Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Giardini-otvoreni ili zatvoreni?

  1. #1
    Darka
    Guest
    otvoreni za promet definitivno,jer je sad zagrebačka pukla od prometa i civila.
    Zašto nitko ne brine o pješacima u Zagrebačkoj ulici?

  2. #2
    Puky
    Guest
    Ma otkada su Giardini zatvoreni za promet i oni sami više nisu što su bili a Zagrebačka je postala kaos .

  3. #3
    DAVID B.ST.
    Guest
    Pukyyyyyyyyyy, ha,ha, ludila brale, a ja mislija da si iz Slavonije!
    Ae, pozdrav vama malo širin zemljacima!

  4. #4
    Darka
    Guest
    ali IDS je zakon

  5. #5
    nika*
    Guest
    Puky, bok.

  6. #6
    nika*
    Guest
    Vijesti iz okolice.

    Sezona lokota i rešetaka je otvorena.


  7. #7
    Puky
    Guest
    Bik nica* i naravno pozdrav mom dalekom prijatelju s`juga DAVIDU .
    DAVID svakako nemože imati stav o problemu iz ove teme a ti nica* što ti misliš o tome .
    Ima li (kakvog) smisla zatvoriti komadić ulice (možda dvjestotinjak metara) i time napraviti kaos u cijelom užem djelu grada ?
    Štite li se zaista na taj način "pluća grada" i koja su to bitna pluća ako smo zanemarili ona iz Zagrebačke (škola) .
    )

  8. #8
    Puky
    Guest
    Nica* daj malo razigraj tu misao o "sezoni lokota i rešetaka" .

  9. #9
    PiNki
    Guest
    ionako su na giardinima samo babe i narkomani........

    ids je zakon za sta???
    ids je kriminalna organizacija farmera iz istarskih selendara koji oce vladat regijom......NIKAD


  10. #10
    Darka
    Guest
    otvoriti giardine-ja mislim da je to najbolje -ima mjesta i za aute i za pješake

  11. #11
    čipo
    Guest
    najbolje bi bilo(za pješake)kad bi i zagrebačku zatvorili za promet...Evo ipak neko misli i na pješake

  12. #12
    Puky
    Guest
    U Puli je jednostavno nemoguće "misliti" na pješake a "ne misliti" na vozače jer tek su neki isključivo jedni ili drugi a Pula je stari grad koji mora suvremeno živjeti sviđalo se to nama ili ne . Problem Pule je više izražen u činjenici da svoje teze nemamo potrebu argumentirati pa tako dio grada koji (sva sreća) ima svoju prostornost branimo od prometa dok prometno najugroženije djelove grada jednostavno zaboravljamo . Zanimljivo ali nitko se na primjer nije sjetio reulacije prometa na kaštelu , nikoga ne smeta promet u ul. Dubrovačke Bratovštine , Zagrebačke i još niza krajnje opterećenih ulica . Uostalom ... a koji je to grad riješio pitanje prometa na zadovoljstvo svih svojih građana i koji to uopće može ?

  13. #13
    Darka
    Guest
    Ali zagrebačka ulica je totalno zagušena zbog zatvorenih Giardina,koja je ujedno i najšira ulica u centru grada

  14. #14
    Puky
    Guest
    Naravno Darka zagušena je Zagrebačka , zatvoren je "silazak" sa Kaštela pa je od potencijalno najljepšeg djela grada cijeli Kaštel pretvoren u kaos , zbog istih je Giardina sve preusmjereno na rivu pa ti od pošte do ACY-a treba 45 minuta ... ali ovo je Pula grad apsurda . )

  15. #15
    B
    Guest
    Hy,dolazim iz BiH i clan sam kosarkaske reprezentacije BiH?Necu vam otkriti ime! Ljeti idem na odmor u Puli i jako mi se svidja taj lijepi grad. Zelio bih znati u kakvom je stanju Pula?

  16. #16
    baka
    Guest
    Pula ti je u odlicnom stanju,nista se nije promjenilo---grad je i dalje lijep sa najljepsim morem na svijetu.

  17. #17
    nona
    Guest
    ?

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •