Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: NE MOGU VISE: EU otvorila vrata za SCG!

sompompirovSlavoljub
    Guest
    EU otvorila vrata za SCG

26. april 2005. | 08:06 -> 17:43
    Brisel, Beograd -- Evropski komesar Oli Ren najavio je da c´e pregovori o Sporazumu o stabilizaciji i prikljucˇenju SCG Evropskoj uniji pocˇeti na jesen.
    "Zajednicˇki cilj Evropske komisije i Saveta ministara Evropske unije jeste da na petu godisˇnjicu demokratskih oktobarskih promena u Srbiji pregovori uveliko budu u toku", izjavio je Ren.
    Predstavnik EU Havijer Solana izjavio je da je odlazak Nebojsˇe Pavkovic´a u Hag potvrda povoljnog obrta u saradnji Beograda s Hasˇkim tribunalom i da to otvara vrata za napredak u sprovo?enju Studije o izvodljivosti i sklapanje Sporazuma o prikljucˇenju SCG Evropskoj uniji. Solana je izjavio da je u Hag stigao i poslednji pripadnik "paketa" o cˇijoj se isporuci premijer Srbije Vojislav Kosˇtunica dogovorio sa EU.

Fred...
    Guest
    ti ne razumijes procese... pocet ce pregovori o pridruzivanju, (sta je HR vec ostvarila prije 3-5 godina...),

ali punopravno clanstvo...to je nesto sasvim drugo...

rekao sam ti 66% populacije trebate rijesiti "SABLJOM"...a onda jos prilagoditi ostatak...vi jos niste ni zapoceli procese...

EU vam svakako hoce pomoci, da se te zadnje crne rupe rijesi... i njima je sve do k... vec...

SAMO VI RADITE!! ... tako i treba! cim prije EU-SABLJA...

Svedojeb!
    Guest
    Sta to bulaznis majmune?

I KOLIKO
    Guest
    Ste HEROJA GENERALA predali u HAG...da bi vam obecali samo pristupne - pregovore - ??

A jos? Jedina ste zemlja na svijetu (OK, SA SADAMOM HUSEINOM I NJEGOVIM BIVSIM IRAKOM) ciji je predsjednik u zatvoru i kojeg se svakodevno riba i izludjuje ukazujuci mu sta je zapoceo, i za koliko zlocina je odgovoran...

ON SE BORI KAO I TI - BEZNADEZNO... velikim filozofijama i lazima, - ali lazima koje je on i generacije prije (sa SANU) utuvljivao, ponavljao stotine puta...i koje su i njemuy samom postale istina...kao i tebi i vecini Srba...(koje SABLJA mora reijesiti ako hoce IKAKAV napredak...)

Svedojeb!
    Guest
    Ponovo - sta to bulaznis majmune?

Ponovo jaka temperatura?

Ponovo napad (tebe izgleda ne pusta ) )

Ponovo ni jedna pilula u kuci - sve potrosio! )

Pa kupi za celu godinu majmune! )

Hehehehe!

Moj VGS
    Guest
    sve se menja sem kamenja, pa tako Srbija juce i Srbija danas.

Naravno, patriotska duznost je otici za Hag i braniti se, da milioni ne bi zbog toga ispastali. Drugo, saradnja sa Hagom znaci i olaksice za optuzene koji se mogu braniti sa slobode. Eno ga Milutinovic u Beogradu, Grizelj u Beogradu, nekoliko generala isto u Beogradu....

Sam razmisli o tome koliko je HR imala stete samo zbog jednog coveka, i da li ima logike u celoj toj ujdurmi povuci - potegni?

A sto se tice generala u smislu, da ih necemo imati dovoljno, e vidis imamo ih vala i za izvoz, sve mladi lepi i sposobni.

Nego, tebe upravo zbog toga panika hvata - sto je Srbija pocela ozbiljnije saradjivati sa Hagom, sto znaci nezaustavljiv hod napred prema Evropi.

Konacno priznas sta su namere Evrope sa Srbijom. Ja o tome slusam i gledam vec poodavno po raznim belosvetskim okruglim stolovima na TV, pa mi tako delujes smesan i van vremena kad pricas o granicama rimskog carstva. Ovim priznanjem si se "posrao sebi u usta". Bolje zaboravi tu teoriju jednom za svagda.

kako mu
    Guest
    mozes to reci?
    Da zaboravi "Rimsku teoriju" (Rimski Poucak )?! Nema sanse brale!
    Taj majmun je pun teorija, lajk govno vitamins! )
    Jedino ..... to sto ga ×××× je da te srednjovekovne, nazadne i sulude teorije zive SAMO u njegovoj LUDOJ glavi, dok ostali normalni svet nastavlja sa zivotom osavremenjuje se i uziva ..... pije, ××××, provodi se, pa opet pije ) .... dok doticna Vreca Govana visi po ceo dan .... jednom nogom ovde .... drugom na Srpskim stranicama .... znoj lije, familija negoduje, zena mu se kara sa brkatim Srbivojem .....

E, ××××te, svasta li Bog drzi u zivotu .....

sompipompi
    Guest
    VLADANE moj, nema nam nista od granica rimskog carstva, sad cu da se nakljukam tabletama, mozda ti jednom i nestanes iz moje glave, jer mi nije lako odjednom ugostiti toliko individua medju usima!

zadatak
    Guest
    gotovinu moraju ustase cuvati ka zenicu oka svoga , ako ode gotovina i moze da povuce za sobom par hiljada dragovoljhaca sto to nami nemoze nikak biti od interesa , cak se moze i za drgugi sv. rat suditi a ponajprije Jasenovac.
    On se mora cuvati ili ode lipa nasa ako nestane usrasa.

zadatak
    Guest
    gotovinu moraju ustase cuvati ka zenicu oka svoga , ako ode gotovina i moze da povuce za sobom par hiljada dragovoljhaca sto to nami nemoze nikak biti od interesa , cak se moze i za drgugi sv. rat suditi a ponajprije Jasenovac.
    On se mora cuvati ili ode lipa nasa ako nestane usrasa.

Kakvi
    Guest
    su ovo ×××××ni? Sto srbin s××××
    a keva rodi? Sami ×××××ni opancarski.

Slične teme

1. Odgovora: 2
    Posljednji post: 28-08-2006, 20:19
  2. NE MOGU VISE: Hrvatska ponovo odbijena!
    By sompompiroviVLADAN in forum Politika
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 26-05-2005, 17:50
  3. EU otvorila vrata za SCG!
    By sompumpirovi in forum Politika
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 03-05-2005, 01:33

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove