Prikazujem rezultate 1 do 25 od 25

Tema: NEPRAVDA

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
    sexy girl
    Guest
    Ljudi dali ste ikad doživjeli kakvu nepravdu(u školi,u obitelji ili slično)???!!!!Slobodno napišite tak i onak nitko ne zna tko ste,podpišite se nadimkom!!!!!kissssssssss
    ja sam doivjela jako puno nepravdi u životu iako imam tek 16.god. i shvatila sam da mi ne možemo ništa protiv toga jer ima jako zlobnih ljudi ili ljudi koji nas ne žele shvatiti i jednostavno od tud počinje ta nepravda...
    se itko slaže s menom????!!!!!

jk
    Guest
    hj

netko!!
    Guest
    Ja se slažem s tobom!!!Nije važno tko sam,te kako se zovem,ali znam da je moja obitelj jako patila,te kada je sve došlo na svoje mijesto,opet je nešto iskresnulo,te ja to sve nažalost moram trpjeti,sve uvrede od drugi ljude!znam da sam jako patila od prvog razreda,te sve do sada.Trpjela sam puno toga,uvrede,a znala sam pokupiti batina!kada bi došla doma uvjek bi se zatvarala u sobi,i plakala te nikada nebi shvatila zašto su ljudi tako zli prema meni!Ali počinjem rasti,pa se nadam da ču svremena shvatit svoju situaciju!!kiss onom tko je otvorio ovu temu!

slatkač
    Guest
    mislila sam da se nitko neće javiti na ovu temu, ali sad vidim da je ok! \"netko\" jel imaš problema u obitelji ili u školi??? ja kad bi sad krenula pričat o svom životu mislim da bi imala i što pisati... uglavnom radi se o obitelji, a kad u obitelji nije sve u redu ništa drugo se ne čini dobro. kad se jutrom budim stvari od prošlog dana mi se čine ko da nisu bile, pa se pitam:\"jel se to stvarno meni događa?\" i onda kad razmislim koga ja varam nemogu od toga pobjeć dok nebudem imala svoj život i dok se nebudem mogla maknut iz te kuće! a kad ću to moći nadam se da će mi biti bolje...
    pišite.........

netko!!
    Guest
    ja ti imam problema sa svačime,ja kao da sam ukleta!!Moj problem je obitelj,idu mi na jetre kada me žale što proživljavam taj pubertet,drugi problem ja moj izgled večini smeta moj izgled,treči problem je to što imam dečka kojeg ga jako volim,ali znam da mu ja nažalost ništa neznačim,njemu je važan samo sex,koji neče nikada dobit od mene,možda je nepravda,to što ima jako puno love,te što ima dobar mercedes...To ti je nepravda,kada te dečko hoče iskoristit kao svoj auto!!Moram priznati,da sam puno puta htijela pekinuti s njim,ali nemam hrabrosti jer ga stvarno volim,u njega sam bila zaljubljena 6 godina,i tek sam ga sada dobila!To je kod mene nepravda!Možda češ reči da sam ×××××,ali stvarno mi je drago ko god da je otvorio ovu temu,jer se mogu raspisati!!kis!

slatkač
    Guest
    čekaj ne kužim kome smeta tvoj izgled? kako to izgledaš? jesi zgodna? ružna pa te zato ...? kolko imaš godina? pa svi u pubertetu su jako osjetljivi znam po sebi (kad sam bila u tom "štihu") i traže puno pažnje i ljubavi pa još ako ti roditelji nešt kenjaju onda si u totalnoj komi...
    a to s dečkom stvarno ne razumijem? jel si ti s njim htjela biti samo zbog novaca i auta ili ga STVARNO dugo voliš? a ako on od tebe samo traži sex pusti ga u k... mi cure ne postojimo na ovom svijetu da bi bile samo za to.daj malo razmisli znam kak je to dok nekog voliš ,ali nije ni on jedini.
    kiss

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •