Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Tema: Cro gang families.

  1. #1
    L1ch3
    Guest
    Yo!Its me,MC L1ch3,hoće li se netko od vas sa mnom udružit u jedan fun clan(radi se o MTA-u(mod za GTA:san andreas,omogućuje igračima da se online užive u svijet san andreasa sa ostalim prijateljima/neprijateljima)
    Što kažeš,onaj s frikastim nadimkom?
    Wanna come in?

  2. #2
    L1ch3
    Guest
    Mislim na onog sa frikastim nadimkom.

  3. #3
    L1ch3
    Guest
    I na sve ostale gangstere(gamere) dobre volje.

  4. #4
    adebisi aka mamut
    Guest
    spammeru

  5. #5
    L1ch3
    Guest
    Stvarno ne znas igrat igre mamu-ti

  6. #6
    Funk Dogg
    Guest
    O cem se tu radi,niggeru

  7. #7
    BenGAMES
    Guest
    Ja ću igrat, ali ne da mi se downloadat MTA (56k imam ja)... Daj mi ga preko CD-a i idemo u San Andreas world online!

    P.S. Zaboravi, predomislio sam se! Igra je meni malo zastarjela (otkad sam je prošo). I BTW zašto se ne registriraš, L1ch3-u?

  8. #8
    |)@X
    Guest
    ma dajte molim vas oko cega se vi svadjate djeco zaostala (iskljucujuci benGames i Adebisi). kakvi klanovi. ××××s San Andreas. ja sam ga probo jednom igrat kod prijatelja i igra je ×××××× inecu uopce trostiti vrijeme na prolazenje. nije ni do koljena negdasnjem pravom GTA 3. ovo je moje prvo javljanje poslije 3 mjeseca.

  9. #9
    |)@X
    Guest
    treba igrat korisne i teske igre kao Sid Meier's Pirates ili nek neko pokusa pa ako moze prodje Capetan Claw. igra iz 97. teska ko vrag i zanimljiva toliko. a treba imat mozga da je prodjes. (i brze ruke).

  10. #10
    BenGAMES
    Guest
    Jadnik, tek sad otkrio Pirate i kapt. Clawa. Ja CC prošo još davne 2000-te, ali SMP nisam ni igro (a mislim da si ga tek dobio, pa ti je zabavan!). Vidio bi ti da imaš komp koji može pokrenuti GTASA da je to super igra. And all this, bez uvrede!

  11. #11
    Hack
    Guest
    San Andreas rulezz!Znate li da je u pripremi GTA4 (ovo je bila triologija),ali ne grizite nokte previse neco to ubrzo biti gotovo.

  12. #12
    |)@X
    Guest
    nije bas tako. Capetan Claw imam vec 5 yahres(sad sam ga opet proso). GTA SA sam igro i ne sidja mi se ni priblizno. SMP sam dobio i igra je full zakon.

  13. #13
    BenGAMES
    Guest
    HMMM...

  14. #14
    dax.
    Guest
    e pa tako je.

  15. #15
    mamut aka adebisi
    Guest
    captain claw je zakon ...animacije su rulale

  16. #16
    dax.
    Guest
    upravo tako.

  17. #17
    BenGAMES
    Guest
    ALI JE IGRA STARA!

  18. #18
    dax.
    Guest
    kakve veze? sta stare igre nisu dobre?

  19. #19
    BenGAMES
    Guest
    Ma jesu neke, pa i Kapetan Kandža je dobra, samo pišem; stara je...

  20. #20
    |)@X
    Guest
    nema veze sto je stara. ako je dobra moze se igrat i milenijum poslije.

  21. #21
    BenGAMES
    Guest
    AHA, to ne vjerujem! Moj vunderkind sigurno neće igrati Capt. Clawa! Igrat će virtualne igre!

  22. #22
    |)@X
    Guest
    tvoj vunderkind? bvahahahahaahahaahahaahahaahahaahahaahahaahahaahah aahahaahahaahahaahahaahahaahahaahahaahahaahahaahah aahahaahahaahahaahahaahahaahahaahahaahahaahahaahah aahahaahahaahahaahahaahahaahahaahahaahahaahahaahah aahahaahahaahahaahahavv. sala. Virtualne igre? bvahahaahahaahahaahahaahahaahahaahahaahahaahahaaha haahahaahahaahahaahahaahahaahahaahahavvvvvvvvvvvvv vvvvvvvvvvvvahahaahahaahahaahahaahahaahahaahahaaha haahahaahahaahahaahahaahahaahahaahahaahahaahahaaha haahahaahahaahahaahahaahahav. sve igre su virtualne. bavahahaha.

  23. #23
    ßenGAMES
    Guest
    Da, ali nisu u "virtualnoj stvarnosti"!

  24. #24
    Second_Edition
    Guest
    E onda tako reci.

  25. #25
    ßenGAMES
    Guest
    'oću! Ali ti nemoj rastezati ovaj forum!

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •