Prikazujem rezultate 1 do 25 od 39

Tema: Lan Party Zg.....

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    TheBorg
    Guest
    Poz svima......
    Neznam jeste li skuzili ali-------------
    30.09.2005 u zagrebu na velesajmu............
    je big Lan Party i ofcourse turniri u next games----Warcraft III Frozen throne,
    Counter strike, UT misim 2004 ... jedna najava je bila u Pc chipu.....
    Mislim da ce biti ludo i ako cak ne budem mogao nosit svoj novi komp u Alienware ludom kucistu ici cu onak samo da vidim kako je jer ce BITI LUDO mislim ekipe i klanova ce doci..muchisimo.... ovo bi mogao biti najveci do sad lan u Croatia----- i oborit onaj rekord mislim u varazdinu ili cakovcu gdje je bilo kompova 150... ida traje do 02.10.2005....Tj lan je mislim za vikend.... Javite se tko ide....ili ako imate vise info


  2. #2
    ßenGAMES
    Guest
    Oh, supač! Mogo bi ja dopeljat svoju mašinu . Ovo je kul, ja bih se vjerojatno okršio samo u Frozen Thronu, a možda i u UT-u... Pa, vidjet ću!

    P.S. Jel ima kakvih nagrada?

  3. #3
    Second_Edition
    Guest
    E BenGAMES ajmo se mi malo propitat pa ono s nekim još pa idemo zajedno na LAN. KAo ekipa ne klan. JA sam dobar u UT i Warcraft a Counter cemo vidt.

  4. #4
    ßenGAMES
    Guest
    E, može Dario! Pričat ćemo malo o tome uživo. Tad imamo više vremena i brže je... Ja ne znam baš oko Countera... Pošto ga nemam kod kuće, kako ću se izvježbati?! Nego, odlučit ćemo naziv za ekipu i sve!

  5. #5
    Second_Edition
    Guest
    Counter cu ja kupit.

  6. #6
    Second_Edition
    Guest
    Čestitam. Posto si Senior Member.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •