, dvoumim se između novog Clia i 206!

  3. #28
    206
    Guest
    Moj frend je kupio 206-icu prije pune dvije godine,1.4 55/75 i nije imao nikakvih problema zasada,prošao je 60000km i jako je zadovoljan.Osim toga kaj se tiče vanjskih linija tu mu nema premca u toj klasi.

  4. #29
    curda
    Guest
    ljudi koji je vama k....

  5. #30
    I ja bi 206-icu
    Guest
    i ja bi taj predivni auto...ali eto nema se para...mozda si ga za koju godinu kupim...kad zavrsim fax i pocnem radit...a dotad cu plakat
    i sve koji imaju 206icu...

  6. #31
    Alfist
    Guest
    ××××× ženski francuski mekani sporohodni ušminkani nepouzdani

  7. #32
    stidljiva ljubičica
    Guest
    ah ah, inače sam jako lijen za pisanje ali ovaj put moram reagirati na ovo smeće alfistu.
    Slažem se da s16 treba dodatno ulaganje zato sam to i učinio.
    Eibach -6 cm
    K&N panel - ne gljiva
    Devil spulja
    Griffits mjenjač
    i sad je mali spreman da ti posjeti usnulu majku.
    Smeće digićko, ko je još ponosan s autom koje su proizveli Cigani?!

  8. #33
    stidljiva ljubičica
    Guest
    kod mene se i mali Isusek traži jače čavle

  9. #34
    YMOT
    Guest
    Lancia Delta, sa turbinom, sigurno starijeg godišta, pa da ne čupa?!
    Očigledno ne znate kako su stariji turbo motori razvijali snagu (pa i neki današnji). To je čupalo poslije 2500-3000 jer je krivulja snage naglo rasla (tromost starijih turbina itd.). Pročitajte nešto o motorima.
    Ljudi stvarno ste glupi!!

  10. #35
    I.Q.
    Guest
    Dečki, ovaj sto je tražio savjet je neka tetkica - zar niste skužili. Vi pjenite o ovoj pa o onoj pili - Alfa, GTi...
    On nema novaca ni za 206 jer bi pola na kredit i to još beskamatni. Drugo - da se kuži u aute kupio bi rabljeni sa 150 i više KS.

    On sigurno voli male nježne autiće sa divljim jednolitrenim motorima koji ubrzavaju do stotke za strahovitih 15 sekundi.

    Ljudi moji - pa tko danas još hoće kupiti 206 a da nije ×××××.

  11. #36
    sadam
    Guest
    iq ne slazem se s tvojim savjetom za polovnu i jacu masinu.....

    pa to je bacanje para

    drugo je u evropi gdje je velko trziste polovnih"godisnjaka"gdje za 30% manje love dobis godinu dana star auto sa cca 25-30 soma km,servisiran i odrzavan,sve u svemu, ko novi.....
    kod nas kad neko prodaje auto to je zato kaj se raspada i kaj nekaj ne valja

  12. #37
    I.Q.
    Guest
    Samo rekoh da je dečec tetkica, jer 206 ne vozi nitko tko se kuži u automobile

  13. #38
    206 forever
    Guest
    I.Q pošalji mi svoju curu ili sestru pa da vidiš ko je ××××× pička ti materina posrana retardirana,izjebat ću ih ko stare ××××× pička li im materina,pička će im sličit na spremnik benzina ako već i ne sliči,izdrkotino jedna!

  14. #39
    I.Q.
    Guest
    Tetec, sedi lepo u svoj 206 i odzuji. Mozda pokupis nekog dečeca na kolodvoru.

  15. #40
    cico
    Guest
    Prestanite srati o "nemirnom"kraju 206-ice,ljudi pa niste svi koji to apostrofirate Marcus Gronholm!U kojim je to situacijama zadnji kraj hirovit??Valjda u krivinama pod 90 stupnjeva pri brzini 100 km/h??Ili pri naglom otpuštanju gasa u istim?Baš ×××× INTERCEPTOR!

  16. #41
    I.Q.
    Guest
    Cico
    Auto je kanta. I voze ga samo tetkice

  17. #42
    Cico
    Guest
    Auto je u rally izvedbi dvostruki,vjerojatno i trostruki prvak svijeta.I.Q.(kako mnogi primjetiše vjerojatno oko 10)neka su iskustva sigurno primjenjena na serijsku izvedbu,bar na S16.Nisi ti taj auto vozio,siguran sam da bi promjenio gornju konstataciju.

  18. #43
    kreker vic
    Guest
    ..i saznalo se nije nista. "bla, bla, ja svoju alfu tjeram na xxxkmh, bla bla, a ona lancia delta ne leti u zavojima, itd". koja je to spika? jel kuzite vi ljudi odvojit klasu od klase? dajte sad jos malo cjedite sline na trabunjanje o porscheu i ferariju pa cemo stvarno odbauljat daleko od teme. vecinu ljudi ne zanima ponasanje alfe 16v, nego peugeotova nova 1.4hdi masina. vecinu ljudi koja si sama dize kredite a ne pokljanjaju im aute tateki za polozen prvi ispit na ETFu, ne zanimaju sportivo ×××××rije nego potrosnja u gradu. gdje su podaci? gdje su iskustva?

  19. #44
    LunaPark
    Guest
    Peugeot 206 S16 ce krajem ove godine dobiti motor preradjen od samog prvaka nabrijavanja motora i to od LOTUSA.Ta ce motorcina iz 2l izvuci uz pomoc jednog kompresora punih 180ks!!!
    Tome niko nece biti ravan, kao sto niko prije deset godina nije bio ravan 205 GTI!

  20. #45
    dj aligator
    Guest
    daj čovječe kupi si punta, 206 je ×××××× za tetice i ×××××e

  21. #46
    mytbyte
    Guest
    Luna Park,

    Toyotin 1,8 VVTL-i razvija 192KS tako da ovo sto ti navodis nije neko osobito dostignuce!!!

  22. #47
    Cico
    Guest
    Mnogi su nominalno bili jači i od 306 S 16 ,no opet ih je oderala na mnogim testovima.Smatram da Peugeot vjerojatno radi jače motore od zvaničnih vrijednosti.

  23. #48
    ajatolah_
    Guest
    Da, Cico, zlato moje - Peugeot zapravo gura unutra motore koji imaju cca 3 puta vecu snagu od navedene kako bi ti manje platio osiguranje. Zapravo, upravo si naletio na nejvecu prevaru osiguravajucih drustava ikad izvedenu. Takvu da se kojekakvi doktori koji laziraju nalaze mogu sramit svojeg amaterizma.
    Uf, Cico, usrao si - sad kad znas morat cemo te koknut )

  24. #49
    Cico
    Guest
    Ayatolah,nisi li ti ustvari pripadnik Al Qaide ili čovjek koji je stvorio Al sarouk,Gadafijev superauto?Već drhtim...

  25. #50
    ajatolah_
    Guest
    A tko drugi? Stavili mi unutra i Peugeotov motor neki dan, pa da tek sad vidis! Oni svabe nisu nis valjali

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •