Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: BILJANA PLAVSIC - SVJEDOCENJE(Milosevic ekonomist)

Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2002
    <font face="Times New Roman" size="+1" color="red">Ipak je prepotentni Milošević, a govorio je i drugi put, pokušao da ubedi poslanike i da im nametne svoje sugestije. Svi znamo da je zbog toga i došao ovde ali nema pravo da potcenjuje ljude, bez obzira na to što bez toga ne može. U drugom obraćanju reče: “Ovaj, neki među vama koji pretenduje na ekonomsku stručnost, sve što je rekao netačno je. Pa ja to mogu da procenim jer sam ja ekonomista.”
    Sada je odjedanput postao ekonomista, a do tada je bio pravnik!!! Sada mi je jasno odakle Radovanu umišljenost da on sve najbolje zna i ponovo se setih kako mi je rekao da on piše i zakone. Nije nam ni moglo biti bolje ako nam je psihijatar pisao zakone.
    Milošević je tim nastupom i svojim diskvalifikacijama ljudi, odbio i ono malo poslanika koji su uvek pokazivali neke simpatije prema njemu. Nije se usudio da komentariše Mladićevo izlaganje ali ga se ipak malo dotakao.
    I Ćosić je, takođe, pokušao da Vens-Ovenov plan prikaže kao dobro rešenje i da još jednom deluje na poslanike ali bez demagogije.
    Micotakis je u izlaganju bio neutralan. On bi da protumači ono što je možda nejasno i na kraju je rekao: “Bez obzira šta odlučite, prijateljstvo srpskog i grčkog naroda ostaće nepromenjeno.” Melem za srpsku dušu, konačno jedna topla ljudska poruka izmučenom narodu.
    </font>

koliko god
    Guest
    da je bila cetnikusa...ipak! IPAK...imala je malo karaktera...pokajala se je -
    priznala je ... i na meki nacin, poslije kazne bi joj sve oprostio...

Procitaj ovo
    Guest
    "Melem za srpsku dušu, konačno jedna topla ljudska poruka izmučenom narodu."

melem
    Guest
    za srpsku dusu...izmucenom narodu... kojeg nekako stalno kaci genocid za genocidom...

melem
    Guest
    za ispacenu srpsku dusu...BREEEE!!

Slične teme

1. Odgovora: 6
    Posljednji post: 17-10-2005, 15:41
  2. Odgovora: 4
    Posljednji post: 17-10-2005, 15:40
  3. Odgovora: 5
    Posljednji post: 17-10-2005, 15:40
  4. BILJANA PLAVSIC - SVJEDOCENJE(postenje)
    By sompompirovi in forum Politika
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 17-10-2005, 15:39
  5. BILJANA PLAVSIC - SVJEDOCENJE
    By sompompirovi in forum Politika
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 17-10-2005, 15:37

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove