Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 138

Tema: Ekipa oko 20 ?

nitko
    Guest
    Ima li tu itko oko 20 godina ? pa dajte kaj ste tak staromodni da ne znate koristiti komp? javite se.<br><hr><font face="Courier" size="+1" color="blue">nitko</font>

partizan
    Guest
    ima ih i starijih samo se skrivaju po šumama i gorama.....

nitko
    Guest
    pa dajte se onda javljajte, pišite nešto? kuda na izaske, tulumi i slično

Bez trečeva molim <br><hr><font face="Courier" size="+1" color="blue">nitko</font>

čovek
    Guest
    ima nas ali vani
    u zg se izlazi di ćeš u vrbovcu???
    a tulumi su svaki dan od 19 pa sve do 2 radnim danom
    a vikendima, čuj onda sjedneš u auto i tražiš di je dobro...
    ...naravno izvan vrbovca )

čovjek 1
    Guest
    pa naravno izvan Vrbovca jer u Vrbovcu su sami seljaci

Skandalouz
    Guest
    Ma nisu... Samo kad vidiš da 90% ljudi izlazi u Jazavac ili Titanik sve ti je jasno.
    ZG rules

Lav 16
    Guest
    ma jesu, seljaci su to sve......... i tu nema diskusije koliko god oni pokušavali imitirati gradsku sredinu ipak im to ne polazi od ruke.

Biti gospodin a ne seljak trebaš se ipak roditi sa nekim predispozicijama koje se kasnije razvijaju, dok seljaci su genetski predodređeni da ostanu na selu pa tako ni njihvo držanje ni ponašanje a ni intelekt ne mogu se staviti u isti sloj sa gradskim čovjekom. Potrebna su desetljeća i desetljeća ako ne i par stoljeća da se od jedne generacije seljaka napravi gospoda. To se drila više nego što si čovjek može zamisliti.

Vrbovec je ipak u korijenu i duši selo. Oni koji su imali gradskog šlifa u Vrbovcu i jedan drugačiji pogled na život takvi ljudi su se maknuli. Ostala je samo gruba imitacija gospode koja se samo u Jazavcu može puhati da su gospoda i nigdje drugdje!

sjghf
    Guest
    vrbovec je seeeeeloooooo. . . užas je tu . . . . . . . . . . . .mrzim gaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    sorry . . .

Za lava 16
    Guest
    Vrbovec je mozda selo i naravno ne može se mjeriti sa Zagrebom.Naši seljaci (mislim na one koji nešto rade, a ne na one koji su niš koristi)..meni samo nije jasno kad će ta, kakti gospoda shvatit da se novac ne bude mogao jesti!?!
    Sve je to OK,al ja čvrsto mislim da oni nisu ništ previše bolji od nas vrbovečkih seljaka i općenito ostalih ljudi sa sela, to ćeš prijatelju moj kad tad shvatit...razmisli malo o ovome... Ljudi pozdrav..uživajte..pamet u glavu

Lav 16
    Guest
    Pogledah u mnoga seoska domačinstva i livade i oranice ali ne vidjeh mnogo da je obrađeno u vrbovečkog seljaka pa tvoja tvrdnja da nekog vrbovečki seljak hrani baš i ne stoji.

Seljak danas nije sinonim za nekoga tko hrani grad. Danas u dućanima bilo koje vrste robe nađeš isključivo robu iz uvoza a ne ono što proizvodi domaći čovjek iliti vrbovečki seljak. Pogledaj Brčevac, Luku, Prilesje, Pogančec, Novo Selo itd..... nisam primjetio da je ikoje od tih domačinstava prezentiralo svoje proizvode na tržište i da su traženi. Današnji seljak čeka da dobije pomoč od države na bilo koji način vadeći se da mu ne rodi zemlja, i da si truda i snage seoskom inteligencijom da nadmudri i najobrazovanijeg gradskog čovjeka. Danas seljak vrbovečki želi biti zaista imitacija gospode draga moja. Nisam rekao da u Zagrebu nema seljaka, dapače ima ih jako mnogo i njih lako možeš prepoznati koji su došli iz opanaka u cipele jer u cipelama ni neznaju hodati zato nose tenisice jer misle da su i sa time gospoda.

Gospodina možeš prepoznati u izrazito dobro rađenoj cipeli i ulaštenoj bolje nego tvoje ogledalo u kupaoni u kojem se ogledavaš svakodnevno nego kreneš na šljaku.

Toliko od mene o gospodi i seljacima.

čovek
    Guest
    ipak si malo pretjerao s ovim... cipele gospoda ovo ono ..... malo previše duboko si zabrijao... al fakat.... bez uvrede.....

Za lava 16
    Guest
    E fakat bih htjela s tobom porazgovarat u četiri oka....
    Mnogo ljudi bi htjelo biti na viskoj nozi, svaka čast onima koji to uspiju ali kaj sa seljacima..??Evo navest ću ti jedan primjer; jedna moja frendica koja je inače sa sela, dođe u zg u skolu i naravno neki ljudi su toliko pokvareni da su je odmah odbacili iz svog društva i povezali automatski sa selom i brijali kao neke spike da smrdi i ostala ××××××..sorry al ja bi s takvim ljudima odmah na streljanje,to je za mene živina, a ne ljudi...ostavi br možemo mi popričat

.:Dark Stone:.
    Guest
    Lave grivu ti ××××× jesi ti malo počeo pametovat...a bio bi dobar političar: pričaš sve u 16 a ono sve smrdi po govnu od gluposti...and the moral of the story is: ja sam seljak po lokaciji a ti po onome što imaš u glavi

Piklec
    Guest
    hihihi morti tebi smrdi ispred kućnog praga pa si se priljepio uz komp da čistiš tuđa govna. A lav pravo kaže i istinito. U svemu se slažem što se tiće tog razmišljanja. Vidi se da su seljaci poput tebe napuhani kao barske žabe.
    Čovjek je učen za razliku od tebe i bolja poimanja i viđenja ima sigurno od tebe.
    Mora da si običan kmukač!

MaraJade
    Guest
    Laviću još nisu mliječni zubi ispali, a išao bi u lov. Za lov nije potrebna dobra griva, kao ni za gospodina ulaštene cipele.

Usput, domaćinstvo, a ne domačinstvo.

BBB
    Guest
    uh kak su seljaci uvrijeđeni čim se netko javi iz Zagreba.

MaraJade
    Guest
    Sudeći po nicku odmah se javio gospodin iz Zagreba. Oličenje bečke škole ponašanja.

Seljo
    Guest
    Sudeći po nicku Mare Jade oliti jadnica javila se pokundirena tikva točno po konceptu Nušićeve istoimene drame.

viva ZG
    Guest
    Bingo

Guest
    imam jedno pitanje za svu ovu gradsku djecu: od kuda je Nikola Tesla?
    Što se tiče moje inteligencije; nemam potrebu dokazivat se pred nekolicinom malograđana kojima je u svakom razgovoru bitno napomenuti da su iz grada...a ja sad idem malo hodat po travi(to vam je ono zeleno o čemu su vam možda pričali roditelji)

Micika
    Guest
    Aj mi reci gdje je tvoja trava!

Guest
    popušena )

Micika
    Guest
    Dobro da si popušio ionako ja nisam pušačica! )

Skandalouz
    Guest
    Ja sam iz Vrbovca pa svejedno kažem da je to selendra. Ali, budimo iskreni, ima seljačina i u Zagrebu. I to čak i većih nego u Vrbovcu.

Seljober
    Guest
    Eto tebe se jedino more nazvati gosponom zato kaj nisi pokundirena tikva i imaš dosta široko otvorene obzore i mogućnost poimanja za razliku od onih koji se naroguše čim se spomene razlika između seljaka i gospodina.

Seljak kolko god otvaral varata i prozore svoje štale nigdar ne vidi dalje od nosa i to je tak dragi moji hteli ili ne hteli priznati.

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •