Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 29

Tema: Tražim microsoft frontpage,ko ima?

  1. #1
    DAX odjebi
    Guest
    Dax ne odgovaraj na ovo....znam da nemaš...Tkoi ma neka javi....

  2. #2
    Dax
    Guest
    E IMAM. KRELE JEDNO. IMAM I DREAMWEWER. PA NORMALNO DA IMAM TAKAV PROGRAM KAO FRONT PAGE KRETENU.

  3. #3
    Gamer#1
    Guest
    E dax treba i meni frontpage ako imaš..

  4. #4
    Dax
    Guest
    A KAKO DA TI GA DAM?

  5. #5
    BenGAMES
    Guest
    Baš!<br><hr><font color="red">"Mislim ono, sade osjećam negativnu energiju u ovom razredu i to me, mislim ono, baca u bed!!!" - profesorica kemije Dušanka Pavlović...</font>

  6. #6
    Dax
    Guest
    A ŠTA'Š. TO SE RIMUJE.

  7. #7
    Gamer#1
    Guest
    Možda si čuo za poštu,najnoviji izum... Za to se treba razmišljat ..a to je teško vidim.
    Hahahaha šala.
    Pozdrav!

  8. #8
    BenGAMES
    Guest
    Ma pošta! Npr. jel bi ti poslao igru nekom liku koji ti nudi novac za nju... Pa onda na kraju ispadne da ti njemu pošalješ, a on tebi da kitu u zube!

  9. #9
    Grga
    Guest
    imam ja ali ne kuzim tkome treba tako retardiran i neupotrebljiv i zastario program kao sto je microsoft frontpage )
    opravdavam jedino ako nekog prisiljuju u skoli da MORA koristit bas MS-FP jer je profesor retardiran i nezna radit u nicem drugome

    <br><hr><font color="red">I\\\'m mad, you\\\'re mad, we\\\'re all mad in our own little way, but between you and me, we all know who the maddest is.....
    www.VinkoRi.Tk

    </font>

  10. #10
    Dax
    Guest
    TAKO JE TO. RETARDINJOSI. MOLIM DA KUPITE SVI ILI SPRŽITE DREAMWEAWER.

  11. #11
    gamer-neda mi se log
    Guest
    frontpage je profesionalni web-design alat,a dreamweawer je za ×××××cine koje nista neznaju..

  12. #12
    Dax
    Guest
    AHA, MALO SMO GLUPI JEL? JEL TE TO BIG M$ PLAĆA DA TU ×××׊ KVAKE I ×××׊ PO TAVANU, A?

  13. #13
    BenGAMES
    Guest
    Koliko se mene tiče, ovaj gamer-neda mi se log može biti i BIG M$! A ima tu tri istina, a to je da frontpage je profesionalni web-designer, dreamweaver nije za ×××××čine (to je isto kao da kažeš da je GM za ×××××čine koje ništa ne znaju, a DarkBASIC profesionalni programski alat) i frontpage je zastario!

  14. #14
    Dax
    Guest
    TAKO TI JETO MOJ BRALE, DOBRO KAŽEŠ DOBRO.

  15. #15
    Dax je peder
    Guest
    DAX,šta te mama ne voli...Dečko ništa nezna,samo odgovara na tuđa pitanja saA,dobro kažeš ,slažem se..itd..ima 13 godina klinac i tu se bahati..pa ×××××ti da te uhvatim negdje..

  16. #16
    Grga
    Guest
    Poanta cijele price je da je microsoft frontpage JAKO ZASTARIO te da ga se jednostavno ne isplati koristiti osim ako ne zelite bit jako nostalgicni (ali onda mozete koristit i NOTEPAD e to je za 'PRAVE' webmastere
    Notepad RULZ sve je ostalo pickin dim
    p.s. nedaj boze koristit linux SVI NAZAD U DOS
    'RETRO JE MOJA FURKA'- najgluplja izjava na televiziji ikad
    <br><hr><font color="red">I\\\'m mad, you\\\'re mad, we\\\'re all mad in our own little way, but between you and me, we all know who the maddest is.....
    www.VinkoRi.Tk

    </font>

  17. #17
    Dax
    Guest
    dadadada

  18. #18
    Grga
    Guest
    <br><hr><font color="red">I\\\'m mad, you\\\'re mad, we\\\'re all mad in our own little way, but between you and me, we all know who the maddest is.....
    www.VinkoRi.Tk

    </font>

  19. #19
    Grga
    Guest

  20. #20
    Dax
    Guest
    Aha.

  21. #21
    BenGAMES
    Guest
    Malo smo svi dosadni! I ti koji stalno tu hodaš kao gost i nazivaš se "DAX od××××", "Dax je ×××××" idg. (i drugim glupostima) trebao bi zašutit, jer si dosadan, a Dario ti skrivio ništa nije! A i ovaj Grga je dosadan sa svojim spam stripovima, retro izjavama idg. (i drugim glupostima).

  22. #22
    Dax
    Guest
    HEHE. HVALA NA OBRANI. NEK PIŠ(AJ)U ŠTA OĆE.

  23. #23
    Grga
    Guest
    ma imas pravo trebali bi stavljat pametne odgovore i teme kao sto su ikjdkjndfasihasdnksadcsa
    cbnksacnncashcbcbsahcbxanmcb
    ascbsacsabashcbxan
    ili odgovarat sa
    da da nenenene i ščššččšđščđđščččššččššč
    nadalje idemo u natjecanje preko foruma ko ima veci ××××× siru ××××× ili tko je veca ××××××
    sto se tice spama mislim da svaki normalan covijek mrzi spam i spamere
    a sto se tice retro spike ne cudim se da ne kuzis kad si vjerojatno nosio pelene u doba kad se koristio notepad i dos<br><hr><font color="red">I'm mad, you're mad, we're all mad in our own little way, but between you and me, we all know who the maddest is.....
    www.VinkoRi.Tk


    </font>

  24. #24
    BenGAMES
    Guest
    Slažem se da ne bi trebale biti takve maliciozne poruke, ali trebaš znat da sam imao komp prije bilo koga u Hrvatskoj, pa i tebe! Sa mnom nema šale, jer se meni ne da svađati i tratiti vrijeme sa onima koji su pjevali "Tvoja košulja plava, na drek miriše", dok sam ja masteriro DOS! A i kakav notepad, ako ima stoput boljih site editora, pa mi se nekako uzaludno čini praviti site pomoću notepada !

  25. #25
    Dax
    Guest
    MUUUAHAHAA, KRŠ KRAS( PAD SA STOLCA) (AGAIN)

Slične teme

  1. jel ima ko frontpage
    By internet in forum Računala i internet
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 09-03-2009, 19:35
  2. Tražim
    By r in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 13-04-2004, 01:54

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •