Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Predaja Radovana Karadžića - Kraj RS

RADOJEB
    Guest
    LUKA KARADŽIĆ, brat najtraženijeg haškog optuženika, poručio je u intervjuu banjalučkim Nezavisnim novinama kako se Radovan Karadžić neće nikada dragovoljno predati Tribunalu, jer bi to predstavljalo kraj za Republiku Srpsku.

"Pritisci na njega neće utjecati i ne vjerujem da bi mogao promijeniti svoju odluku. Nema tog papira, ni svjedoka u svijetu, kada bi se on predao, ni tog suda ni advokata na svijetu koji bi obranio i koji bi mogao osloboditi od odgovornosti Radovana Karadžića i Ratka Mladića. Bili bi osuđeni zbog genocida, a Radovan i kao vrhovni zapovjednik i kao predsjednik Republike Srpske." - rekao je Luka Karadžić.

"Država koja je nastala na genocidu ne može postojati i time bi automatski nestalo i RS. Haški sud je i formiran da se osudi srpski narod, i onaj tko je projektirao rat u bivšoj BiH projektirao je i da u tom ratu krivicu snose samo Srbi. Radovan to zna-" - dodao je Karadžićev brat.

On naglašava kako se njegov brat neće dragovoljno predati niti u slučaju da to učini general Ratko Mladić, drugi na listi haških optuženika s kojim se, prema navodima izvora u Vladi Srbije, ovih dana vode pregovori o dragovoljnoj predaji Tribunalu, što Mladić uvjetuje prethodnim susretom sa srbijanskim premijerom Vojislavom Koštunicom.

Luka Karadžić se, prema vlastitoj izjavi, s bratom Radovanom posljednji put susreo u ljeto 1998. godine, i od tada se nisu vidjeli.

"Informacije koje imamo su da je on dobro i zdravo. Međutim, to nisu dovoljno provjerene informacije" - kaže L. Karadžić u "Nezavisnim novinama".

Bre
    Guest
    Vreco Govana iz Svedske BRE,

Ovu temu si slobodno mogao da copy/paste u onoj po tebi neslavnoj temi "Neuspeo pokusaj VGS-a da izigrava Srpskog Nostradamusa" ..... znas onoj u kojoj ti se svi rugaju na tvojim ××××××stim prorocanstvima, gde je sve sto si rekao davno i nadao se - palo u vodu! Drugim recima, samo si se pokakio sam sebi u usta ××××te! )

E vidis, i kod ovoga slucaja je situacija nepromenjena ..... ti pises, nadas se, zarko zelis, umre od zlobe ..... i na kraju se opet pokakis sam sebi u usta! )

Pa dokle BRE? )

Ako se toliko PALIS na govna, jel´ bi da ti dam da popusis i moje? ) ) ) )

LUKA K
    Guest
    KARADZICU...

bre, ali ipak shvacas situaciju...NISI lud kao brat tvoj!

RS ce zivjeti najkasnije dok Karadjic ne umre...

POSLIJE ...?? Pitanje je da li ce biti ista sta je ostalo od matice...

Sta se prorocanstva tice

SVA!! su se manje vise obistinila, samo sta je trebalo MNOGO VISE VREMENA nego sta sam mogao zamisliti...

SVE sta sam predvidio 1991 se je manjew vise obistinilo samo sa 5-7 godina zakasnjenja...

JOS samo
    Guest
    ..jedno (i pol) predvidjanje se nije obistinilo... a to je da Srbija IPAK i JOS uvjek kontrolira veci dio "UZE Srbije" i Vojvodinu...

..ali sve ide - samo polakse...u rasulo...koliko ce to rasulo trajati? To se nezna tocno! ALI dozivjet cemo to Fred i ja - SIGURNO!!

Svedojebivoje!
    Guest
    ..... pa ce opet ljudi da ti se rugaju u temi o tvojim nesrecnim neuspelim prorocanstvima! )

Bas si Vreca Govana, ni da mene pitaju nebi ti bolji nadimak mogao naci! )

NEgo, sta je sa ovom Ren i pregovorima u oktobru, nekako se bas ne uklapa u tvoje prorocanstvo?

Hehehe ehe hehe hehe!

Ma kakva
    Guest
    Ren, Ren zivi u 21. veku a nas VGS negde u rimsko doba. On jos sanja granice rimskog carstva.
    Bar da ima nekoga POJIMA gde su bile te granice, pa da ga vrag nosi, dao bih mu mrsavu dvojcicu (2-), nego nezna ni to

za bre
    Guest
    kak si se ti "Bre" toliko umusavio tim tvojim govnima? Nemres Bre ni da rucas ni doruckujes bez njih, jadan ti i tvoj usrani mozak. Si pravi pravcati supak,posro sebe i svoju mater i cacu.Klozetaru srpski

Slične teme

1. Kraj Bandića?
    By mobber in forum Politika
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 08-04-2011, 14:08
  2. Lovorike za Karadžića i Šešelja
    By Slavoljub in forum Politika
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 26-03-2006, 15:18
  3. Kraj limuzina
    By ..... in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 16-10-2004, 05:24
  4. SFOR danas poslijepodne uhvatio Radovana Karadžića!
    By Paddy Ashdown in forum Politika
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 10-04-2004, 16:15
  5. Odgovora: 8
    Posljednji post: 17-10-2003, 13:59

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •