Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: DOWNLOAD!!! PLEASE HELP

  1. #1
    Dax
    Guest
    <font size="+2" color="red">EVO OVAKO. ČUO SAM DA POSTOJE NEKI PROGRAMI KOJI SPRIJEČAVAJU PAD BRZINE DOWNLOADA. MENI TO OČAJNIČKI TREBA JER JE MOJA BRZINA DOWNLOADA UVIJEK PADNE NA 1,60 ILI AKO IMAM SREĆE 3. GRGA ILI KO JE VEĆ REKAKO DA TREBA UPISAT ONU KOMANDU ZA BRŽE SPAJANJE MENI NIJE POMOGLO. SAMO MI SE MODEM JOŠ NIJE HTIO SPOJITI VEĆ JE "ERRORIRAO". PLEASE RECITE NEKI PROGRAM I GDJE DA GA SKINEM. HVALA.</font><br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">UT and PcPlay Rulz</font>

  2. #2
    BenGAMES
    Guest
    Ja bih ti rado pomogao, ali izgubio si moje povjerenje... Iako sam te smatrao prijateljem (i dao sam ti administracija na mom forumu), ti si svejedno napravio drugi account i u njemu izvrijeđao moj forum. To te koštalo daljnjeg izbačenja s moga foruma i neću ti pomoć, iako imam riješenje. Da si još imao motiv za vrijeđanje, ja bih ti svejedno pomogao (čak bih ti donio program koji ja koristim). Ali sada neka ti odgovore oni koji te ne vide svaki dan vani (oni koji ne vide kolika si ti zapravo ××××××tina). Zbog svega što stalno ×××ך, ovo je moja poruka sada: "A ×××× ga, kad imaš jadan modem!", i to ti je sva moja pomoć koju ćeš dobiti.

  3. #3
    Dax
    Guest
    ŠTA SAM JA NA TVOM FORUMU UČINIO? JA SAM SAMO OTIŠO I PROBO SSE LOGIRAT KAO DAX I NISAM USPIO. ŠTA SAM KRIVO UČINIO?

  4. #4
    Dax
    Guest
    AKO JE NETKO MOŽDA NAMJERNO STAVIO NEKU MOJU E MAIL ADRESU JER JE UVIJEK KAŽEM NA ISKONU ISPRIČAVAM SE UMJESTO NJEGA.
    P.S. IMAO SAM JA MOTIV ALI GA NISAM UPOTRI××××O ZNAŠ? I NEĆU JER SE NE ŽELIM SVAĐAT S TOBOM.

  5. #5
    BenGAMES
    Guest
    Umjesto isprike, ti još lažeš. Ti misliš da sam tako glup da ne mogu usporediti dvije IP adrese ("Dax" i "Mrš u pičku"). Zašto se uvijek izvlačiš, zar je tako teško priznati?

  6. #6
    Grga
    Guest
    nu kao ovo bi trebao biti forum za pomoć ljudima i onima koji ce to mozda potsat
    problem ti je vjerojatno sto si spojen na staru centralu (to vrijedi samo ako zivis u pripizdini ili neko starom naselju) ili imas neku vrstu spywera ili neceg slicnog
    doduse nekad nije do veze nego ti server limitira brzinu downloada
    sto napraviti?
    nabaviti ISDN ili (puno isplativije) DSL oprostite ADSL ili (ako zivis u pripizdini) neki eksterni modem npr. prolink, US robotics
    <br><hr><font color="red">I'm mad, you're mad, we're all mad in our own little way, but between you and me, we all know who the maddest is.....
    www.VinkoRi.Tk


    </font>

  7. #7
    |)@X
    Guest
    NE ZIVIM U PRIPIZDINI. OVDJE U PETRINJI SE NUDI ADSL. MORAM JOŠ ČEKAT.

  8. #8
    |)@X
    Guest
    DA, DOBRO UČINIO SAM TO I. OBJASNIO SAM TI U MAILU ZAŠTO.

  9. #9
    BenGAMES
    Guest
    A jaki razlog!

  10. #10
    |)@X
    Guest
    A ŠTA ĆEŠ, MALO SAM SE PRIPIZDINIL. SORRY. OŠ MI POMOĆ?

  11. #11
    BenGAMES
    Guest
    Ajde dobro, ali neka se ovo više ne dogodi! Dat ću ti download manager koji ja koristim. Dobar je, drži 56k modeme na brzini downloada 5k, a nekad se popne i na 6k, a to je ipak bolje od 1.6k ili 3k. Ne boj se, to nije veliki problem, i meni ove obične IE kućice stalno imaju padajuće vrijednosti (nekad 3k, nekad 2k, pa povremeno padne i na 1k). Nemam razloga da kažem ime programa ovdje, jer si blizu mene, pa ga ne moraš ni downloadat!

  12. #12
    Grga
    Guest
    ISkreno vas zali ISDN i DSL RULZ<br><hr><font color="red">I'm mad, you're mad, we're all mad in our own little way, but between you and me, we all know who the maddest is.....
    www.VinkoRi.Tk


    </font>

  13. #13
    |)@X
    Guest
    MA AJDE BJEZI. JA DSL DOBIVAM NA NOVOM KOMPU, NECU GA BEZ VEZE UGRADIT NA STARI AL DOK GA NE DOBIJEM IAM TOGA PUNO ZA DOWNLOAD.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •