Prikazujem rezultate 1 do 25 od 66

Tema: Ja bi 206-icu!

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    terminator
    Guest
    ja imam alfu 33 1.5 Ti it 91g
    105 ps seriski s nekim preinakicama k&N , remuns te me zanima sta mislite o tom stroju ak se moze nazvat strojem. i koliko bi sada mogo imat PS HVALA

  2. #2
    terminator
    Guest
    Inace mislim da je onaj GTI s 135 prava masina . Dosta sam se nagutao prasine za takvima HVALA

  3. #3
    Maverik
    Guest
    Svaka cast Francuzima imaju relativno dobre aute i drugaciji i provokativniji dizajn. Jedini razlog zasto ga ja nebi kupio je zato sto mi prijatelj radi u Peugeotovom servisu i on mi kaze kakvi su to auti! Sve je OK osim elektronike koja ga ubija! Nije tu samo 206 nego i ostali! Zato ako ti nije bed davati oko 5000 kuna godišnje na elektroniku kupi ga slobodno, ali ako ne onda kupi Hyundai Accent jer ima duzu garanciju!

  4. #4
    krešo
    Guest
    kupi su citroen ds 21 i ući ćeš u povijest.206 je dobar pa i odličan, ali ds 21 je najljepši auto svih vremena a i francuski je.

  5. #5
    sokre
    Guest
    Da li netko zna kada dolazi nova(redizajnirana) 206-ica? Naime, dvoumim se između novog Clia i 206!

  6. #6
    206
    Guest
    Moj frend je kupio 206-icu prije pune dvije godine,1.4 55/75 i nije imao nikakvih problema zasada,prošao je 60000km i jako je zadovoljan.Osim toga kaj se tiče vanjskih linija tu mu nema premca u toj klasi.

  7. #7
    curda
    Guest
    ljudi koji je vama k....

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •