Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 41

Tema: Moj new komp

  1. #1
    BenGAMES
    Guest
    Evo, dobih novi komp pa odlučih pokazati konfu na ovom forumu:

    - AMD Athlon 2800+ 64bit
    - ATI Radeon 9600XT 128MB
    - 512MB RAM KingMAX
    - ASRock, BUS 1600MHz, 5.1 zvuk
    - ALL IN BLACK multimedia (tipkovnica, miš, monitor i kućište)
    - 17" Samsung 793DF
    - Chieftec ATX 400W
    - Sony DVD-ROM i NEC DVD-/+RW
    - Auditek 4x1100W + Subwoofer

    Dax je već čuo stoput ovu konfiguraciju, tak da... Ajde, da se malo 'valim sa mojim new kompom!<br><hr><font color="red">"Mislim ono, sade osjećam negativnu energiju u ovom razredu i to me, mislim ono, baca u bed! Deder se odmah popravite, mislim ono, imadete sve jedinice!" - profesorica kemije Dušanka Pavlović...</font>

  2. #2
    |)@X
    Guest
    Hm, sto se tice konfe mogo si i bolje proc s napajanjem ali sve ostalo je OK. OCJENA: 8/10.

  3. #3
    Adebisi
    Guest
    Grafička suckz,memorija mora bit bar 1 gb,zvučna suckz,napajanje suckz ocjena:4,5/10

  4. #4
    |)@X
    Guest
    u jebga adebisi.

  5. #5
    Grga
    Guest
    Dosuljah se i ja malo vidjet sta ima na forumu (4:47 AM) fora konfiguracija frend mi ima slicnu sto se tice ocijene ona samo ovisi o tome kolko si platio komp
    moram pohvalit na dobrom odabiru jer je ovo jako lako nadogradiva konfiguracija
    Sto se tice napajanja posto ne pokreces Bojler ili neki nVidijin monstrum napajanje je vise nego dovoljno i kvalitetom i snagom
    Live long & drink some
    <br><hr><font color="red">I'm mad, you're mad, we're all mad in our own little way, but between you and me, we all know who the maddest is.....
    www.VinkoRi.Tk


    </font>

  6. #6
    Adebisi
    Guest
    Nije da je komp loš al usko grlo bit će već chaos theory...

  7. #7
    |)@X
    Guest
    Usko grlo je već sad. Pa reko mi je da Doom III može igrat na 800 x 600 sa najjačim detaljima, dalje ne ide. ali dobro konfa nije loša, štoviše. stojim pri tome da je mogao makar 450W napajanje uzet i kaze da je RAM platio 700kn aq mogo je dat jos 100 kuna i nabavit gigu Corsair Kit Ram.

  8. #8
    |)@X
    Guest
    P.S. NVIDIA IMA MONSTRUME JER JE MONSTRUOZNO BOLJA OD ***-JA.

  9. #9
    petar
    Guest
    PROCESOR SHIT -
    BOLJE BI PROSAO S ATHLONOM 64
    GRAFULJA SHIT-
    BOLJE BI PROSAO S 6600GT
    RAM MOZE PROC
    MATICNA SHIT -
    BOLJE BI PROSAO S MSI K8N NEO 2
    SHIT , SHIT, SHIT-
    BOLJE BI PROSAO S MX 530,IMATCESPRASINE
    NAPAJANJE SHIT-
    BOLJE BI PROSAO S CHIEFTEC ATX 450W
    CITAC MOZE PROC,SNIMAC SHIT-
    BOLJE BI PROSAO S PIONEER DV - 108
    ZVUCNICI OK , -
    NO MANJE BIS CASH-a POTROSIO KUPUJUCI X-530

  10. #10
    |)@X
    Guest
    kakve kritike.

  11. #11
    Ubica
    Guest
    Ma dobar kompppp

  12. #12
    Ubica
    Guest
    Ma dobar kompppp

  13. #13
    Ubica
    Guest
    3 put ma dobar komp

  14. #14
    adebisi aka mamut
    Guest
    ubica puši sam sebi kitu

  15. #15
    The Scream
    Guest
    j'li?

  16. #16
    BenGAMES
    Guest
    Uf, kakve kritike! Za one koji mi nisu pohvalili komp, već popljuvali: PUŠITE SVI JAJA! Platio sam ga samo 5700kn... NEC RULEZ... Dax, ne seri, igram Doom III na 1024x768x32 bez problema (40 FPS)... HGSpot RULEZ... ITD., ITD.

  17. #17
    BenGAMES
    Guest
    I Far Cry radi, a bome i Chaos Theory. I stvar je u kvaliteti RAM-a, Dax, a ne u jeftinoći i cijeni, zato sam kupio KINGmax RAM, i nisam ga platio 700kn, već 400kn!

  18. #18
    BenGAMES
    Guest
    I kao neki od vas imaju bolji komp, npr. petar. Ti sigurno imaš neku konfu koja izgleda ovak:

    P-133MHz- SHIT
    GeForce 2- SHIT
    RAM NE MOŽE PROĆI (i očito nemaš dobru tipkovnicu, spram toga da ne možeš napisati ČĆŽŠĐ)
    Matična NO NAME- SHIT
    Chieftec 300W- SHIT
    Neki NO NAME ROM i RW (ak uopće imaš RW)- SHIT

    P.S. Nisi čak imao pojma koliko sam platio komp dok nisam napisao cijenu!

    I ti, Adebisi, tvoj kompjutor dobiva; recimo, ak sam ja od tebe dobio 4.5/10. Tvoj dobiva 4/10. Pentium and Nvidia suckz! AMD and ATI RULEZ!

  19. #19
    BenGAMES
    Guest
    I KAO ŠEĆER NA KRAJU, DOVOLJNO MI JE NAPAJANJE OD 400W! KOJI JE ××××× VAMA I VAŠIM 450W, ko da je to važno!

  20. #20
    BenGAMES
    Guest
    Eto, to sam tako kasno napisao jer me dugo nije bilo na ovom forumu (malo mi je bio dosadio).

  21. #21
    BenGAMES
    Guest
    I još nešto... Ovi koji su mi preporučili npr. GeForce 6600GT; koji vam je ×××××, opet se drastično mjenja cijena. Starci su mi dali limit do 6000kn, a ovako sa vašim preporukama bi me ispalo i do 7000kn ako ne i više... Kupujte si vi sve te prestiže, meni je moj komp odličan!

  22. #22
    |)@X
    Guest
    tako je. Kome ne valja nek ide gdje oce. Komp je sasvim OK. Ne serite vi tamo.

  23. #23
    majstor 43
    Guest
    trebao si uzet 6600gt definitivno...ili barem 9800PRO ovako si popušio priliku

  24. #24
    |)@X
    Guest
    to je istina ali ak mu je dobro onda OK.

  25. #25
    BenGAMES
    Guest
    Ma eto, naribo sam (overclocko) procesor do 2000MHz x 2 (4000MHz) i sad je bolji od Adebisijevog Pentiumčića. A, nije te dugo bilo Dax! I još nešto, majsote 43, 6600GT je drastično skuplja od 9600XT, a 6600TD ne bi mogo utaknut u mainboard! A ×××ך 9800PRO! Ona ima manje rezultate u 3DMarkovima nego 9600XT, tako da nisam ništa popušio. Sigurno mi nije grlo ko tebi! Ti imaš neku 286-icu !

Slične teme

  1. Ocijenite moj komp
    By Fric1 in forum Hardware
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 15-09-2005, 13:51
  2. neurotran.-komp. prevodilac
    By spocky in forum Software
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 03-08-2005, 18:18

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •