Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: DANAS KNIN, SJUTRA OGULIN, SLEDECI TJEDAN CIJELA KRAJINA!

sompipopushisimeni
    Guest
    Pobeda u Kninu, nista cudno, jedna je od mnogih koje predstoje.
    Srbi su, uprkos bombama i koprcanju ustasa, u "come back modusu"! )
    Sta ce jadni VGS i Grgica i ostale ustaske ustve sada?
    Nervirati se i pizditi dok ne krepaju!
    A ne mogu nista drugo, samo to. Toga su svestni ..... end it hrc lajk hel!
    )

A i taj "Veliki Brat" je neka mlogo cudna zverka, kaj ne?! Deli packe lajk krejzi!

He eh eh he! )

Oprem Dobro! )

Dodji
    Guest
    u Knin 5. VIII na proslavu "POBEDE" govno srbocetnicko. Nemoj da zaboravis dovesti traktor kojeg si ukrao, jer vjerujem da ce ti opet trebati da BEZIS, govno jedno

ala
    Guest
    ti kopitarska vera grgo koje si ti sramno cudoviste.sad nema potpisa. ) ali ja te vidim na proveri. )

Grga GN.
    Guest

Vidim da me i opet spominjes lazitorbo.

Sto mislis zasto se ja nebi potpisivao ako imam sto da kazem. Ti bi na silu htio da me svedes na svoj nivo kulture i postenja....No..?!

Samo ti "provjeravaj" i lazi i dalje, kukavico besramna.

A na temu :

Oni Srbi iz Ogulina nisu se trebali niti iseljavati niti vracati i nitko ih nije dirao. Ako se zele upustiti u demokratske politicke tokove svoje domovine zasto bi oni trebali biti razliciti od bilo koga drugog gradana Republike Hrvatske i ne biti organima vlasti svoje domovine.

Bas oni dokazuju da sve ove tragedije rata, razaranja su plodovi vase lazne propagande i balvanskih revolucija.

Da ste se svi ponjeli kao oni, svima nam bi danas bilo bolje, ali vi i dalje besramno i mazte i lazete te nam svima samo stvarate probleme ali ipak vi sami najvise placate svoju tvrdokornost i zatucani nacionalizam.

Hajde sada opet pokazi malo svoju kulturu.

lijepo
    Guest
    Je Grgo Boljkovac rekao... oni oko Ogulina i tamo negdje nisu stvarali ×××××rije i zato su dobro prosli...

Sad ti slusaj Freda:

POBJEDA, POBJEDILI SMO...

NOVE POBJEDE PREDOSTAJU...

ITD...

Ja mu porucujem:
    Traktorske alternative vise nema!
    Ili ces se ponasati civilizirano ili nikako!

mi cemo te "govnjavom motikom" tome nauciti ...

to ti je jedini nacin opsa u domovini!

CIVILIZIRANO PONASANJE
    LOJALNOST DOMOVINI

Sompi
    Guest
    popusiosisamsebi.

Narodni poslanik
    Guest
    Dobro BREEEEEEEEEEEE Srbi, dali cemo se ograniciti na ovu pobedu u KNINU, ili cemo pobediti na svim ostalim izborima kojih bude? Ja bi da pobedimo sve do Slovenije pa da ove Irance proteramo nazad u Iran!

Ko je za?

Dobro Breeeeeeee
    Guest
    "POBEDIT" ces jos, samo ne zaboravi TRAKTORE, jer vam to treba u vasim POBEDAMA da BEZITE BREEEEEEE. Ciganini GARAVI. Sto da vi POBEDITE? BREEEEEE, nemate vi pojma o POBEDI, samo pitaj Cara Lazara koji se jos uvijek susi na kolcu usred Kosova BREEEEEE gde ste POBEDILI. Koliko bi vas bilo na kolcima da ste izgubili? Ajde ×××××ne, pokri se usima i odskoci sa ovog foruma, kevu ti nabijem na kolac.

zajebo si se
    Guest
    Traktorske alternative im VISE NIKADA necemo dozvoliti.

To je samo ××××× od Tujmana dozvolio!

...zaboravi!

GOVNJAVA MOTIKA!

To Fred!

Ma
    Guest
    IMAS PRAVO< treba stakore poubijati i AMEN. )

heh
    Guest
    Zaista originalno sa tom govnjavom motikom, posle Nightmareove babe, koja te je cekala sa govnjavom metlom na granici ... secas se, kad si htio Drinu preplivati i Srtbiju popaliti!?

Hehehehe ehe he!

Govnjava
    Guest
    MOTIKA...to je recept za vas...a to je HENRY (Srbin) tu jednom introducirao!

Sto se paljevine po Srbiji tice...to su ideje stare 50-70 godina... danas neaktuelne...vi sami paliti i izjedate Srbiju vrlo efikasno... zasto da vam se iko mijesa u posao...

problem je samo u tome da se VAS, GOVNA, nikako potpuno otarasiti... vi ste kao buhe i stjenice...

A sta se tice "pobjede"...da ponovim, budi siguran da trektorske elternative vise imati necete!

Imamo mi
    Guest
    efikasniju alternativu, zbog kojeg ste POPIZDELI, udarila vam krv na oci, a tada zaista neznate sta radite - koljete starce, minirate, lupate.
    Tad vam je razum na nuli, kao onda kad ste palili i rusili Hrvatsku, pa sad sve morate ponovo graditi, i stetu nadoknaditi, a to sve kosta li kosta.

Dakle, ova strategija je mnogo bolja:
    1) tuzivati vas za zlocine i drzati vam jajca u procepu sto se tice EU
    2) preko medjunarodnih institucija, prcati vas za nepostivanje prava manjina
    3) preko istih institucija pritiskati vas da nam nadoknidite sve.

tako cemo pobediti i u ostalim mestima u kojima smo bili vecina.

××××s traktore, ova vas metoda trenutno izludjuje BRE BRE.

Ziveo Savo Strbac the head of Veritas organisation

Svedojeb!
    Guest
    Mislis onaj Henry koji je bio podstanar u tvom sjebanom mozgu mnogo pre Slavoljuba i ostalih idiota iz tvoje bolesne glave?

Nego stvarno, kada ces Drinu da preplivas i da palis po Srbiji?

Daj, ××××ga nije ti u redu .... obecao si, ja poslao babu .... ona te danima cekala sa govnjavom metlom da te izriba po njusci .... a tebe nigde BREEEEE!

Jos jednom, ako je problem .... evo mi "BREEEE people" cemo skupit koji Euro za avionsku kartu iz Svedske ..... mislim ako si od reci ×××× ga .....

Ti ces Drinu da preplivas i da palis po Srbiji ××××××tino ××××na?!?!

Bolje bi ti bilo da vec jednom uhitis tog komsiju Srbivoja sto ti vec godinama KARA zenu, umesto sto ovde lepis gluposti po celi dan!

Kad ti je zadnji put dala picke?

- ?

E vidis, neko drugi je ××××, a taj neko drugi je tvoj komsija Srpko iz Sweden, ubi je od kurca, dok se ti po citav dan zabavi sa copy/paste sa Srpskog interneta!

Hehehehe! )

Svedojeb!
    Guest
    Pozdrav kolega!

Kakav
    Guest
    si ×××××n, zbilja pravi srbociganin bez grama mozga. ×××× te Sv. Sava

a tvojoj
    Guest
    mami upala krceva glava , pa joj SV.Sava uval;i u sali

kulturo
    Guest
    iransko-cergaska dokle je svijet dosao kad nam krvnici pricaju o kulturi

Do juce su vas Srbi vodali kao slepce i starali se o vama a sad bi vi nama pricali o kulturi a pojma nemate sta to bijese. Grgo ustaski komleks koji bi jadan volio da neko misli nesto bolje o njegovim genima kojih se srami pa se uhvatio kulture kao ××××× POSTENJA.

Sa govnjivom motkom si oteran u svet zato te ta motka i proganja
    Ludjeg starca SVET NIJE ZAPAMTIO I GLUPLJEG. )

opet
    Guest
    ovaj ×××××n. Zbilja si glup. Hehehe

Slične teme

1. KAM SE DANAS IDE VAN?
    By lovacCCCC in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 14-08-2009, 16:45
  2. IMA KAJ U VRB DANAS
    By OU8 in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 24-12-2007, 22:35