Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 50

Tema: jel netko zainteresiran za ADSL ???

surferica
    Guest
    trenutno adsl ne pokriva vrbovec ali piše tam na stranici od t-coma da bi se kakti mogo napravit ak ima 15 zainteresiranih...

silvija
    Guest
    ja sam zainteresirana

Skandalouz
    Guest
    To su i meni rekli. Ja sam itekako zainteresiran. Ne samo kaj je veza zakon nego bi i smanjio troškove

Skandalouz
    Guest
    znači trebamo još 12 ljudi )

Oasis
    Guest
    Ja sam isto za

curka
    Guest
    i ja sam za!

surferica
    Guest
    pa ak se još neko javi, ili ak poznate nekoga ko hoće, bumo vidli pa vam mogu dat mail da se organiziramo...kaj velite?

curka
    Guest
    ja se slažem.. ak svi pričaju da je taj ADSL stvarno tak dobar onda se isplati.... valjda.

surferica
    Guest
    hmm. okej budem se malo raspitala pa ću vam sve reći. makar ni ja baš trenutno neznam sve...

Skandalouz
    Guest
    Dajte ljudi javite se. Trebamo još 10 ljudi a onda se moramo svi naći i skupiti te potpise.
    By the way naravno da se isplati:
    -brzina normalnog modema je 64 kbit/s, ISDN 128 kbit/s a ovaj osnovni max ADSL je brz 384 kbit/s
    -još uvijek je cijena 1 kn, ne bu vječno

curka
    Guest
    ajd netko od vas nek ostavi mail, da se nekome možemo javit pa da to fakat dogovorimo!

e ovak
    Guest
    modemi se ne svrstavaju po tome jesu li normalni ili nenormalni. Ti si očito mislio na podjelu po brzini veze koju mogu ostvarit, a takav od 64k ne postoji, najbrži je 56k, a i to ti nije brzina kojom će se on spojit jer je prijenos analogni, u najboljem slučaju će ti bit oko 50k(dobra linija), a download će ti bit još dosta sporiji, ovisi sa kojeg servera skidaš, i di se dotični nalazi.
    Samo da se zna, a ne da tu ××××te bezveze.

boho
    Guest
    a jel netko zna kaj se sve točno treba kupit? tj.jel oni to sve instaliraju jelda?

koliko bi to sve ukupno koštalo?

Skandalouz
    Guest
    Sve oni instaliraju - košta 1 (slovima: jednu) kunu

boho
    Guest
    ma da. pa to onda moramo što prije organizirat. oće netko dat mail il mogu ja dat ak hoćete.

Skandalouz
    Guest
    Pa mislim da ne treba mail, možemo se i ovdje dogovoriti gdje se nađemo kad nas se skupi 15. Nemojte samo vi koji ste se javili misteriozno nestati hehe

Skandalouz
    Guest
    Ja ću ovdje staviti popis tak da znamo kolko nas je

1. surferica
    2. silvija
    3. Skandalouz
    4. Oasis
    5. curka
    6. boho

OJ
    Guest
    ruljo ovak uopce niste informirani, ne kosta to jednu kunu,to je samo reklamni blok,nego kad platite 100 kn mjesecno pretplate i potrosite 1GB placate na svaki MB jos 1,45 kn-sto znaci ova giga vam traje jedno tjedan dana,a ostatak plati buraz!!!
    E i jos napomena,vi koji uzimate uzmite flat rate-jedini isplativi paket u hrvata

daki
    Guest
    i ja sam za

SEXY GIRL
    Guest
    i ja sam za

Skandalouz
    Guest
    Ok, mjesečna pretplata je 100 kn (zapravo 99 ) ), ali ne znam baš da se giga potroši za tjedan dana, ipak si "malo" pretjerao

1. surferica
    2. silvija
    3. Skandalouz
    4. Oasis
    5. curka
    6. boho
    7. daki
    8. SEXY GIRL

vrbovčanka
    Guest
    i ja sam za!

surferica
    Guest
    hmmm možda čak nekaj i bude s toga... )

Skandalouz
    Guest
    Ma dobro nam ide, svaki dan se skupi nešto - sljedeći tjedan bi već mogli surfati brzinom svjetlosti )

1. surferica
    2. silvija
    3. Skandalouz
    4. Oasis
    5. curka
    6. boho
    7. daki
    8. SEXY GIRL
    9. vrbovčanka

neno0606
    Guest
    i ja sam za, kolko sam saznal neslužbeno da će bez obzira na zahtjev, vjerovatno bit adsl u vrb početkom 11 mjeseca, al bezobzira mogu ni ja na taj popis

Slične teme

1. 2 kompa@LAN + ADSL
    By d_vech in forum Hardware
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 16-08-2010, 11:22
  2. jel ima tko zainteresiran
    By ICE-t in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 13-07-2007, 21:56

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove