Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 42

Tema: Rjecnik u Hrvatskoj! Obavezno procitati, ovo je pisijada!

Miloje
    Guest

-------------------------------------------------------------------------

Kondomi postali "udne tuljice"! )

Ljekar Vladimir Loknar objavio je u Zagrebu svoj "Rjecnik latinskog i hrvatskog jezika". U njemu je objavio 20.000 pojmova, a osnovna svrha je prevodjenje medicinskih termina s latinskog na hrvatski jezik.
    Tako se po njemu sada angina pektoris zove "srcana steznica", a fraktura "kostolom". Fibula je postala "lisnjaca", muski polni organ "spolnik", a zenski - "sikilj". Menopauza se zove "zenska mijena", a kondomi su dobili ime "udne tuljice". )

-------------------------------------------------------------------------

hahahahahahahahahahahahhaha ahahahaha ahahaha haahahahahaha hahahahaha hahahahahahahah ahahahahahahahahaha aha aha hahahahaha!!!!!!!!!! )

Joj
    Guest
    Miloje, ××××× ti materina, kako si glup cigo jedan.
    Ili si to ti Mile-Mamino Kopile?
    Mora da si ti, jer nema mnogo ×××××× kao sto si ti.

Da, da
    Guest
    Razbijena nam je drzava za koju smo citavu deceniju ratovali i bezmerno ginuli, neuspevsi da je odrzimo. Verovali smo da smo 1918. ostvarili nacionalni cilj - oslobodjenje i drzavno ujedinjenje srpskog naroda, a sada je milion Srba prognano sa svojih ognjista i stanista. U oba svetska rata borili smo se na strani zapadnih demokratija, a oni su citavu srpsku naciju stavili u logor i u sudnicu sveta. Osudjeni smo da smo izvrsili agresiju na Hrvatsku i Bosnu i Hercegovinu, a mi smo branili Jugoslaviju i cetvrtinu svog obespravljenog, od hrvatskog ustastva i bosanskog islamstva ugrozenog naroda, i nismo ga odbranili. Osudjeni smo za etnicko ciscenje u Bosni i Hercegovini i na Kosovu, a na tim istim prostorima izvrseno je etnicko ciscenje Srba. Proglaseni smo narodom ratnih zlocinaca, a u ovom veku pretrpeli smo u Evropi i prvi i poslednji genocid. Amerika i Evropa su nas u ime mira i demokratije kaznile okupacijom Bosne i Hercegovine. Branili smo Kosovo i Metohiju kao "svetu srpsku zemlju", a NATO nas vise od 70 dana i noci bombardovao da bi sprecio "humanitarnu katastrofu" Albanaca, potom okupirao Kosovo i predao ga Albancima. Sve za sta smo se borili u ovom veku, nismo se izborili; sve sto smo branili, nismo odbranili. Na kraju 20. veka srpski narod ima najtezi polozaj u Evropi i najgori politicki poredak sa njemu odgovarajucom opozicijom.

Branili
    Guest
    ali nismo odbranili?
    Jel nas ××××s ili zajebavas?
    Da nije mozda: Pokusali okupirati i dobili po picki?
    Kako ti mozes braniti u tudjoj zemlji?
    ××××ti vol kevu, kako si glup.

Alaj
    Guest
    Nas VSG(P) lepo pise, slikovito opisuje situaciju! Bori se za razumevanje i za svekoliko srpstvo!

lepo VSG(P) tako nastavai...takvog te volimo citati...

Ma pisijada
    Guest
    ziva sa ovim novohrvatskim rijecnikom.

Citam sad da se kaze spolnik, do sada bio njeznik, pre bio milokliz.
    Oce li taj konacan rijecnik vise, majku mu? Sta je bilo sa brzoglasom, da li neki ××××× upotrebljava tu rec?

Kad sam procitao za udne tuljice, uhvatio me pravi smjehotres, ×××× te.
    HAAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAHAAAAAAAAHAAAAAA

Kolega BRE hvala ti, ulepsao si mi dan

neke si stvar
    Guest
    pobrkao...

"MILOKLIZ", je glagol...(drugo su imenice), slikovito to znaci kad ti magare sevi kevu, ili sesestu, pa to debeloDUUUUUgazko klizi, MILOKLIZNO klizi...uz zanosne uh, uhuh joooojj, zvukove...

Eh jbte,
    Guest
    steta sto ti cale nije stavio udnu tuljicu kad je pravio tebe prostaka.

Senior Member
    Datum registracije
    Jan 2006
    SLAZEM SE. )

VIDITE STO NAM NASI "HRVATI" RADE, POTPUNO SU POLUDILI PUCANSTVO SVOJIM LUDOSTIMA. NITKO VISE NEZNA KAKO CE I KOJIM JEZIKOM GOVORIT NI PISAT, NITKO VISE NEZNA JESMO LI SLAVENI, ILI KAO STO NAS UCE NEKI ARIJSKI IRANCI ILI SAD I LAPONCI!
    OVO JE STRASNO,OVO SE MOZE DESIT JEDINO U NASOJ JADNOJ HRVATSKOJ,ZEMLJI BEZ OBRAZA I MOZGA!

Trpimire
    Guest
    Idi u ××××× materinu, ×××××ne jedan.

Senior Member
    Datum registracije
    Jan 2006
    TVOJ JE TATA ZBILJA TREBAO KORISTITI "UDNU TULJICU",POSTEDIO BI SVJET TAKOVOG TOVARA GLUPOG,PROSTOG I NEPISMENOG. )

Trpimire
    Guest
    No, no, postajes vece govno nego sto sam mislio.
    Ajde sevi svoju kevu i uzivaj posrani cetnice.

hehehehe povratnik
    Guest
    ) ovo je vic milenijuma "udna tuljica" kad se ne ugusi od smijeha.
    Ma ljudi dali je to moguceeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Grga GN.
    Guest

Jelte bre povratnice, dobar si ti covjek kada ti tako malo treba da se ovako zacenis od smjeha. Netko normalan bi bio utucen u pojam na sto si se vratio i kroz kakove jade si prosao u beganiji, a sad evo ti veseljk umires od smjega jer moras uciti hrvatski jesik jer nema vise GOVORI BRE SRPSKI DA TE CEO SVET RAZUME. Ma dode coveku da zaplace kolike ste bijede.A jesi mazohista jesi.

Vala Grgane
    Guest
    ustaski prdane, tebi treba stvarno da nadodje da se rasplaces kad cujes i vidis sprdacinu od vaseg jezika.

To nigde nema. Koliko li je samo novih reci koje su usle kao zvanicne u taj vas nesretni jezik, a koje niko ziv ne koristi, a sve zahvaljujuci vasim bajnim nadrilingvistima i politicarima, koji optereceni teskim kompleksima, menjaju po svaku cenu da ne bude isto kao kod istocnog suseda.

Samo napred, a mi cemo da se smejemo, jbga, moras priznati da je za smjehotres.
    Situacija je takva da su vicevi na vas novokomponovani jezik ugrozili primat vicevima o Muji i Hasi.

Grga GN.
    Guest

Samo ti "krkane lingvisticki" uzivaj i smij se, ali onaj tko se zadnji smije najslade se smije. Tebi nista drugo ne preostaje i tvojim "kolegama iz vlastite maste" nego da pravite viceve od onog sto vas zadesi.

Uzivaj sirotinjo.

hehehe,
    Guest
    grgo jado matori , lupas bez veze jer ne znas da bi od muke.
    ja nikada u svom zivotu nisam zivio u Hrvaskoj niti mi je ko u familiji bio drzavljanin , sta je tebi covjece jesi li ti toliko lud ili ti noge smrde ili tu zvalje prde usmrdi jadan cijelu kuglu zemaljsku, Sta ti misli da su samo Srbi iz Hervatske upoznati ustaskim zlotvorima i pokvarenlucima, lazima i gadostima.
    Do juce su vam Srbi bili idoli a sada ih prezirete jer ih se sramite.

Joj
    Guest
    hehehe, sto bulaznis? Mora da zivis u nekoj zemlji gdje je vrlo suncano, pa ti udara u glavu ili si rodjen tako glup, pa ti nema pomoci ×××××ne jedan?
    Vidio sam i slusao glupe ljude ali ti? Ti nosis barijak ×××××ne jedan. Ti si primjerak da vase keve izbacuju kroz dupe. ××××te, samo jednostavno, glup si kao cuskija. Bog ti dao mozak (tako mislim) a ti sjedis na njemu, guzico jedna.

NAS VSG(P)
    Guest
    je prije neki dan bio sokiran, deprimiran, "rasturen", stojicki je sve podnio, malo je odspavao od svega te se sad ide sa novim izaZOVIMA...

Ipak imam jedno pitanje:

Ti tu NIKADA nista pametno i pozitivno o domovini nisi postirao?
    Niti komentirao...

Nista samo (kad se tebi cini!) da si nasao nesto negativnog...onda to tu lijepis!

Ovo zadnje, sa (neznam ko gdje to pise??) ali ocito tebi je to sprdacina (negativno!!) sa umocnica, ukrutak, milokliz, itd...

Sjecam se jednog JNA oficira (Srbina - tazumije se!), koji je sluzbovao u Ljubljani i koji je PONOSNO izjavio, "JA NIKADA u Ljubljani slovenski nisam govorio niti NIKADA ucio", a bio je tamo vise godina!

To samo pokazuje taj srpski gen, sve sto ne slici na srpsko, na srpstvo, je u principu SPRDACINA u stilu: Nauci bre srpski (TJ BUDI SRBIN!) da te ceo svet razumije!

Takav si sti VSG.u(P), takvi ste vi svi Srbi!

Kad sam ja u sloveniji (iako sam pola slovenac i razumijem - ali mi je tesko govoriti), pitam sugovornika, da li razumije HR odnosno, da li mozemo razgovarati tako da ja govorim HR a on Slovenski!
    To je u principu uvjek funkcioniralo...

Ali Srbin...MA JOK!! to je bre YU - odnosno SRBIJA, VELIKA SRBIJA!!

Nece vam ispit biti lak, ako se ikad budete htjeli vratiti u domovinu!

Svede, Svede
    Guest
    ti generalizujes stvari. Boli mene patka sta jedan JNA oficir (moze biti i Srbin), mislio, i koja mu zivotna deviza bila, ali ja znam engleski, i svi moji sunarodnici koji ovde zive, manje vise znaju taj jezik.

Na drugoj strani, koliko iz vaseg sabora zna engleski? Mesic kao predsednik nezna jezik, srpski predsednik Tadic ga zna i to tecno.
    Milosevic je, koliko toliko, znao engleski, Tudjman ni jedne jedine reci!

Pa hajde sad da se poredimo, jbga.

Mr. Svedojeb!
    Guest
    Samo jedno pitanje ovoj, vise puta upotrebljivanoj i bacenoj "udnoj tuljici" iz Svedske.........

"je prije neki dan bio sokiran, deprimiran, "rasturen", stojicki je sve podnio, malo je odspavao od svega te se sad ide sa novim izaZOVIMA... "

Sta je to Vreco Govana, opet si "rasturio" nekog nekim postovima ili temema koje niko nije citao? )

Hahahahaha!

Situacija na forumu je vidim - nepromenjena! ) Cooooool!

Mr. Svedojeb!
    Guest
    ..... a tema je - PRVA LIGA! ) Govori dosta o kakvim kompleksasima se radi i zasto je "novohrvatski jezik i izrazi" uvek neprevazidjena tema i dio veceri koji nikad ne omane kad se sastane drustvo na nekoj zabavi. ) )

zabave na hr. racun
    Guest
    Tacno Mr, Svedojeb! ) Kod mene najbolje pale "mamokres", "doljubnik uhicen u krivojebu" i "nadzornik vunenog travopasa", nema da omanes, drustvo se hvata za stomak od smeha! ) Zamisli koje su to pisijade kada se pocne sa novokomponovanom hrvastinom. Ova "udna tuljica" je stvarno biser! )
    hahahaha ahahahaa hahaaaa!!!!
    grrrrgoo bre, kazi nam kada si zadnji put imao ukrudbu?
    1) pre 5 god.
    2) pre 7 god.
    3) pri oslobadjanju Knina.
    4) retko i iskljucivo sa viagrom.
    Prosim odgovori samo sa rednim brojem.

Mr. Svedojeb!
    Guest
    Uf sto ja nevolim kada mi se odgovor neda odmah, pa moram da pitam vise puta:

.................................................. ........

"Samo jedno pitanje ovoj, vise puta upotrebljivanoj i bacenoj "udnoj tuljici" iz Svedske.........

"je prije neki dan bio sokiran, deprimiran, "rasturen", stojicki je sve podnio, malo je odspavao od svega te se sad ide sa novim izaZOVIMA... "

Sta je to Vreco Govana, opet si "rasturio" nekog nekim postovima ili temema koje niko nije citao? )

........................................

Hahahahahahaha! )

Prijevod
    Guest
    Ma pusti bre kretena, nego hajde mi da se malo zajebavamo prevodom sa Srpskog na Novohrvatski:

---------------------------------------------------------------

Srpski: - Njihov tata je je uhvatio ljubavnika njihove mame i ubio ga iz pistolja, posle se na radiju culo da je taj ljubavnik u stvari bio jedan coban i da je njihov tata uhvatio nju i cobana na delu u sred stada ovaca!
    Policija je na mestu zlocina nasla i cobanovog psa, takoodje ubijenog pistoljem, metke i paklo kurtona!

Novohrvatski: - Njihov mamokres je uhitio dojebnika njihove matere i umorio ga samokresom, docnije je preko krugovalne postaje priopceno da je taj dojebnik u stvari bio jedan nadzornik vunenog travopasa i da je mamokres uhitio nju i nadzornika vunenog travopasa na djelu u sred stada cetveronoznih vunenih travopasa!
    Redarstvo je na mjestu umorstva naslo i domobrana nadzornika vunenih travopasa, istovjetno umorenog samokresom, strjeljivo i kutiju udnih tuljica!

---------------------------------------------------------------

hahahahahahahahahahahaha hahahahahaha hahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahahahahahaha!!!!!

Pisijada Bre! )

Slične teme

1. Hrvatski Njemacki Rjecnik
    By Pametni in forum Računala i internet
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 10-06-2006, 10:27
  2. Obavezno .....
    By Obavezno ..... in forum Politika
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 20-12-2005, 21:01
  3. Odgovora: 1
    Posljednji post: 09-11-2005, 19:14
  4. ovo morate procitati
    By auto fan in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 14-12-2002, 01:26

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •