Prikazujem rezultate 1 do 25 od 34

Tema: Shih-tzu

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    DAVID B.ST.
    Guest
    E, da, izložba je bila u Dubrovniku!

  2. #2
    Zana
    Guest
    Bog Puky,i ne davi da daviš.Mislim da se trudiš,i to je baš dražesno.
    Mislim da ću naći nekoga da mi (ovih dana) skenira slikice,pa ću ti poslati,ali ne razumijem o kojim to ljudima govoriš?
    A di si sa malim kućićima kad su okotili?Mora biti da su bili medeni?
    Ja ti imam kolegicu na poslu koja ima dva psa-lovačka,jedna je kuja,pa mi je pričala kako je to bilo zanimljivo.Ona me baš i "zarazila" psima i dobra mi je pomoć u svakoj situaciji.
    Naravno,ima vremena za "te stvari"a evo i ova prva "kriza" prolazi,a do iduće i ja ću biti "bolja".
    Hvala ti na "davljenju",i evo sva sam poplavila.
    Možeš očekivati slikice.
    Pozdrav

    Davide,štekeru,a meni ništa ,jeli?
    Ma ne brini,zima je, bit će nam toplije u troje.
    Kad god se javiš sjetim se svojih dana u Splitu,više ekonomske na pazaru,i kave u Bobisa što sam je sa prijateljicom pila po pola.
    Split mi je ostao u najboljem sječanju,
    a i u ono vrijeme to je bio neki drugi svijet.
    Bila sam ti podstanar u Splitu u svim kavrtovima,od Skalica do Gripa,a o gazdama i gazdaricama da ti ne pričam.
    Drago mi je da i ti se zanimaš za ovu temu,a ja tek odnedavno,od kad imam Franu,ulazim u "pseći svijet".
    Pozdrav

  3. #3
    Puky
    Guest
    Dave prijatelju , ma bravo i baš ti hvala što si se javio . Ti kao kinološki sudac a prije svega ljubitelj pasa svakako si dobrodošao na ovaj dio foruma . O Tornjacima stvarno ne znam puno osim da su fascinantne životinje i izgledom i sposobnostima ali prije svega time što su psi . Ja ti imam svoju boxericu i to je moj životni izbor bar što se pasa tiče ali volim sve pse i ljude koji ih odluče imati i pomažem koliko mogu . Naravno ti bi tu među ljubiteljima pasa mogao puno više pomoći pa te očekujem ćešće na ovom mjestu . A evo ti i prilike da Zani pomogneš jer kako vidiš problem je u jednoj nabavci . E sad ispada da te guram u obaveze ali ... tako ti je to sa "starim prijateljima" a ti se vadi .
    Pozdrav tebi sa SZ !

  4. #4
    Puky
    Guest
    I evo ga , sada već pozdravljam društvo ljubitelja dlakavaca a to je tek početak . Na koje sam ljude mislio Zana ? Pa na ... ne znam neke tebi drage ljude , rođake , prijatelje ... tako neke a valja uspostavljati poznanstvo i radi budućih zainteresiranih . Ti si od nedavno nabavila dlakavicu Franu pa moguće ne znaš ali red je da i ona ima album svojih "prijatelja" . Ma nisi ti još pukla do kraja ali ... već ćeš !
    A mali bokserići ... a to ti je bila milina i čudo u isto vrijeme . Znaš kako to ide sa držanje psa u stanu , kažu " ... ni jedan stan nije manji (osim možda u Japanu) od pseće kućice ..." i mjesta za psa kojega voliš uvijek će se naći . Za vrijeme kada je tu "vrtić" nešto je drugačije ali ne bitno i ako se organiziraš ... ma ne da se opisat vjeruj mi . Ja i sada kada pogledam slikice ... ma da medeni , pa se sjetim svih dogodovština , ludorija , pa ih sretnem u gradu ... a vidit ćeš . Ja sam ti se inače zareka da ću prvo leglo pokloniti kako bi popularizirao pasminu i tako sam učinio pa ih ima širom Hrvatske i to mi je posebno drago . Ma evo me opet , ali takav sam ti ja kad je o dlakavcima riječ ne stajen pričat . O ljudima i onako najčešće nije gušt slušat .
    Eto sad nam je i Dave tu pa ćeš imati bolju i bližu pomoć .
    Očekujem slikicu i unaprijed hvala !
    Pozdrav ti sa SZ !

  5. #5
    DAVID B.ST.
    Guest
    "...dodirni mi kolena, to bi baš volela" (ona Zanina pisma, da nebi pomislila da te ignoriram. Ono sam ja samo pozdravija Pukya, jer ga već poznajem).
    Znači, mogu van se štekat! Ok. Onda ču vas izmrcvarit s pričama o tornjacima i šarplanincima, tibetanskim mastifima i mađarskim kuvasima....ali drugi put, jer sad niman vrimena!
    Kiiiiiiipiiiiiiii rižžžžooooottt....
    Ae!

  6. #6
    Frane
    Guest
    Sječam se te pjesme..

    Dakle Puky,našla sam dobročinitelja koji će mi sutra obavit skeniranje pa
    se strpi još malo.
    Još uvijek ne razumijem o čemu i o kojim ljudima govoriš,ali nema veze,slutim da će mi se samo pojasnit.
    Ma baš su nam slatki ti naši mali dlakavci.Moram priznat da nisam ni slutila kakve sve stvari sa psima čovjek može doživit,ali između ostalog,
    i razna neobična poznanstva.Od kad imam Franicu prolaznici me zaustavljaju na putu i započinju razgovor,te nalazim jako drage i simpatične ljude,koje inače ne bi.
    Dave,štekeru,sad navali,reci gdje i što ima u Splitu od psećih potrepština,možebit da svratim do tamo ovih dana pa ne bi bilo loše znati gdje poći,da ne gubim vrijeme.
    U gradu je kmica,brrrrrr dzimaaaaaaaa...
    topli pozdrav

  7. #7
    DAVID B.ST.
    Guest
    Ahahaha, da šteker! A ludila brale...
    Pozdrav Vesnici i Pukyu (kad se udostoji, po svom običaju, pojavit).
    Ja san sad doša s posla i još gripozan. Koncentracija koncentracije mi je na - 273,4 ...leđa bole...ma neću se više žalit.
    Učinija san un giro per la Forum...ispovraća se u sebi od licimjerstva i pakosti, idiotizma i ograničenosti...i evo me u NAŠOJ Faiumskoj oazi ljubitelja dlakavih, groznih, vjernih i najboljih prijatelja.
    Kako me toka još pisat mail nekome, pokušat ću bit kratak...
    Prvo, vas dvoje morate znat da ja jesan kinološki sudac i ljubitelj pasa, ali moje najdraže životinje su mi , od djetinjstva, ipak mačke!
    Ima puno razloga za to, pa ako vas bude zanimalo ču vam reć.
    Drugo, Frane u Splitu imaš mali milijun misti za nabavit što ti treba (moram priznat da nisam imao baš previše vremena za čitanje vaših postova, pa sam još malo van teme. Samo sam vidio kako netko voli pse, prepoznao Pukya i odlučio se javiti. Nisam Frane zna da si ti Zana. Sutra ću pročitat pažljivije!), dakle ima puno mjesta gdje se štošta može nabaviti...
    Ali kako da ti objasnim kad i sama znaš, jer kažeš da si živila u ST, da se mi rijetko orijentiramo i snalazimo po imenima ulica. Uglavnom, svatko zna 5,6 najosnovnijih, a ostalo se kaže: "To ti je kod Prime3", ili "To ti je kod Holcerovog bara" i sl. Osim toga , Split je dug 60 km. Tu bez aute, ili bussa nema šanse sam nešto ić tražit.
    E sad, jesi me prozvala štekerom, ali ne štekam ti se. Stvarno trebaš s nekim ić u potragu za tim što ti treba, jer sama nečeš moć.
    Ako dolaziš u ST, slobodno mi se javi. Bit če mi čast. Moj broj moba i kućni broj ti imaju divji cvit i Pitagora, pa ako si s njima dobra i ako ti ovo ne izgleda prenavalentno - stvarno mi to nije bila namjera - ja ih ovim postom ovlašćujem da ti ih daju...
    Eto, više neznam što pišem, a nebih želio da me se krivo shvati!
    Bilo kako bilo, lip pozdrav iz Sibira (mila majko ča je jutros veselo bilo!) i spremite se na "davljenje" beskrajnim pričama o divljini, vukovima, medvjedima i TORNJACIMA!
    Veliki i duboki: WUF, WUF!

Slične teme

  1. Maltezer ili Shih-tzu
    By ko in forum Psi
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 27-04-2006, 20:48

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •