Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 34 od 34

Tema: Shih-tzu

  1. #26
    Zana
    Guest
    Izvještaj iz beskonačnog prostora virtualnog bespuća...
    Jedna tura mailova sa slikicama je stigla na odredište.
    E sad,Puky,ako do tebe nije ništa stiglo,pokušat ću jednu po jednu.
    Ne brini oko "priče" ,ja to onako malo i za "javnost" he...he...,i naravno da mislim da si dobronamjeran,inače ne bismo ni razgovarali.OK?
    A što se tiče daljine,prije nekoliko godina bila sam čak došla i do Opatije.Nije baš tako strašno,osim što su mi noge "odrvenile" za tih dvanaest sati.Sad baš i nisam nešto za velika putovanja ali nikad se ne zna što će biti sutra.
    Puky,stoj mi dobro i veselo.
    Pozdrav vau,mjau

  2. #27
    Puky
    Guest
    E Dave prijatelju , stvarno si previ , nisam vjerovao da se netko može tako ljudski otvoriti . Dao si mi mislit , ... hvala ti .
    Čitam tvoj post i vrte mi se neki paralelni filmovi , pa i neki odgovori koje si valjda čovijek nema hrabrosti reći nekako su mi sada bliži .
    Velik ti je bio san i koraci prijatelju i tvrdo si udario ali ... jeli i moglo drugačije ? Ma ne mislim ti pričati priču (vjerujem da i svojih imaš i previše) ali u tako velikom snu ... tesko je naći mjesto za sebe . Teško je i ružno to što si proživio u tom vremenu , način je bio grozan i meni nepojmljiv jer nije u pitanju radno vrijeme i ne može se otić samo tako ali ne vidit promjenu , nagovještaj ... ne mogu to shvatiti . Znam , sve je to samo tvoje i preintimno da bih ja tu imao što reći (nadam se da to shvaćaš dobronamjerno) ali kao da je san prerastao sanjare (izgurao ju) ... a ne viditi to ako je san bio zajednički ... . Ma nije ovo mjesto a ni ja vjerovatno nisam taj da kažem ali ovako je sve ispalo jedna apsurdna i teško razumljiva prevara . U stvari , žao mi je što ne razumijem prijatelju ali to je ono što ti najiskrenije mogu reći . J..i ga prijatelju , kada gledaš ruševinu , sve ono prije teško se vidi .
    Ipak , koliko znam i sva je sreća ostalo nešto lijepo iza toga i samo ti je nastaviti sanjati novi san .
    Eto tako , ovo ti je svakako jedna od nepotrebnijih stvari u životu ali ja sam ti takav (toliko me vjerujem već poznaš) i jednostavno sam ti sve ovo morao reći .
    E da , tek da znaš da ja neznam ni za prehladicu od kada me moja Gea redovito izšetava (razmisli).
    Pozdrav ti sa SZ .
    Puky

  3. #28
    DAVID B.ST.
    Guest
    Ama, Puky (što ti je i Vesnica rekla), kog se vraga stalno ograđuješ? Znam da si dobronamjeran - komuniciramo ni ja sam neznam već koliko, i da nisi dobronamjeran nebih s tobom ni rijeći! Kužiš? Dakle, kad samnom pričaš, ne trebaš birat riječi. Ok?

    E, prehlada (gripa) - moj Puky, ja sam ti vjerojatno puno više na zraku od onog što me pas može izvesti u šetnju...Osim toga, živim na Kozjaku, iznad grada, na friškoj ariji itd. Stvar je u autobusima! Auto sam, naravno, izgubio na parnici i sad zavisim od bussa...Split je preveliki da bih na posao otišao samo s jednim. Zato ih dnevno mijenjam u prosjeku 4! A dupkom su puni...Naravno, kultura naših ljudi, pogotovo onih koji su izvršili najezdu u Grad, a do prije koju god. živjeli iza Mosora, Kozijaka i Biokova, je takva da ne stave ruku na usta (šudarić još manje!), pa unda tebi u facu: khh, koff, apćiha...itd. MORAŠ POKUPITI NEKU VIROZU!

    Nego, vidim da ste onaj moj post oboje shvatili kao neko žaljenje i to depresivno. Nije mi to bila namjera. Htio sam samo napisati mali esejčić o ljudima, životinjama, životu i prijateljstvu...malo i o sebi, onakav kakav jesam: "medvjeđe srce" iz filma: Legenda o jeseni.
    A što se tiče nagovještaja buduće nesreće; ponekad ni ne želiš vidjet nagovještaj , jer bi razbio sebi san, razbio djeci djetinjstvo, a ponekad zaista dođe iznebuha, bez nagovještaja, jer...sve ima svoje vrijeme, kaže Propovjednik. Zato mi ni ne pada na pamet misliti da mi je život gotov, izgubljen, završen, blindiran...Ali, onaj san je bio samo jedan i neponovljiv. Bio . I tad sam živio u stvarnosti. I inače, moji snovi uvijek su ostvarivi u datoj stvarnosti. Ja nisam "sanjar" koji tako ide kroz život, kao puki "sanjar"...uvijek sam čvrsto na zemlji. Na kraju krajeva, nosim preveliku odgovornost da bih se mogao prepustiti samo snovima.
    Ma dalo bi se tu puno pričat, ali stvarno face to face....i zato: vau-mijau-wuf!
    Ae!

  4. #29
    Puky
    Guest
    Dakle , nije da znam ... ali koliko sam čuo , Kozjak stvarno obiluje friškon arijon i samo se nadam da na Kozjaku ne brije bura kakva je ovih dana u Puli .
    Eh , putovanje na posao i sve te "radosti" koje idu uz to , potsjete me na život u ZG-u i famoznu 11-icu u sezoni "naftalina" kada se poslije godine dana obuče topla roba . Zastrašujuće !!!... jer tu su još i kumice sa robom za plac , pa onako ko što je Lasić pjevao "... zagrljeni i i i , zagrljeni ... " sve do zadnje stanice (45 minuta ako nema zastoja) . Naravno Dave , bilo je i "tuširanja" , iskašljavanja i svega što je valjda dio folklora tih ljudi ili tako nečeg (ja sam ti 25g. bio tek "Dotepenec" pa i ne znam), ma razumijem te u potpunosti . A ovo za psa , ma nisam ja ni mislio kako bi te pas trebao pokrenuti i šetati po friškoj ariji (to je za penziće) već da bude tu za one neke trenutke kada smo "i" sa emocijama , kada ti ne treba nitko a j...no je biti sam . Ma ti u svakom skučaju znaš što ti valja , ali eto ja ne mogu ne reć jer znam koliko to meni znači i pomaže . U stvari , nije mi bila namjera žaliti zbog onoga što ne znam i vjerovatno utoliko manje razumijem , to je tvoje . Htio sam ti reći kako ti je "san" bio velik , fascinantan i kako je za to potrebno jako puno snage i vremena pa vjerovatno neke "vode" proteknu a da ni ne znamo , ne primjetimo možda važne stvari . Ne volim kada se ruše "snivi" , eto to je . Ipak , bar koliko sam mogao shvatiti iz tvog "uvodnog eseja" , bili su to prekrasni trenutci i posebno iskustvo . Ja sam veliki ljubitelj životinja kao i većina mojih poznanika (psi , mačke , konji , koze , ma svačega se kod nas nađe) ali takvo iskustvo nisam imao , moj je kontakt sa životinjama na jednoj drugoj razini . Spomenuo si susret sa vukovima a takvo što ima stvarnu iskonsku težinu i teško da nekoga to ne bi zanimalo bar na ovim stranicama . Moja ti Gea prirodu pa tako i ljude i životinje , doživljava na jedan sasvim drugačiji način , više kao nešto što će joj život učiniti zabavnijim , otprilike kao i ja (samo što se to njoj i ostvaruje , he he) . Eto , to je to a tema za kako kažeš "face to face" ... što ti reć nego da postoji e-mail ali ne za žaliti već da tko ima čut i da se ima sa kim popričati . Znaš ono , ništa pametno , tek ljudski i kad zatreba .
    Pozdrav tebi sa fiju briju SZ .

  5. #30
    Puky
    Guest
    Ajme Zana , ma jeli Frana sigurno prava , mislim ... jesi li gledala jel ima neki otvor za baterije ili što slično ? Ma PRESLATKA je stvarno , a ja ti još pričam kako trebaš sa njom "oštro" i dosljedno , ha ha ha a kako kad je takva slatkica .
    Dakle , kako možeš zaključiti slike su stigle i već su isprintane (okvire ćemo kada zatopli) .
    Pozdrav vam sa fiju briju SZ .

  6. #31
    Zana
    Guest
    Sory društvo,preselila sam se malo na
    Monitorov forum,pa sam vas malo zapustila.Nece se utiti?
    Puky,jesi vidio!Ma prava je prava,a svi me pitaju jeli na baterije.He..he...
    Evo je sada spava ovde do mene,a često baš spava na leđima,baš ko na onoj jednoj slici.A što mi je smišna,čudo jedno.Meni je smišno i to što sam i ja postala smišna sa njom!Sama sebi!
    Njoj je život igra,a sa njom,na svu muku,postaje i meni!Nevjerojatno!
    Tako bi nekad tila da još neko osjeti to "nešto",a eto,to je teško.Jedino ovako,kroz razgovor.Dave,probudi se u
    ljepšu stvarnost,to ti želim od sveg srca,a znam,sigurna sam,da te čeka.

    vau,mjau,frrr

  7. #32
    DAVID B.ST.
    Guest
    Dakle ekipa, nakon najnovijeg Nortona, moja adresa je : ferclaf@yahoo.com
    A nakon dana tipa " rad oslobađa", odoh u krpislave uz velike vau-mijau-frr-wuff-meekeeek-dudum-groff,groff-beeeee- iaaaa i sl.
    O, o, eee, o, o (to sam bija ja, pongidus - oni s bananom!).
    "noć!

  8. #33
    PITAGORA!!!
    Guest

    DAVIDE, je... te di ti je adresa a ???


    ZANA ako hoces DAVIDOV broj moba, javi se !!!




    Ave svim dlakavim




  9. #34
    Junior Member
    Datum registracije
    Apr 2012
    Postova
    4
    Rep Power
    0
    Prodajem Lhasa Apso štence stare 6 tjedana. U leglu je 4 mužjaka i 2 ženke (koje su već pronašle svoje nove prijatelje).

    Dobrodošli ste pogledati ih i izabrati svog budućeg četveronožnog ljubimca

    Cijena 250€

    Kontaktirajte nas na..PM

    Veselimo se našem susretu.. kao što ćete se vi svaki dan veseliti susretu s vašim novim članom obitelji!

Slične teme

  1. Maltezer ili Shih-tzu
    By ko in forum Psi
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 27-04-2006, 20:48

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •