Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Intelektualna pedagogija

Dekan
    Guest
    OVO ZADNJA ISTINA!?? Istinita istina?

"Razbijena nam je drzava za koju smo citavu deceniju ratovali i bezmerno ginuli, neuspevsi da je odrzimo. Verovali smo da smo 1918. ostvarili nacionalni cilj - oslobodjenje i drzavno ujedinjenje srpskog naroda, a sada je milion Srba prognano sa svojih ognjista i stanista. U oba svetska rata borili smo se na strani zapadnih demokratija, a oni su citavu srpsku naciju stavili u logor i u sudnicu sveta. Osudjeni smo da smo izvrsili agresiju na Hrvatsku i Bosnu i Hercegovinu, a mi smo branili Jugoslaviju i cetvrtinu svog obespravljenog, od hrvatskog ustastva i bosanskog islamstva ugrozenog naroda, i nismo ga odbranili. Osudjeni smo za etnicko ciscenje u Bosni i Hercegovini i na Kosovu, a na tim istim prostorima izvrseno je etnicko ciscenje Srba. Proglaseni smo narodom ratnih zlocinaca, a u ovom veku pretrpeli smo u Evropi i prvi i poslednji genocid. Amerika i Evropa su nas u ime mira i demokratije kaznile okupacijom Bosne i Hercegovine. Branili smo Kosovo i Metohiju kao "svetu srpsku zemlju", a NATO nas vise od 70 dana i noci bombardovao da bi sprecio "humanitarnu katastrofu" Albanaca, potom okupirao Kosovo i predao ga Albancima. Sve za sta smo se borili u ovom veku, nismo se izborili; sve sto smo branili, nismo odbranili. Na kraju 20. veka srpski narod ima najtezi polozaj u Evropi i najgori politicki poredak sa njemu odgovarajucom opozicijom. "

E moj
    Guest
    Dekane, branio?
    Kako bi bilo, napadao i sirio srpstvo po tudjim zemljama?
    ××××te, ti mislis da drugi narodi sisaju vesla a vi srbi stitite svih i borite se za Yugu? ××××× ti materina, kakva Yuga? To je bila kraljevina srba, hrvata i slovenaca sa srpskim kraljem, mamicu ti nateram na ×××××. Prilagodi se srpskoj ciganiji i nemoj da fantaziras bre gedjo o nekakvim morima i plazama. ×××× vas Sv. Sava, ×××××× jedne, jedite svoja govna koja ste posrali.
    MI SMO BRANILI. A STO? MOJ ×××××?
    Mars bre u ××××× materinu.

PRIJATELJU
    Guest
    Obrati paznju na izbor rijeci!!

Kako to nas Cosic, otac ótadzbine im...
    kako on to svojem narodu objasnjava!

"Branili" (ne napadali!!)
    "Ne obranili" (ne popusili)
    "Obespravljeni"

"Optuzeni za etnicko ciscenje - a sami bili ocisceni!"

...nigdje ne spominje druge narode, njihove interese, koliko su i sta oni (Srbi) napravili na etnickom ciscenju drugih, koliko su zlocina i mrznje posijali,,,pa na kraju ispusili debelo dugacke...

po onoj...ko drugom jamu kopa sam i nju pada...

A jos... ajjjoooj...sta je on i ta srBska elita ispisala...kako je okrenula cijelu istinu i tok dogadjaja (uzrocno/posljedicno) i sve je to ostaviljeno u takvoj verziji da kopka po tim (VJECNO) izludjenim glavama...

Nikada se tamo nece naci neko pametan da im laze sta ih ZAISTA "zadesi", ali u prvom redu ZASTO!!!

KOSOVO
    Guest
    je najnovije ponizenje i najnoviji poraz koji ceka Srbiju... a nece ga dati dobrovoljno, pa da spasi bar malo obraza...nego ce se i za to boriti kao luda, da bi na kraju i tu - POTPUNO POPUSILA! Srbija...

Popuscima kraja nema!

Srpski BBC
    Guest
    Dear peoples this is a serbian BBC alive in the Belgrade studio.This is report written by people who are polite and scared about what is hapening in Serbian Kosovo,Zgrozavam se ja nemam leba da jedem i mojih desetoro dece nema sta da jede nema donacija nemamo skolu crkvu su na srusili u ovom selu je devesto dece a nemaju de da idu u skolu obraduju se kad nam dode neki kamion iz Beograda Nisa Banja Luke Bijeljine Novog Sada I drugih gradova ali nam pomoc uglavnom stize od SPC u NJemackoj iz Toronta Cikaga Stize nam pomoc i od Srp.kul.drustva Prosvjeta malo i od SS division Rim i tako snalazimo se molimo boga da nam pomogne:Evo neki dan nisam mogo drva da nacepam jer me boljase leda a moja deca moji ceri i sinovi ljubim ja njih meni pomognu i tako eto prezivljavamo bruka ima nas ovde oko 4000 i ne mozemo da izademo napolje jer se ih bojimo a najblize selo srpsko je 13 km daleko a tu ima i kafic za nasu omladinu a crkva se nalazi 4 km daleko prema Peci.Nemamo nista jedino da bizim za Bosnu ili Hrvatsku ili Makedoniju drugdje nemam gdje imam rodbinu u tim drzavama a da li ce me primiti ne vjerujem jer i njih je puno.Neznam sta da radim.
    This is unhappy storyand we are must shame for what is hapening with Serbian and other non-Albanian peoples on Kosovo.For Serbian BBC from Kosovo Mirjana Tackovic

kaze se
    Guest
    Ko pod drugim jamu kopa
    sam u nju pada!

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •