Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 82

Tema: Ivezićka ili Jambrešićka

KTC i Konzum
    Guest
    Mala Ivezićka se u zadnje vrijeme jaaaaaaako poljepšala! Jel se slažete sa mnom? ) Da li netko ima njen broj mobitela??? A za Jambrešićku se zanima jedan moj frend, pa bi molio i njen br.!

OTH dude
    Guest
    Mene isto zanima broj od male Ivezićke,jel ga fakat ima netko, vidio sam ju na kolodvoru u dugom selu prije tjedan dana, mala je fakat dobra, malo sam sa njom pričo, fakat je cura dobra, nisam ju stigo pitat za broj zato jer joj je vlak dolazio, tak da molim ljudi, DAJTE BROJ.

werica
    Guest
    Ivezićka:×××1821307

anchyca
    Guest
    <font face="Times New Roman" color="green">Čovječe! A, da...</font>

*
    Guest

any
    Guest
    Anchica gle ovo!! Nemožeš vjerovat!kaj još nebudu smislili?!

kkkkk
    Guest
    Jambra je smislila temu da ne izgubi na popularnosti.

anchyca
    Guest
    <font size="+1" color="red">ma da, normalno. Kužiš me, ono, jedva čekam da me netko strača i da ×××× idiotarije! </font>

asshole
    Guest
    na prvu! )

tvoj naj frend
    Guest
    Tko je god dosad nešto o tebi napisao što ti nazivaš tračem Jambrešička bila je samo gola istina.

To što tebi realnost ne odgovara to nije ničiji problem već tvoj moja draga.

Zato idi pa se liječi. Kasnije češ i negativnu kritiku shvatiti za sebe kao pozitivnu. )

mačkica*
    Guest
    Cure su mi supač. Vidi se da su prave frendice - nerazdvojne.

dsaaa
    Guest
    ×××× vam pas majku, koji ××××× hoćete od jambrešičke i ivezičke, cure se fakat zakon, kaj su vam tak loše napravile, daj ohladite malo, stvarno vas ne kužim.

c45
    Guest

Zgodne trebe!

daaaaaaaaaaaaaaaa
    Guest
    mala ivezićka je slatka i to sve al se malo umislila.baš ju promatram dok nekaj priča, govori to tak važno, ko da je uhvatila vraga za kitu! onak ide s očima... malo jadno. daj ti si bar bila super cura, kaj ti je sad došlo?????????? a kaj se tiče jambrešićke... neznam, nemam neko posebno mišljenje....

daaaaaaaaaaaaaaaaa
    Guest
    a ustavri imam!čudna je!s kim je ona na kraju. bogte, vidim ju s malim sedmakom, pa s kudoićem, pa se fura s kalinskim....... daj se odluči!! zemi si ih doma sve.....

heeeeeee
    Guest
    hihi pravi kupleraj, kaj ne? Cura nezasitna...... Ionak se veli da iver ne pada daleko od stabla!

daaaaaaaaaaa
    Guest
    fakat nezasitna. a kaj ćeš? nek se dte iživi!

sijhzki
    Guest
    joj ovo ludo o iveru i stablu......... cccccccccc ......... moj stari veli da joj je jebao mamu kad je imala 13 godina i da je svakom dala............cccccccccccccc..........

anchyca
    Guest
    <font color="red">Max, thanks! ) Kiss mojoj Ančy!

... a s vama jadnim smrtnicima mi se uopće neda zamarat i trošit dragocjeno vrijeme... </font>

anchyca
    Guest
    Ah, da... za vašu informaciju Ana nema više taj br.!

n+j
    Guest
    Anchy pa kako možeš dopustiti da ti ×××× po mami?! Zar ti je nije žao? Ja bi ih sve poslala u tri p.... m.....!

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
    Guest
    ivezićka mi je bila ---preslatka----- u onom minjaku! tj one cipele/tenisice su ju činile posebnom. pusa ani! ) )

svi decki iz vrbovca
    Guest
    ani ivezić sve pohvale i cestitke na dobrom izgledu žele svi decki iz vrbovca. svi dečki

Ksssssssssssssssssss
    Guest
    Anchy kad čemo u dalmač?

kolegica iz klupe
    Guest
    ana čestitam ti kaj si ispravila sulju iz računalstva,bravo,bravo,ŠTREBERICE(ha,ha)

Slične teme

1. Ana Jambrešić
    By aaaaa in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 31
    Posljednji post: 21-09-2007, 12:53
  2. Tko je Ana Ivezić??
    By Honda 6 in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 07-09-2007, 19:00
  3. Ana Jambrešić
    By la donna in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 1