Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: EU/Hrvatska/Srbija - pogled u buducnost!

The Dikan
    Guest
    Zdravo,

Volio bih da procitam razmisljanja ucesnika foruma o temi koja dosta zaokuplja i nas i vas ovih dana i meseci.
    Rec je o EU, dakle hapsenjima, izvodljivosti, pridruzivanjima, ulasku u sam EU i problemima i pogodnostima sa kojima ce se suociti nase zemlje.
    Sad, nije tajna da ce Hrvatska najverovatnije uci u EU pre Srbije, to svako zna i nije moje pitanje u vezi toga.
    Interesuje me sledeca stvar, kako ce se ovaj odnos izmedju nase dve drzave izgladiti, kako ce se dve drzave - dva "ljuta" rivala podneti prema Shengenu, znaci otvaranju (prakticnom nestajanju) granica i slobodnom protoku ljudi i dobara?!
    Kako ce se okoreli "Ustase" i "Cetnici" navici da cuju "bre" i "prosim ljepo" u svojim resp. zemljama? Ima li leka za to i kako se odjednom "preobratiti"?

Kada se to desi, da li ce neko pomisliti: "Sta nam je trebao rat, razaranja i ubistva?! Sve je opet skoro isto!"

Da cujem vase misljenje i hajde da probamo bez uvreda, kradje nickova, velikih slova i slicnih svakodnevnih ××××××stina.

Pozdrav.

The Dikan <br><hr>

bolan
    Guest
    nema ti odtoga nista moj diko,pogledaj im jadni forum,ne gubi bolan vremena.

sumpompirovi
    Guest
    JA JEDVA CEKAM,KAD DODJEM U HRVATSKU NA ODMOR IZ SVEDSKE,DA MI NEKO KAZE: IDI BRE U ××××× MATERINU BUDALO JEDNA,KOJI SE ××××× PARKIRAS TU!
    NEDOSTAJU MI,STO CU .....

SVEDSBRAINFUCKER!
    Guest
    Evo ja cu odmah da ti kazem, kad ti toliko nedostajemo:
    Idi bre u ××××× materinu budalo jedna! )
    Slusaj, kad te god uhiti melankolija i zal za nekim davnim vremenima, ostavi post ovde - ja odmah dolazim i cu da ti ××××× sve zivo!

styx
    Guest
    gle diksi

nista od diskusije dok se ovo podivljalo pleme na smiri
    pozdrav styx

fakat nema smisla

pozdrav styx

najvise volim
    Guest
    Kad pogledam razinu izludjenosti i izbezumljenosti do koje je Fred sada dosao...

slat cu ti odgovarajuce clanke da te odrzimo na nivou...

Mile Psihijatar
    Guest
    dobro ti to najvise volis, to znaju svi evo vec tri godine se svadjas sa tim tvojim imaginarnim neprijateljem (koji uzgred receno nije tu ). svedok tome su preko 500 idiotskih tema koje niko normalan nebi pisao, obracati se nekome ko nije tu u stotinama postova je malo "kinki" zar ne profesore?
    a sta ako bi ti poceo da se malo normalnije ponasas, za promenu?
    tvoje uverenje da ti nekoga "rasturas" ( ) nekim glupim postovima koje pises pod srpskim nickovima (copy/paste) sa Srpskih sajtova ... hehehe, ×××××va vreco govana, ko njih cita osim tebe samoga? da ti pomognem - niko!
    ajde sad polako ... znaci niko ih ne cita osim tebe .... znaci nikoga u stvari ne interesuje sta ti ili podstanari u tvojoj glavi pisete .... znaci da ti rasturas sam sebe ××××××tino materina, pisuci jedno te isto 24-7 na ovom forumu!
    evo ovaj "poucak" je bar prost ko pasulj, tako da ga cak i ti mozes shvatiti! )

Ma ni on ih
    Guest
    ne cita, samo copy/paste, that's it.
    HAHAAHAHAHAHAHAHA

The Dikan
    Guest
    Ja sam jos uvek optimista Styx.

Pozdrav,

The Dikan <br><hr>

SVI
    Guest
    SRBI PREKO DRINE U TRI PICKE MATERINE