Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: copy igrice

  1. #1
    lluja
    Guest
    Trebam snimiti siguronosnu kopiju igrice Bionicle.Zaštićena je SafeDisc-om 2.90.04(ili tako nešto). Alcohol podesim na zaštitu SafeDisc 2/3. Uredno snimi image, ali kad pokrenem instalaciju izbaci mi grešku neke zazipane datoteke kojoj ne mogu detektirati zaštitu Protection Id-om.
    Gdje griješim??

  2. #2
    Adebisi
    Guest
    neznam

  3. #3
    Dax
    Guest
    e hebiga, tu je problem vjerojatno kod kopiranja. Uzmi klon CD on ima razbijanje zaštite

  4. #4
    lluja
    Guest
    CloneCD je stvarno uspio presnimiti sliku i sa nje uspješno instalira i pokreće stvar, "ALI" kad pod istim postavkama kopiram CD ne pokreće instalaciju sa cd-a. No i ovo je već solidno. Thx!!

  5. #5
    Dax
    Guest
    nema problema stari. znači da radi. javi se ak buš imo još problema.

  6. #6
    Gamer#1
    Guest
    koristi Deamon tools ili Alcohol 120%
    <br><hr>

  7. #7
    Dax
    Guest
    sUMNJAM DA ĆE TO RADIT, CLONE CD MU JE RADIO ZNAČI DOBRO.

  8. #8
    Gamer#1
    Guest
    A može i tako..preporučujem Alcohol 120%

  9. #9
    Dax
    Guest
    a može i alkohol, ali je u prvom tekstu napisano da je koristio alkohol i nije dobr. CLONECD RULA.

  10. #10
    Gamer#1
    Guest
    Aha onda Clone..

  11. #11
    Dax
    Guest
    E PADA, DOBRO JE DA SI SE OSVIJESTIO.

  12. #12
    BenGAMES
    Guest
    Joj, nemoj stalno da nešto rula, Dex, ti ni nemaš CloneCD, prvo nabavi, i onda RULAAJJJJJJJJJJJJ do jaja i besvjesti... Hmmm, "JAJA I BESVJEST", dobar naslov za film!

  13. #13
    Dax
    Guest
    JA NEAM KLON JER MI NE TREBA, JOŠ UVIJEK NE PRŽIM IGRE SA ZAŠTITOM. KAD BUDEM... JEL SE TI TO OPET HOĆEŠ SVAĐAT? JA NE.

  14. #14
    BenGAMES
    Guest
    MA DAJ NE SERI, kakva svađa??? Tebi je sve svađa??? Puši ×××××, jel to tebi svađa, meni nije ) !

  15. #15
    Dax
    Guest
    PUŠI I TI. šwđqpđ.šqowcmpe oršcnpwqe pcrowir mšćwqocšweoač,cćsl,crečlrk,mpow icvoertjvćicpćwireiwoeirpowei mopišwđqpđ.šqowcmpe oršcnpwqe pcrowir mšćwqocšweoač,cćsl,crečlrk,mpow icvoertjvćicpćwireiwoeirpowei mopišwđqpđ.šqowcmpe oršcnpwqe pcrowir mšćwqocšweoač,cćsl,crečlrk,mpow icvoertjvćicpćwireiwoeirpowei mopišwđqpđ.šqowcmpe oršcnpwqe pcrowir mšćwqocšweoač,cćsl,crečlrk,mpow icvoertjvćicpćwireiwoeirpowei mopišwđqpđ.šqowcmpe oršcnpwqe pcrowir mšćwqocšweoač,cćsl,crečlrk,mpow icvoertjvćicpćwireiwoeirpowei mopišwđqpđ.šqowcmpe oršcnpwqe pcrowir mšćwqocšweoač,cćsl,crečlrk,mpow icvoertjvćicpćwireiwoeirpowei mopišwđqpđ.šqowcmpe oršcnpwqe pcrowir mšćwqocšweoač,cćsl,crečlrk,mpow icvoertjvćicpćwireiwoeirpowei mopi

Slične teme

  1. Trebate igrice ?
    By - in forum Računala i internet
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 05-09-2010, 09:47
  2. jel ima tko ogiginal igrice za PS2
    By fa-q in forum Računala i internet
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 04-01-2008, 22:28
  3. !!!!Najnovije igrice,divx-i,programi!!!!
    By Ratty in forum Računala i internet
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 05-03-2005, 00:44
  4. Video igrice (voznog tipa)
    By Petronas in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 08-12-2002, 13:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •