Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: PODSJETNIK 1991

Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2002

Jebote
    Guest
    4 gedje za jednog starca?
    Zato su i dobili rat (citaj po picki).
    hehehe hahaha hohoho
    ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) Ali vidi ponosnog Milu-Buntovnika
    sa automatom. Pa i Trpimir ne izgleda lose,
    ××××× mu materina.

Senior Member
    Datum registracije
    Jan 2006
    je onaj inteligentan, sa subarom, ×××× ga bre gedjo.

Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2002
    <font face="Impact" size="+1">Tako je izgledala srsko/seljacko/srednjevjekovna/brdjansko/primitivno/koljacka vojska...
    Eto To su Srbi... nazalost
    Nusam mogao nalijepiti kolekciju slika koje imam jer vidi server kaze da su prevelike...nazlost...zao mi je one kad se drze sa rakijom u zagrljaju...pijanice, zamazane, usljive...</font>

sve imas
    Guest
    zvezde, kokarde, (opanci se nevide)..
    Rakije, brade...prljavo...usrano...

Sama slika govori o karakteru te "vojske"...(rulje, bande)...

to
    Guest
    su muskarcine vise im kurcine a ne kao guzoglavi peskiri koji polude od staha kad ih vide te gedjovane sto im uvale buzdovane.Bojacete se vi njihovog pomena , mislili ste da ce srbi svaki rat cekat da ih nemilosrdne ustase kolju i masakriraju kako im njihova bolesna dusa nalaze da ih muci na razne nacine.Vise nikada necete moci srbe klati kao za vrijeme pavelica.

ocemo, ocemo...
    Guest
    Ovakve provokatore i proljeve kao ti VSG-u(P), sigurno...

Vi se opametiti nikad necete... a Evropa i svijet ne da se stvar rijesi jedanput i zauvjek kako treba....znaci sanse da cemo to morati jos jednom su velike...

Nazalost VSG-u(P)

Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2002
    <br><hr>

Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2002
    <br><hr>

HELLO
    Guest
    NEMOJ DA VAM SE VRATE TI ISTI CETNICI SA VELIKIM KOKARDAMA BJELI ORLOVI STRANKA SRPSKOG JEDINSTVA-ARKAN CRNI PANTERI GOSPODOVI MUČENICI RAVNOGORCI ŠKORPIONI I OSTALA VELIKA SRPSKA VOJSKA KOJA JE DJELOVALA U BOSNI(negde oko 200.000 a casne krvi)da vam dođe u hrvatsku i napravi veliku rupu kao i u bosni i da srbi i u toj drzavi bude vecina.ne bi nam bilo teško uz pomoć bratskih rusa i grka(samo da napomenem da je brace rusa i grka u bosni tokom rata bilo negdje oko 15.000)tesko vama ako se srbija navali na vas vidite li kako je bosna prosla crkve u svakom gradu i srba u svakom gradu od zvornika do petrovca kod bihaca sve sami srbi eno cujem i a se 10.000 srba vratilo u drvar a znate da je on blizu vas i vase brace u bosni a a napomenem i ovo bos.petrovac bos.grahovo drvar i glamoc cetiri grada u kojem je sve do 2003 vecina bili hrvati a sad su tu srbi i gradonacelnici su srbi vas hrvata je sa 490.000 tokom 90 godina spalo na 280.000 tokom 2005 ahahhahahahha vidite ne igrajte se sa velikom srbijom a i ono sa kosovom cemo zavrsiti ja sto vam kazem ima ravnogoraca nede oko 10.000.000 na balkanu a da kazem da imamo 8 srpskih cistih opstina a bice ih ako bog da i sve imamo mi naroda ali nemamo kuca

Nas VSG-u(P)
    Guest
    Znas...htio sam prilijepiti nesto slika od HR vojske za vrijeme Oluje... ali vecina su bila prevelika i server ih je odbacio...samo ove je primio...

Slao sam ih za usporedbu...

Da li ti znas koliko je onakvih gedja sta su na prvoj slici kosti ostavilo u Vukovaru?? Osvojili ste ga zato sto je Hrvatima ponestalo municije...

Slične teme

1. ISKAZI - 1991...
    By SVJEDOK in forum Politika
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 09-03-2009, 14:45
  2. GODISNJICA - PODSJETNIK
    By arigatojko in forum Politika
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 16-11-2005, 00:40
  3. VUKOVAR 18.11.1991
    By sompompirovi in forum Politika
    Odgovora: 27