Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 34

Tema: Valentino Šanjug

jedna mala plava
    Guest
    Kaj mi mozete rec o njemu???

khjkjjikzmokjmioti
    Guest
    tko se zanima za njega???????????kaj vas sve zanima o njemu??????????

jedna mala plava
    Guest
    jedna mala plava se zanima za njega. )
    jednom sam ga vidla i jako mi je zgodan pa bi htjela nesto saznati o njemu.
    kakav je?kam izlazi? jel ima curu?

m.k.
    Guest
    on je iz Pogančeca (čitaj Preseka) koliko ja znam nema curu, javi mu se ako imaš broj nije sramežljiv već čete se dogovorit nešta!

Frik
    Guest
    On vam ima curu!!!!! (To vam je 99% sigurno)

hgnkgz,fghjk
    Guest
    da on vam ima curu.s tom curom hoda zaozbiljno,zato "jedna mala plava"mislim, da nemaš baš puno izgleda:::::::stoga bi ti najbolje bilo da ga zaboraviš!!!!!!!!!!!!!!!!!! ) ) ) ) ) ) ) ) ) )

maxy
    Guest
    Dečko je zauzet, stoga curo zaboravi tog tipa, inače ćeš imat posla samnom!!!!!!

jedna mala plava
    Guest
    ako je zauzet ne znaci da nije spreman za malo saranje. ja sam cula da voli okolo sarati )

kaja
    Guest
    Curo,Valentino ti je volio šarat okolo ali više nije takav!!!!!!!Uopće nisi zanimljiva zato jer se skrivaš po nekim imenom,ako si toliko zainteresirana za njega onda jednostavno napiši ime.Iskreno ti kažem,da mislim da nećeš imat baš previše sreće da smotaš oko malog prsta!!!!!!!!!!!!! ) ) ) ) )

bivsa
    Guest
    a da? jesi sigurna? a tko si ti? njegova cura? ja njega smotam kad god pozelim. ako ti mislis da je neki svetac onda se jako gadno varas. ocito ga ne poznas dovoljno dobro.

frendica
    Guest
    haj,poznam tina jako dobro i znam da svoju curu nema šanse da prevari jer ju previše voli, al njoj dajem savjet da se ga malo više drži jer uvjek priča da je usamljen bez nje, "CURE ZABORAVITE TINA"

0*5
    Guest
    Jako je zgodan i još više dobar, al mislim da curu nebi nikada prevario!

frendica
    Guest
    Ja ti poznajem tina jako dobro..i nije takav kako ti misliš...ako vam je toliko stalo do njega pustite ga na miru,nek čovjek živi svoj život ima pravo na to!!!!!!!!!!!!!!!a vi se bavite svojim životom.......... ) ) ) ) ) ) )

maxy
    Guest
    Šta se ljudi mješate u njegov život, dajte ga pustite na miru, šta vas boli kakav je bio prije i kakav je sada, a za "bivšu" nek se ne preserava, jel očito je izvisla!!!! ) )

xxy
    Guest
    ja mislim da se vi svi jako varate kaj se tice njega. ja sam ga prije mjesec dana vidla kako se zvaljaka s nekom zenskom u mlinu. "nebi on nikada prevario curu." mos' mislit! on je jedna obicna seljacina koja se preserava i pun je sebe. misli da je pokupio pamet cijelog svijeta. stalno nesto laze i izmisljava. bas mi je zao vas sto mu toliko vjerujete. otvorite malo oci

kaja
    Guest
    Kako je ta cura izgledala,moždaa mu je to cura????? šta vi znate.......ti si možda ljubomorna jer nisi bila na njezinom mjestu draga moja????????????? ) ) ) ) ) )

xxxyyyy
    Guest
    nije mu bila cura. znam kak mu cura izgleda. ma sta bi bila ljubomorna. takav idiot mi netreba u zivotu. a sta ga ti kaja stalno branis? tko si mu ti? isto jedna od ljuavnica?

jedna
    Guest
    kako mu se cura zove???? Kako izgleda???Kakva je????'

xxy
    Guest
    zove se andreja. ima 16 godina. visoka,nesto je veca od njega, jako mrsava, plave duge kose.

jedna
    Guest
    A kako je izgledala onda cura s kojom se žvalil u mlinu????ako nije bila andreja.Ti oćito jako dobro poznaš nju??????????

valentino
    Guest
    Molim vas ljudi ostavite me na miru, daj gledajte svoje živote a moj ostavite na miru,MOLIM VAS!!!!

zemo
    Guest
    a možda ju i je pravario, al ja mu ne zamjeram jer znam da je i ona njega!

xxxyyy
    Guest
    nisam znala da i ona njega vara. cula sam da nemoze zivjeti bez njega.

zemo
    Guest
    o da, nije ona svetica kak on misli!

jedna
    Guest
    Tko si ti "zemo"????šta hoćete od valentina i njegove cure,daj ih ostavite na miru...... Ti i "xy"očito jako mrzite andreju,kad pišete takve gluposti!!!!!!!!!!!?????????????Kad znate onda reci s kim ga je prevarala kad znaš?????????????????? ) ) ) ) ) ) ) )

Slične teme

1. Valentino
    By cvjetic in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 12-09-2007, 11:10

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •