Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Najbolja grafička!

  1. #1
    Oblivion
    Guest
    Napišite mi koja je najbolja grafička kartica koja je na tržištu ili koja će možda tek doći na tržište, a da ima AGP sučelje! naime ne da mi se kupovat novu matičnu (+procesor) da bi si mogao kupit grafičku PCI-E! ili bi možda to bilo najbolje!? Ne znam vi mi recite! i po mogućnosti da je ATI, no može i on druga opcija.
    BTW trenutno imam matičnu Asus P4PE-X/TE i procesor Pentium4 2.4 GHz.

  2. #2
    dax.
    Guest
    asus v999GE imaš AGP

  3. #3
    Oblivion
    Guest
    ) a svaka ti čast. upiso sam u tražilicu i zbilja je dobra. i ima dosta dodataka. samo mislim kolko košta takva grafička?? ja sam mislio na nešto ne preko 1.500,00 KN!

  4. #4
    dax.
    Guest
    fala ti. do 1500 kuna imaš Leadtek 6600GT AGP

  5. #5
    Oblivion
    Guest
    e to je ono otprilike po cjeni šta sam tražio. ali još uvjek nemam pojma po čemu je ta bolja od GAINWARD 6600 GT? ili ATI Radeon 9600 XT? ATI Radeon X800 Pro LR? to sam sve našo na hgspot.hr! i sve imaju slične ili iste specifikacije, šta da uzmem neku koja mi je najljepša ili...? )

  6. #6
    dax.
    Guest
    ja sam mislio da gainward još nije izdo AGP ali ako je, odmah zgrabi.

  7. #7
    Oblivion
    Guest
    a zašto ne neku ATI Radeon 9600? šta je ta GeForce 6600GT tak dobra ili? i koji je na kraju najbolji od tih proizvođača koji nude tu 6600GT ima ih... gainward, leadtek, asus, XFX, eVGA, PNY Verto, AOpen, BFG, GigaByte, MSI, itd... mislim ima ih hrpetina i za nekog ko nije toliko upoznat (ko ja) izgubi se. nije da kupujem grafičku pa gledam svaku kunu već želim imati grafičku koja će mi omogućiti glatko igranje u rezoluciji 1280x1024!
    BTW na ovoj stranici sam našao tu hrpetinu grafičkih:
    http://www.pricegrabber.com/search_attrib.php?page_id=5&form_keyword=6600+GT+& rd=1

    pa sad budi ti pametan!

  8. #8
    dax.
    Guest
    9600 je starija arhitektura sa nižim radnim taktom a 6600GT JE NOVA, DIRECT X 9.0C I PODRŽAVA PIXEL SHADER 3.0. Od Gainwarda uzmi.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •