Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: šta mislis o Marku Nevoliću

lola
    Guest
    ha?

wwwwwwww
    Guest
    Z A K O N J E !!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!

jeeeee!!
    Guest
    ma on je zakon!!!!!!!!fora frend i jako zabavan!!!!!pozdrav marko,big!!!!!!!!!!!!!!!!!! ) ) ) ) ) ) ) ) )

jaaa!!!!!
    Guest
    DEČKO JE FAKAT SUPER I ZGODAN JE!!!
    KISS MARKO

expert
    Guest
    decko je fakat glup hoda ko da je na federima. Decko nadji si zivot
    ) ) ) )

Milka*
    Guest
    Ma,super je dečko!!!Zabavan!Sam nastavi tak!!!

><> ><>
    Guest
    SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČČ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
    ZAKON DEČKO!!!!!!!!!!!! ) ) ) )

Funny
    Guest
    A da ostavite mog dečka na miru!!

tinči
    Guest
    "ko te ×××× ako si ti njegova cura!!!!!
    a ja sam njegova cura!!!!! ha,ha,ha....
    VARA TE!!!!! " ) ) )

ma daj molim te
    Guest
    ma gerinka si umišlja da je njegova cura ak joj kaže par slatkih riječi ili možda se zaleti u nju,ili...ssanjaš curo!!!!!!!baš da vidim jel to istina,ja sam ga pitala i rekao je da mu uopće nisi cura i da je nema!!!!a ko zna možda ima,ali to nisi ti,sigurno!!!!!!!!he...he... ) ) ne nisi...i mislim da sve cure imaju pravo biti zaljubljene u njega ak im se sviđa!!to im ti ponajmanje ne možeš zabraniti!!!!da,i koliko se sjećam iz prijašnjih tema,ma ustvari nisam sigurna,ali mislim da si ti rekla da je marko nevolić tvoj NUMBER 2!!!!ili se varam? ) )

hm..
    Guest
    Pa nije on tak loš, ali to sa Sarom. Ajme!!!

457u54
    Guest
    šta to sa sarom ajme!kaj to znači?!

:) !!!!!!!!!!!
    Guest
    M A R K O
    T H E

B E S T!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! )

.....ZAKON
    Guest
    MA SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LEGENDA- ) ) ) ) )

Slatke
    Guest
    Kolko ja znam on nema curu zato kaj je pital jednu drugu za hodanje.

bbb7
    Guest
    prevedi na hrvatski????!!!!!!!!!
    koju to curu????????????????

plavuša blond
    Guest
    Super dečko.

Kaj?!?
    Guest
    Neki dan sam videl kak se zeza tam s nekom ženskom mislim da se zove Sara, a drugi dan sam čul da mu se sviđa nekakva isto iz sedmog razreda, ne znam kak se zove ali ima nekakvu tamnu kosu. A još se i sa Martinom zeza i grli ju. Mislim da se Gerinka druži s tom ženskom kaj sam spomenul prije.
    E kaj to njemu znači? Koja mu se od svih tih sviđa?
    Ja bi rekel Gerinka.

DJJJ
    Guest
    MOŽDA SE NEMRE ODLUČITI KO TO ZNA KOJA MU SE SVIĐA,MALO JE ZBUNJEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

favorit
    Guest
    Nevoliću ak ti si nebuš uzel Saru,mislim ak ne hodaš s njom i ak nebuš hodal ja si bum ju zel¨!!!!!!!Nadam se da ti nebu posle žal...Požuri,prije neg ja...ajd dajem ti prednost,jedino ak nećeš...ali ona je zakon cura,a tek zgodna,mmmmmmm slinim za njom!!!!!!!!!!! Imam ja još jednu na spisku,ali ak nebu išlo s njom a ti neće Saru lako si ju ja uzmem,ak bu me htela,ali mislim da bu!!!Bum se ja potrudil oko nje,VRIJEDI!!!

loca
    Guest
    Koji ste vi defekti!!!!Pa, Martina uopće ne voli Nevolića, iako bi si bili baš dobar par, uopće si ne umišlja da joj je on dečko kak neki tvrde!!!

Funny
    Guest
    A kak ti znaš da mi se on ne sviđa??

lkj
    Guest
    saznajte koga on voli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Slične teme

1. Sta mislis o Leopoldu Koliću
    By momak in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 27-03-2008, 19:05
  2. Sta mislis o Andreicu
    By nepzanato in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 15-03-2008, 10:09
  3. Nevolić Marko
    By csi in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 21