Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: KNIN JE BRACO OPET NAS

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    srbi iz S.KNINA
    Guest
    oj ustase neka neka siroka vas jama ceka -to su pjevali nekad nasi dragi borci CETNICI SA PODRUCJA HRVATSKE ali taj cilj im se nije ostvario prvenstveno zbog nesloge medu bracom srbima i zbog dejstva amerike i pomoci hrvatskoj od strane katolickog svijeta.ali taj dan se ostvario knin je pao 1995 a osloboden 2005 a ne samo on vec i 53 opstine su imale vecinski cak i 100postotni udeo u lokalnoj vlasti.VUKOVAR je isto tako a da ne nabrajam ostale opstine grlo ce mi se sasusiti.sreca vasa vi necete da uvedete cirilicu u skole jer bi pola hravtske pisalo cirilicom.Живела СРБИЈА И РЕПУБЛИКА СРПСКА.

  2. #2
    FRANCETIC
    Guest
    NU TI ××××N MAJKU SRBSKU CETNICINO USLJIVA JOPET CETE TRCAT KO I DOSAD

  3. #3
    m.Francetić
    Guest
    ××××× ti mater! marš srbi....opet če te bježat ko pičke kako ste i dosad...aj od×××× idiote neznaš kaj pričaš! btw trebalo bi opet otvorit jasenovac da vas se malo prorijedi....Pavelić je imao pravo...sve vas je trebao zamlatiti!!!! gamad...btw Francetić iznad nemoj se potpisivati mojim prezimenom jer je meni prezime Francetić

Slične teme

  1. LAW - OPET PROBLEMI!!!
    By Calibra Zender in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 24-08-2002, 20:07

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •