Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: martina jularić

gjkkjhj
    Guest
    jel je ×××××?????ŽELIM ODGOVORE!!
    MENI JE TOTALNA KURVICA!!!!!
    NEZNA SI NI NOSA OBRISAT A TAM SE NAVLAČI SA STARIJIM DEČKIMA I DAJE IM NEKE NADIMKE!!!BILA SAM JOJ FRENDICA I ZNAM SVE O NJOJ.VRIJEME JE DA I DRUGI SAZNAJU!!!SORRY MARTINA!!!!!!!!

nina*
    Guest
    naravno da nije ×××××.tina je super curka,a i da se navlači sa starijim dečkima nije vaš problem!drž se!

Tinina frendica
    Guest
    Martina opće nije ×××××,a ti lucija nemoj biti ljubomorna na nju kaj ima toliko frendica koje ju mogu braniti,a ti imaš samo ono jajce uz sebe!!!!!!! hahaha!!!!!!!1 Martina je zakon curka,i najbolja frendica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tina, drži se!!!!! ćao!!!!

da
    Guest
    JE ××××× JE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! ) ) ) ) ) ) )

jjjj
    Guest
    ×××××TINA NA KADVRAT, Lucija je super naspram nje!!!!

neeee
    Guest
    Martina je baš zakon cura,voli se zezat i ima dečka, nije ××××× i ne navlači se s drugim dečkima ko lucija!!!!!!! lucija je totalna ×××××,nezna si ni zube oprat, a znamo da je ona otvorila ovu temu o Martini!!!!! kurvooo lucija crkniiii i pusti Martinu na miru,da nebi imala posla s menom!!!!!!!!!!!!!! Martina, drž` se!!!!!!! Poznam Martinu odmalena i nije ko lucija!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! za luciju: CRKNI ××××× TI MATERINA TEBI I ONOM TVOM JAJCU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!KURVO!!!! MARTINA JE ZAKON,A TI JU NISI ZNALA ZADRŽAT KAO FRENDICU PA TI JE SAD KRIVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Misljenje
    Guest
    Ne poznam Martinu bas najbolje,ali cini mi se OK!!!!!!!

BABY
    Guest
    KUJA I POL!!!!!!!!!
    TA ××××× PLAVUŠA !!
    KUR VA !!!!!!!!
    FU FA!!!!!!
    PIČ KA!!!!!!!!
    NAJGLUPLJA ŽENSKA U NAŠOJ ŠKOLI!!!!!!!!!!!!

2503265
    Guest
    Martina je super cura i voli se zezati nije ××××× nego je zaaaakkkoooon cura i voli pričati i dijeliti savjete,Tina nedaj se!!!!

GFHJ
    Guest
    KUČKA,××××× UMIŠLJENA PLAVUŠA...

Slične teme

1. martina sačarić
    By tnsznsrze in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 29-03-2008, 12:49
  2. martina jularić
    By gjkkjhj in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 20-10-2005, 09:58