Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 45

Tema: Mirko Norac i dobri automobili

Ratko Tvorac
    Guest
    Jucer navecer nakon prosvjednog skupa "Svi smo ...", vozio sam se gradom (Pulom) i primjetio neobicno velik broj dobrih automobila (MB, BMW, Audi). Uglavnom su bili pulskih registracija sa obaveznom naljepnicom invalida ali bilo ih je i sa registracijama GS i RI. To me je navelo da posumnjam u cilj zastite (dignitet bla, bla , bla)

gto
    Guest
    Sumnjaj ti u dignitet matere svoje, koja te tako naopakog ispisala.

Fumador !
    Guest
    e RATKO T. u pravu si !
    <br>
    i ja sam ih skuzio , ali vec duze vrijeme !!
    <br>
    ma i ja sam se u ratu dosta govna najeo , ali nikako da shvatim sistem kako doci do statusa invalida ( iako imam po tijelu par vidljivih uspomena iz tog doba ) ili kako se docepati neke jake &quot; ladje &quot; kao sto ih neki moji bivsi suborci vozikaju po &quot; lijepoj nasoj &quot;. ocito sam pre glup da se ufuram u takvu ekipu i iskoristim drzavu na sve moguce nacine !!

vjecnost
    Guest
    ××××× si ti, a ne branitelj.
    <br>
    trazi ti &quot;invalidnu&quot; kod kostunice majku ti ×××××.

billytheclint
    Guest
    evo ljepotani, i ja sam iz pule, i drago
    <br>
    mi je da cvate. ali ima jedan problemcic
    <br>
    jer raste i previse korova tamo. ne samo
    <br>
    tisuce cvjetica nego i dosta smeca. ali
    <br>
    nikad toliko kao u zagrebu, mom voljenom
    <br>
    gradu. tamo kretena ima na izvoz u (sve)
    <br>
    krajeve. uzivajte u Mesicu i smradu sa
    <br>
    zrinjevacke ambasade!

Fumador !
    Guest
    skuzaj , VJECNOST !!
    <br>
    nisam te mislio uvrijediti samo zato sto i ti ( ocito ) pripadas onoj ekipi sa &quot; jakim ladjama &quot;.
    <br>
    ma ne brini stari , nemam namjeru ti nista oduzeti.
    <br>
    a to sto ti sumnjas u moje sudjelovanje u domovinskom ratu nije bitno !!
    <br>
    1).kojoj brigadi si pripadao ?
    <br>
    2).navedi barem jednu vojnu akciju u kojoj si ti sudjelovao.
    <br>
    3).od kad do kad si bio pripadnik HV. ?
    <br>
    odgovori mi , ako mozes , pa cemo dalje debatirati !
    <br>
    uh , skoro zaboravih , ×××× te onaj KOSTUNICA u supak !!!

HRVAT
    Guest
    slušaj ××××× ti materina
    <br>
    ××××× ti pulu i istrane, šta mislite sada kad organizirate protumitinge????
    <br>
    želite i vojsku istjerati iz pule???
    <br>
    zar vam smeta??
    <br>
    puno pitanja zar ne
    <br>
    je li vam vojska smetala u ratu??

Fumador !
    Guest
    ej , kao prvo nadji novo ime , a ne HRVAT , posto nisi HRVAT nego majmun,divljak,manijak,×××××cina, ×××××n !! (eto ti par prijedloga!!)
    <br>
    pitas dali mi je smetala vojska u ratu ?
    <br>
    ××××××tino,ja sam toj vojsci tada pripadao , pa kako mi je onda mogla smetati ?
    <br>
    ako hocemo istjerati vojsku iz pule ?
    <br>
    ne istjerati , nego reducirati , sivonja jedan !
    <br>
    rat je prosao , ako jos nisi skuzio , vanjskih neprijatelja sa slovenske ili talijanske strane nemamo , ili ?
    <br>
    tako da bi bilo bolje da jedan dio vojnih baza u puli maknemo ca , da bi te , po mome najlijepse pulske lokacije prepustili ministarstvu turizma , konju jedan , da nam drzava zaradi koju kunu !!
    <br>
    a to , po mome ne vrijedi samo za pulu nego za citavu hrvatsku a pogotovo jadransku oblast!!

cobra
    Guest
    Hej, Fumador
    <br>
    <br>
    nemoj vrijeđati majmune, ipak su to simpatične životinje. Inače, u svemu se slažem s tobom.

Dr.Jozic
    Guest
    Svi vi sto samo po Autima ocjenjujete
    <br>
    kakav je ko branitelj vjerovatno ste homoseksualci ili psihopate.Valjda je bolje dasvi Hrvati voze Audi,BMV,Mercedes
    <br>
    a ne YUGO stobi vi mozda volili jer to
    <br>
    vama fali mismo zapadno orjentirani i vozimo takva Auta a nostalgicarima ostavljamo slobodan izbor.
    <br>
    Pozdrav svim braniteljima i Hrvatima

Arramissille
    Guest
    Hvala hrvatskoj državi na povlastici, ali nek mi sad još nađe i lovu za auto, tj. nek nam omogući da radimo za novce, a ne iz domoljublja.
    <br>
    Svim VELIKIM želim poručiti da je došlo vrijeme da se Hrvatska država brani RADOM, ne ratom, jer je završio, ma ima jedno 5-6 godina.

Arramissille
    Guest
    Sorry, nisam želio vrijeđati niti vladu, niti banitelje, ali smatram da niti jedan pošteni branitelj, odnosno pošteni čovjek ne može tražiti od svoje Domovine nešto što ne mogu dobiti svi ostali građani.Bio sam u ratu, ali sam sretan što imamo državu i ne tražim od nje ništa što drugi ne mogu imati, jer je i moja mama radom 35 godina doprinjela Hrvatskoj, pa zašto bih ja za 4 ratne godine zasluživao više nego ona za 35 radnih ?
    <br>
    MIROVINA= radna-35god.-1500 kn
    <br>
    ratna- 4god.-8800 kn
    <br>
    ???????????????????????????????

commie
    Guest
    dr. jozic, nemoj mislit da bi ja radze vozil yugo neg bmw. al ja nemam para a ovi kaj su se nakrali imaju. i u tom je razlika.

Kralj TOMISLAV
    Guest
    Nemam ni ja para po opet sutim! Da si i ti imo priliku nakrasti se i voziti dobra auto i ti bi krao. Ali ti nisi imao takvu priliku, u tome je razlika!!!

cobra
    Guest
    Kralj Tomislav,
    <br>
    evo tu je razlika između Hrvata iz Hrvatske i Hercegovaca. Ja sam odavde iz Hrvatske i ne mislim da bih krao novac od svojih sugrađana, vikao da sam Veliki Hrvat - da mi se pružila neznam kakova prilika. Nikad ne bih želio kupovati s otetim. Pogotovo to pravo nisam htio postići vičući uokolo kako sam velika Hrvatina.

Kralj TOMISLAV
    Guest
    Hey Cobra, lako je sada pricati nebi ja ovo nebi ja ono, ali kada prilika dodje onda malo ljudi u svijetu postoji sto tome nemogu odoljeti! Uostalom nisu samo Hercegovci krali, nego takodjer i dosta Hrvata iz Hrvatske! Uvijek sam govorio, ko je stvorio Hrvatsku ima je pravo i pokrasti, ko je nije stvarao a krade treba osudjivati!!!

Povećalo
    Guest
    Citiram &quot;kralja TOMISLAVA&quot;:
    <br>
    ... tko je stvorio Hrvatsku, ima je pravo i pokrasti. Citat završen.
    <br>
    Moja poruka: Tebe je rodila majka, a imala te je pravo i MORALA abortirati.

Junior Member
    Datum registracije
    May 2005
    Zar Vam ona poslovica stara nista ne govori: Tko sa medom radi i prste oblize!

cobra
    Guest
    Ova teza me podsjeća na: Tko je stvorio državu može ukrasti poduzeće, a tko pokrade poduzeće pošalje radnike na ulicu. Zar su zato Hercegovci došli u obranu Hrvatske. To me također podsjeća na ovo: štakor uđe u tuđi brlog, istjera miševe i sve je njegovo.

Ky
    Guest
    Zbilja je iluzorno zaključivati što bi čovjek učinio u ovoj ili onoj situaciji. Općeljudski principi, humanost, kultura i civilizacija ipak će ići dalje, bez obzira na postojanje halapljivih i egoističnih ljudi. Ali zar nije u najmanju ruku dvolično i nemoralno govoriti: Borio sam se za Hrvatsku a zastupati ove teze koje govori &quot;nj v.&quot;. To znači: borio sam se za Hrvatsku, ne zbog hrvatskog naroda i njegove slobode, ne zbog boljitka za sve građane Hrvatske. Ne gospodo! Borio sam se zato da bih ju osobno mogao što više pokrasti jer mi je Šušak i njegova svita, Pašalić i njegova svita, Rojs i njegova svita to omogućio. Borio sam se za Hrvatsku kako bih mogao ući u nju uz pomoć svojih rođaka u vlasti, dobio njeno državljanstvo i opljačkao narod koji se borio i stvarao Hrvatsku svojim radom. I onda reći, da, ja sam isti kao vi, ali imam pravo oteti vam, jer eto, morate biti sretni što me uopće imate. A vi koji ste stvorili sve to bogatstvo, vi koji ste stvorili sva ta dobra, vi koji ste i po svijetu radili i vraćali se u Hrvatsku umrijeti – zaslužili ste da vas opljačkamo. Jer mi smo jedini pravi Hrvati – nismo znali učiniti ili načiniti, ali znamo doći i oteti vam. O bijedo Herceg-kraljevska. Osobno poznam Hercegovce koji su za ovog rata došli iz Sarajeva. Njihov nazor se ne može usporediti sa kraljevim. Tragedija je u tome što je kulturnih toliko malo. Pa se uz sve napore ne mogu oduprijeti zaostaloj većini. A onda ta većina daje pečat baš svim Hercegovcima pa otud i taj snažni razvoj i širenje netrpeljivosti prema svim Hercegovcima.
    <br>
    Istina je da je masa povodljiva. Masa nema pamet. &quot;Pamet nose&quot; oni pojedinci koji imaju priliku govoriti pred masom. A onda se mišljenje mase pretvara u ludost. Bez obzira što se dolaskom nove vlasti nije puno toga promijenilo, običan čovjek koji se ne zna služiti laktom i lažima i dalje živi na isti način kao za vrijeme HDZ-a. Ali glupost koja skuplja mase na splitskom, zagrebačkom i ostalim skupovima branitelja, samo zbog toga što se gube privilegije, zbog toga da bi se u mutnim vodama nasa krize morala izgubila jednakost građana, samo potvrđuje da su organizatori tih skupova zaista iskoristili psihologiju mase da bi s lakoćom činili upravo ono što u svom stavu zagovara tzv. kralj Tomislav, tj. da bi na temelju poistovjećivanja sebe sa HRVATIMA (koji se za ove prilike pišu uvijek velikim slovom) tu istu masu mogli pljačkati i dalje.

Malcolm
    Guest
    Pa ja ne mogu vjerovati da postoje uopce ljudi koji stvarno razmisljaju poput ovog Hercegovca...Ne znam ...jos uvijek se nekako nadam da je to samo neka osoba koja glumi takav mentalni sklop.
    <br>
    Ako je to uistinu stvarna osoba mislim da je to stvarno nevjerojatno...Gotovo mi ga je zao...
    <br>
    I jos se zna sluziti PC-em.Pitam se jel' ikada otisao na neke stranice drugih zemalja, jel'upoznao neke ljude van okruga Sirokog brijega...
    <br>
    Daj kralju, reci mi da si glumio cijelo vrijeme, da nisi takv kakvim se predstavljas...

Raja sa asvalta
    Guest
    Jedna ispravka.Iz Sarajeva ne dolaze obicni Hercegovci.Dolaze Hercegovci koji su vec postali malo kulturni jer su vec proveli jedno vrijeme u emigraciji,prosli kroz neku skolu.A mozete zamisliti kako je nama sarajlijama bilo sa tim RASTIKARIMA dok nisu stekli malo kulture.Stavrno nam je drago da sada svi furaju u Zagreb.Dosta ih je bilo.

Kralj TOMISLAV
    Guest
    Razlog zasto sam ovako reagiro (mozda ponekad i pretjerano) je, jer smo se mi isto kao i svi hrvati u hrvatskoj borili za hrvatsku, a vi nam niste htijeli pruziti ruku onda kada nam je bilo najpotrebnije! Govorite da nismo hrvati, usporedjivate nas sa srbima i muslimanima, mrzite nas jer smo nacionalno usmjereni, ma nije da nas mrzite nego nas nemozete smisliti! Pitam se gdije je tu vasa tolerancija? Pitam se zasto smo se mi borili??? Da opet gledamo iste ljude sto su nam poubijali pola familija kako se setaju gradom!!! Ali nema veze, jako smo ponosan narod i skupo cemo naplatiti svaku kap krvi koja je uzalud prolivena!!! Uzmite samo primjer srba, koji su bili agresori u ovom ratu, a imaju daleko bolji ugled in daleko su vise ostvarili po cijelom svijetu nego hrvati, samo zato jer su slozni!!! A samo slozna braca kucu grade!!!

Davor
    Guest
    O sancta simplicitas! Žalosno je da vi Hercegovci skupo naplaćujete i mislite naplaćivati svoju ulogu zaljubljenika u Hrvatsku otimanjem od onih koji su Hrvatsku stoljećima gradili i stvarali, tj. od stanovnika Hrvatske. Bojim se, kako je krenulo, i koliko ste uska pogleda, da ste na putu da vas ista sudbina koja vas je dosad pratila prati i dalje. Zar ste zaista toliko slijepi.

billytheclint
    Guest
    Sloba i Voja dva su srca bratska,
    <br>
    Sa njima se ponose Stipe i crvena
    <br>
    Hrvatska...
    <br>
    Ubava Pula i Grad Heroj sigurno su
    <br>
    najveci pobornici silnog napretka
    <br>
    kojem svjedocimo i koji nas naprosto
    <br>
    gura u Europu.
    <br>
    Veselite se narodi, Hrvatska vam
    <br>
    stize.
    <br>
    Cestitam svim glasacima, postenoj
    <br>
    inteligencii, i cistim srcima svih
    <br>
    postenih rodoljuba. Glasovali ste
    <br>
    za istoriju.

Slične teme

1. Mirko Bartol
    By kemičar in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 24-02-2008, 19:37
  2. Mirko Košćec
    By Anchymary in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 13-07-2007, 18:36
  3. Mirko Jembri
    By djkgnd in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 28-09-2005, 21:40
  4. iskustva - dobri / losi automobili
    By activa in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 30-04-2004, 06:08

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •