Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Dali treba curama vijerovati na rijec???????

x.x.x
    Guest
    ja kazem da nijma netreba vijerovati jer ako im vijerujes onda jos te vise iskoristavaju??? tok je to uvijek bilo i bit ce cast izuzetcima!!!

7zi
    Guest
    kad veli ne misli da svakoj se oče jebati ak nedaju siluj

ženska
    Guest
    ak već moram biti silovana onda ću radije uživati......
    treba li vijerovati curama???? ovisi o čemu je riječ, sigurno neće lagati o svemu... uglavnom sve laži kad tad izađu na vidjelo bilo curama ili dečkima.... ne trebaš baš svemu vijerovati a nema ni razloga da ne vijeruješ.... to sve ovisi o čemu je riječ???? većina cura (ne sve) sve loše zataje a sve super pokazuju! ovisi na kakvu naletiš...jer neke će učiniti obratno od toga.... da skratim.... netko je jednom napisao nešto, ali istinu: "žene su starije od vraga"

hjnjzbvt
    Guest
    molim Vas pišite vjerovati jer se i po ovome vidi da klinci vladaju forumom, na kojem je nekad kad sam ja bio srednja škola bilo zanimljivih tema, dok su ovdje sad samo prepucavanja i tračevi...
    laku noć
    hvala

ženska
    Guest
    ok, vjerovati!
    nisam klinka, nego imam već jako dugo problema sa ije i je i od osnovne i u srednjoj i na faksu....pa to ne znači da sam ×××××, nego nisam savršena.....

laku noć!

ćđwedfjibhutz
    Guest
    Da, vjerovati!
    Istina, ovisi na koju naletiš. Ima par cura kojima se može vjerovati, ali većina njih ... aaaaaaaa neeeeeeeee!

d.b.z
    Guest
    Postoji jako veliki broj cura kojima nemozes ni malo vjerovati ali postoje cure kojima mozes vjerovat !!! ali postoje cure koje "guraju" nos gdje im nije mjesto!!!! svaka pohvala postenim i curama koje nelazu iako ih je jako malo... Ali nebrinite se zbog toga one ce prije ili kasnije nauciti tu lekciju iz povjerenja

Slične teme

1. Sto za vas znaci rijec-VOLIM TE
    By Zaljubljena......... in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 17-01-2008, 21:23
  2. Dali treba ukinuti služenje vojnog roka?
    By Mlad ili nadobudan? in forum Politika
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 08-04-2005, 15:29
  3. Dali treba dati autsajderima pravo glasa?!
    By Mlad ili nadobudan? in forum Politika
    Odgovora: 28
    Posljednji post: 09-02-2005, 11:03
  4. Dali Hrvatska treba uci u NATO?
    By otto in forum Politika
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 10-05-2004, 00:36

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove