Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: problem sa hdd

  1. #1
    marac
    Guest
    kupio sam novi hdd seagate barracuda od 160 gb,UATA,model ST3160023A, hard radi normalno, no problem leži u tome što mi očitava samo 127 GB, a tamo pod manage mi očitava još 21,7 gb kao neočitano, dali itko zna kak da mi očita tih 21,7 gb prostora? bio bih zahvalan na svakoj pomoći!

  2. #2
    Grga
    Guest
    ono sto bi ja u svakom slucaju preporucio je reklamacija proizvoda i zamjena za novi
    No ako stvarno zelis rijesavat sam problem najbolji nacin je da ga stavis kao slave u neki komp i formatiras ga u Xp-u i normalno napravis dijagnostiku<br><hr><font color="red">I'm mad, you're mad, we're all mad in our own little way, but between you and me, we all know who the maddest is.....
    www.VinkoRi.Tk


    </font>

  3. #3
    looon
    Guest
    127 gb je poznata granica ocitavanja koje su se pojavljivale i prije na manjim granicama al problem ti je u datotecnom sustavu

  4. #4
    Ex
    Guest
    moguce je da ako imas stariju maticnu,da ona nepodrzava tvoj hdd tj njegovu velicinu, mozes probat s flashanjem biosa,

  5. #5
    Trinity
    Guest
    "marac" nisi nam rekao koji OS koristiš. Daj nam potpunu konfigutaciju PC-a. Ja ipak mislim da bi trebao probat flešovati BIOS... Nemoj ga odmah reklamirat' jer ćeš ispast smješan (ako je problem rješiv). Znači 1. FULL CONFIG!!!<br><hr>

  6. #6
    marac
    Guest
    hvala na pomoći, problem je rješen!

Slične teme

  1. problem sa lpt 1
    By schole in forum Hardware
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 06-11-2003, 00:36
  2. BMW-problem
    By guido in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 04-07-2003, 01:41

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •