Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Tema: dje su, bre srbi?

Znatizeljan
    Guest
    Kad god nesto iskrsne, sto su oni napravili za vrijeme rata, a i bez rata, kao ove grobnice, nema nigdije viditi tih govana. Samo nestanu i misle da ce to tako jednostavno nestati iz rednog redaq. E bre ne ide tako, jos ce da gedje plate za svoja krvolocna dela, jelda tako Trrpimire govno cetnicko.

usraso
    Guest
    jedi govna sto srbi po×××× ciganine arijevski konjusarski.niste nizasto drugo vec za blajburg.

Jeo
    Guest
    si ti nasa govna prvo, pa ces opet i to uskoro, govno smrdljivo.

Srbi idu
    Guest
    ...svi u maticu...koja se vec 15-ak godina osipa...ali nikako da se proces zavrsi...pitam se? pitam se?? KAD?

OK Kosovo je prakticno vani...
    Crna Gora jos samo sta nije...
    Vojvodinu jos nekako drze...ali dokle??
    ...sandzak?

Zivi bili pa vidjeli...

jeste.
    Guest
    sve neka izgubimo ali do Karlovca sa one strane ce biti nase , ××××s kosovo. )

neka ti je
    Guest
    sa srecom Frede... posij to u nove srpske generacije, da imaju novi stoljetni plan...

pa...mozda i prezive kao - CIGANI - vjecno se vozikati kolima od mila do nedraga dok ih neko ne potjera...

PLAN I SAN! su bitni!

Zadovoljstvo
    Guest
    Zbilja uzivam na ovom forumu slusati ove male srbicice. Nisam ni u snu mislio da mozu tako cmizdriti i plakati kad dobiju malo po prstima. Kako su bili veliki i snazni za vrijeme stare Juge? Lako je bilo onda, vecina uvijek vlada. Dolazili bi na odsluzenje vojnog roka i ostajali tamo jer im se nije vracalo u smrdljivu Sumadiju, narocito bi ostajali u Dalmaciji, zato su i zagadili more. Nije samo to, vec hoceju da stvore i neke srpske republike ili krajine ili, koji ××××× ja znam. Crni i garavi cigani, misle da imaju pravo na sve to i vise. Nemaju obraza za sve stete sto su napravili drugim narodima i jos uvijek misle da su oni obecani narod. Pa i jesu obecani da ih opet podsjetimo da idu u ××××× materinu jer nemoze vise da vladaju. Ajde a sada svi skupa:
    hehehehehehehehehehe ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) )

Kako
    Guest
    vidim, na ovom forumu, nema inteligentnog srba. Pa ×××× im pas mater, oni neznaju kako je postala Jugoslavija i zbog kojeg razloga. Ajde gedje upisite se u neku skolu i naucite o povjesti Juge i njezinom ××××nom idiotu od kralja (Karadjordjevica). Govna jedna, mislite da je jos uvijek kraljevina srpska sa govnima kraljevskim na celu? Nema vise toga gedje posrane, uzmite motike u ruke ako ne za ziviti makar da pokopate sav onaj narod koji ste poubijali na racun Velike Pisljive Srbije. Ala vam vera srbocigani mamici vam sprasim.

hehehe
    Guest
    ne grinite sto su ovi moji pacjenti sada tako agresivni to je sistem terapije
    da sto vise laju da bi im uspostavo dijagnozu .
    Sad svi anonimni rodila ih majka janja , cvile anonimno ali indetifikovano.

AJDE DA POGADJAM
    Guest
    Koju ce sad Fredo temu otvoriti da okrene malo kolo...?

Pogadjao sam i obecajem da cu napisati da li sam pogodio ili ne - kad se tema pojavi na forumu, (od HEHE-a, i slicnih imena)

STO
    Guest
    JE OVAJ HEHEHE UMNOBOLAN. JADNA NJEGOVA SRPSKA (CIGANSKA) MAJKA.

hehehe
    Guest
    - pa nisam ti ja nedo Bog brat pa da mi je majka ciganka,, kopitaru glupi

Moja majka je gospodja srpkinja dama kao i sve srpkinje iz gospodske nacije , a vi sto svoju prezirete to je vasa bolest.

Srpkinja
    Guest
    GOSPODJA? Niti tvoje zajebancije hehehe nemozem prezvakati. TVOJA KEVA GOSPODJA? Vic stoljeca. hehehehehehe hahahahahaha ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) )
    Umirem od smeha bre cigo

koliko sam ti
    Guest
    puta Fredo rekao:

Od×××× srpstvo...
    to je propala stvar..vjeruj mi

...a ti uopce Srbin nisi...kao niti niko od vas iz HR, a rijetko ko iz BiH... (osim onih koji su se iz politicko/ekonomskih razloga doseljavali poslie (a i prije)WW2.)

Zar ne znas da je Austrijancima trebala podjela u HR...pa vam rekli da ste "vlasi"... pa vi to poslije pretvorili u srpstvo...

Zar ne vidis koliko vas je to kostalo i koliko vas jos kosta??

Pa dokle ces tu dolaziti naricati kao "prognani Srbin?"

Opameceni Srbi su vec u HR zamjenili nacionalnost a neki i mena... i zive kao ljudi... bez bojazni, frustracija, diskriminacija, itd, itd...

Kad ce te pamet sresti Fredo, da te vec jednom prestanemo sutati tu... pa dokurcilo je to vec i bogu... samo tebi jos izgleda nije...

Kad ces
    Guest
    me Fredo poslusati?? KAD?...ces se konacno malo opametiti?

...i prestati naricati...

KAD??

hehehe
    Guest
    to je znak grgo u kojem si klincu kad ti se taj fred umnozava kao foto model bogami niko vise ne cmizdri tu kao ti , ti bi najradije sve Srbe pobio da bi sam sebe uvjerio da potices iz nebeskog naroda. ali ×××××liga dokazi su tu a Srbi ih ne zaboravljaju sto to tebe starog izludjuje a usput i srami u dalekom svijetu.

sta to znaci
    Guest
    ??? da me slusas?? Ili ne das srpstvo ni pod koju cijenu...

iako je imaginarno...

sa njim ustvari nemas veze...

niti je iko od tvojih generacija imao...

ponosan.
    Guest
    I Bog je Srbin a vi mu se molite. )

Ako
    Guest
    je bog srbin, zasto je dozvolio da vi cigani bezite u OLUJI? ×××× vas Sv. Sava, bas nitko ne voli srbocigane.

Zaboravio
    Guest
    sam, voli onog ×××××na hehehe-a. On je toliko glup, da ga svi vole, ××××× mu materina.

hehehe
    Guest
    hoceju ovi moji pacijenti na nudisticku plazu u Septebru , kad vijetar piri da im malo pimpeke mili a mozu i tu terapiju da iskoriste vrijeme je za penzijonerski nudi odmor. Mi smo baraca sa Karpata nitko se nesmije mijesati izmedju nudista hrvata savjet svaki neka ponese portablu komp; da ima kontakt sa terapeutom jer nemoj da mi se vratite ludji no sto odete
    terapiju morate slijediti jer niste izlijeceni i samostalni.

kako
    Guest
    ti dokazujes tvoju glupost. hehe bas si glup ko cuskija. mora da te je keva izbacila na ono posrano dupe.

heheheeeee
    Guest
    tonka reci cvrcak
    hrvat reci hrvak

nitko
    Guest
    ne moze da izmisli takve dosjetke osim naseg hehehe-a. Vrlo tesko je to izgovoriti, sto ti kazes hehehe, narocito kad osoba, kao ti, uvijek ima puna usta govana. ××××te hehehe, treniraj i mozda ces uspujeti to izgovoriti a narocito rijec HRVAT. To tebe boli, jelda bre hehehe, roditi se u Hrvatskoj a biti bezkucni cigo. Mora da je to strasno. Drzi se hehehe, magare ti nabilo kevu, uspijet ces ti da vec nekako stignes do svoje matice. Ajde sretno ×××××ne nas.

??????????
    Guest
    dje su??????????
    ××××× im materina.

Slične teme

1. srbi-hrvati
    By komunist in forum Politika
    Odgovora: 48
    Posljednji post: 03-04-2008, 17:45
  2. Hej (srbi) psi
    By chucha in forum Politika
    Odgovora: 4