Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Sagrada Familia !

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Gaudi
    Guest

    Okupimo se kao složna obitelj i pomolimo se za našeg prijatelja i dobročinitelja,našeg tješitelja i pravog pravcatog prijatzelja......gradimo još uvjek nezavršenu nam Katedralu.

    I ja danas idem na Kamenita vrata zapaliti svijeću.

    Volim vas svih!!!

    p.s. Drž se prijatelju iz sazvježđa Orion!

  2. #2
    Margarita
    Guest
    Dragi, dragi Gaudi. Šaljem ti kamenčić sa Žnjana. Ugradi ga na posebno mjesto.

  3. #3
    Jasna,
    Guest
    Gaudi,

    molim te da mi pošalješ Sagradu jer mi je otišao hard disk i valjda sve što sam imala pa da ne krenem, ako mi ništa ne spase, od nule.

  4. #4
    Cigulic
    Guest
    Nema problema Jasna,meni je ostao hard,a disk sam izgubio.Pa navrati ako zelis.

  5. #5
    Jasna.
    Guest
    Zahvaljujem )

  6. #6
    menta
    Guest
    Dođe mi ponekad u san. Moja baka. Onakva kakvu je više nisam znala. Pa se onda primoram i vadim iz sebe sjećanja tražeći njeno lice iz mladosti. Iz vremena dok me za ruku vodila u svoju sobu punu tajanstvenih ženskih mirisa. Ta je soba živjela potpuno svojim životom. Tiha, po strani, potpuno izdvojena od radnog dijela kuće, s ogromnim prozorom zastrtim plavim zavjesama od baršuna. Tim ću se zavjesama vratiti kad stanem na svoje noge i kad odrastem i kad se baka više neće vraćat na priče koje mi je pričala dok sam bila mala. Tada je to bila neka urotnička veza u kojoj je moja mama isključena bila. Ona kao da je jedva čekala da se otrgne da bi pripadala urednom svijetu moga tate. Kad bi ja i baka ušle u njenu sobu, danas mi je to jasno, bilo je to nešto poput inicijacije, za nešto što ću otkriti puno kasnije kada više neću putovati vlakom, s mamom i tatom, k njoj.
    Emil i Elizabeta sreli su se u Beču. Ona je pisala stihove i bolovala od šećerne bolesti, plesala valcer i sanjala o velikoj ljubavi. On je gradio kuće.
    Tata je taj dio naše biografije uvijek zaobilazio. Možda zato što ne miriši na smilje.
    To be continued…

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •