Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 31

Tema: 8.B. nova skola

brrrrrrrr
    Guest
    the best!!!!zakon!!!!

tweety,8.b
    Guest
    Nebi bilo fora da sami sebe tak hvalimo,al kaj je je.Znamo se dosta pa smo si svi super i to nas drži na okupu!!!! Pozdrav mojima 4ever

Sana & Deja & Ema...
    Guest
    Zna se da smo najbolji!!! pozdrav svima!!!!!! pusa 8B FOREVER!!!!!!!!

Sana & Deja & Ema...
    Guest

Sana & Deja & Ema...
    Guest

Sandra
    Guest
    ej ljudi pozdrav svima tj. cjelom 8.b. šaljem vam veliku pusu ,i svima SRETAN BOŽIĆ I NOVA 2006 GODINA!!!!! SVE VAS PUNO VOLIM!!!!!!

tweety
    Guest
    Pozdrav svima,sretna nova!!!!!!!!!!!!!

??????
    Guest
    SVI DEČKI SU KO ×××××I, A CURE..... NO COMENTS!!!!

aha
    Guest
    That is so true!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ) ) ) ) ) )

AKAVAC
    Guest
    Ma bekavci su ×××××i kakvih svijet nema, tak su glupi i dosadni, ali zna se ko je najbolji u II. OŠ Vrbovec, to su akavci, odnosno, 8.A, najbolji smo, pusa svim curama koje su dobre!!!!!!!! ) ) )

bn
    Guest
    a koje su to cure dobre u 8.a?

to nije istina!!!
    Guest
    To uopće nije istina!!!!!!!!!!!!Akavci od osnih razreda su najgori!!!!!!Neke cure iz 8.b-Ana,Andrea je isto dobra i još par njih su zakon,ali dečki iz 8.d su legende,cure...neću komentirati...
    I to uopće nije istina da su cure i dečki iz 8.a najbolji od osmih,totalno netočno!!!!!!!!!!!!Bolje pitaj nas sedmaše za mišljenje,pa ćemo ti odgovoriti,evo već sam rekla svoje!!!!!
    A ti Kuzmeku,ako misliš da ste najbolji fakat griješiš,a pogotovo u vezi sa curama...ma svima,ustvari...
    Ima puno boljih ljudi od vas svih iz 8.a!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PUNO,PUNO...

khzg
    Guest
    E,sorry ne mislim da su akavci nekaj posebno.al sigurno nisu ni bekavci.U svakom ima i super ljudi

*hobit
    Guest

ma kaj vi znate? 8. c je najbolji!

a da?
    Guest
    DA ZIHER JESI PUKO/LA???
    ONI SU NAJGORI!!!!!!!

Funny
    Guest
    Ma govorite kaj hoćete, ali nažalost morat ću vam reći da je najbolji razred u cijeloj školi 8d!!!!!!!!! 8d RULES!!!! POZDRAV OD FUNNY I CIJELOM 8 D!!! VOLIM VAS

yy
    Guest
    možda ste najbolji,ali ja ipak mislim da je ovo tema o 8.b!!!!!!!!!!!
    ili se varam??

LRN------9
    Guest
    A je tema o 8.b,ali pošto neko stalno "vrijeđa" druge razrede onda se valjda možemo javiti,ha???Inače što se tiče 8.b ima nekoliko super i ok ljudi,ali i nekih koju mi se baš ne sviđaju,ali to je samo moje mišljenje.MA ZAPRAVO SU I SVI ONI I OSTALI 8.RAZREDI OK!!!!!!!!!!!!!

poznanik
    Guest
    U 8.b ima dosta super cura i frendova koje ja poznam jer sam išo s njima u razred, ali žalosno vam moram reći da mi je 8.A bolji, i pozdrav svim bekavcima, ali najviše pozdravljam svoje AKAVCE i AKAVKE!!!! ) A ti " to nije istina" nemoj odmah svima govoriti da je AKAVAC bio kuzmek, jer nije bio, nego je bio neko drugi!!! OK!? Pozdrav svima!!!!

Funny
    Guest
    JA CU VAM SAD RECI, ONO JE BIO KUZMEK, KUZMEK, KUZMEK!!!!!

poznanik
    Guest
    Joj daj Gerinka, kak moreš reći da sam to bio ja, ak nisam, pa nemam samo ja net, imaju ga i drugi dečki iz mog razreda, i zakaj bi ja to napisal ak sam si dobar s njima, bar s nekim curama i dečkima!?

to nije istina!!!
    Guest
    ok kuzmek,sve ja kužim dobro...i znam da si kuzmek i da si ti ono pisal.skuži se odmah.ne moraš poricati.

poznanik
    Guest
    Ma ti si ×××××, a zapravo tko si ti uopće da mi nekaj govoriš, tak te nitko nije niš pital!!!! ) ) )

Funny
    Guest
    A ja sam se samo šalila, pa nemoj se odmah ljutit, ma nisi ti bio ono, nisi. Jel se ljutiš?? Kak si ti meni??

poznanik
    Guest
    Pa mislil sam si da si se ti šalila, nisi ti takva, kakva ova tu, sigurno je 7. razred, jer da nije, sigurno nebi bila tako ××××× i tvrdoglava! Inače sam OK i super, a ti!?

Slične teme

1. 7a-nova skola
    By ;_;_;_;_;_;_;_;_;_; in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 24-06-2008, 11:32
  2. 5b nova skola!
    By 5.b in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 16-03-2008, 14:00
  3. 7.d nova skola naj!!Jel tak???
    By tweety in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 18