Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: PROBLEMI SA ZVUKOM

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    HELIX.D
    Guest
    BOK!
    IMAM JEDAN PROBLEM VEZAN SA ZVUKOM.MOJA KONFIGURACIJA JE SLIJEDEĆA:

    AMD 64 3000,ASUS A8N-SLI DELUXE VERZIJA 1.XX BIOS AWARD DATUM IZDANJA 07/26/2005,
    1 GB MEMORIJE,
    DISC SEGATA BARRACUDA 80 GB SATA
    ASUS EXSTREME 6000 PCI-E 128 MB,
    Monitor Samsung SyncMaster 793DF:17" CRT:
    KUČIŠTE Chassis Manufacture S NAPAJANJEM 230 V,
    ZVUČNICI LOGITECH 5.1 X-530.

    FRIŠKO FORMATINANI DISK INSTALIRANI WINDOWS XP PROFESSIONAL SERVICE PACK 2, (DirectX 9.0c) FORCEWARE VERSION 81.94 I NOVI DRAJVERI ZA REALTEK AUDIO CODEC ALC 850.

    PROBLEM MI SE JEVLJA KOD SOFTVERSKOG POKRETANJA ZVUKAM U IGRICAMA I U WINDOWSU.
    KAD POKRENEM DirectX DIAGNOSTIC TOOL,SOUND 1,TEST DIRECT SOUND STEREO NEMA ZVUKA :STEREO 16 BIT 22 KHZ FROM A SOFTWARE BUFFER I OSTALIM SOFTVER TESTOVIMA NEMA ZVUKA A IMA GA U HADVERSKOM TESTIRANJU.

    NEZNAM ŠTA DA RADIM PROBAO SAM GA DOBITI NA SVE MOGUĆE NAČINE JEDINO GDJE SAM USPIO DOBITI ZVUK JE U POSTAVKAMA DRAJVERA POSTAVKAMA NEKIH EFEKATA ALI JE ONDA ZVUK SAV IZOBLIČEN I KREŠTAV A TO NIJE TO.

    INAĆE NA POČETKU GA JE BILO ALI MI SE WINDOWS NEŠTO S×××× PA SAM GA PONOVO INSTALIRAO I OD TAD NEMA ZVUKA.
    MOLIM VAS POMOZITE MI.

  2. #2
    Member
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    37
    Rep Power
    0
    probaj s interneta pokupiti najnovije drivere(probaj na stranici proizvođača s engleskim jezikom, tamo su driveri najsvježiji), sruši windows pa ga nanovo instaliraj, skeniraj računalo od virusa, možda je problem u igrici...........ovo je osnova koju ja znam......ali imam prijedlog;ako kupuješ BUG pošalji im ovo što si napisao na njihov mail ili kućnu adresu, ali samo umjesto ovog da se windows nešto sjebao napiši neš druo

Slične teme

  1. LAW - OPET PROBLEMI!!!
    By Calibra Zender in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 24-08-2002, 20:07

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •