Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 49

Tema: Unesite svoja razmišljanja o Vidi i PcPlay magazinima.

  1. #1
    Dax
    Guest
    Ja osobno mislim da su to dva najbolja u Hrvatskoj. PcPlay za igre, case modding i grafičke a Vidi za programe i ostali hardver. Lijepa kombinacija.<br><hr><font face="Impact" size="+1" color="blue">UT and PcPlay Rulz</font>

  2. #2
    jeretik
    Guest
    E vidis, ja ti ko Bosanac mogu rec da su to dva najbolja IT casopisa u Hrvatskoj
    Bug i Hacker smrde do neba (Bug mi izgleda ko da ih finansira HDZ, matere mi). PCP je sjajan, jedino mi eto malo smeta sto su slabi s humorom i prenosenjem feelinga iz igara - ima previse suplje price u tekstovima, a ako je vec tako, onda daj barem da se posteno nasmijemo. Takodje, neki u PCP-u daju previsoke ocjene. Cops 2170 je recimo definitivno dobio preveliku ocjenu. Takodje mi je smetalo sto Leutar nije dovoljno igrao KOTOR2 prije recenziranja - u stvari, ne znam da li je kriv on ili urednik. Bilo bi bolje da je ostavio za iduci broj.
    Sto se tice VIDI-a, nisam ga dugo kupio, pa ne bih znao rec kakvi su mi sad, al znam da su prije bili najbolji.

  3. #3
    Dax
    Guest
    Ja Vidi nisam kupio već 2 godine al bez PcPlaya ne mogu. Hacker je shit. Nigdje ografičkim karticama i nečemu drugom. Malo veći feeling ne bi škodio da prenesu iz igara. Humora ima al malo više i ocjena 100%. doom III je previše ocijenjen al Peko je dobar. Jel bi htio da vrate @ntaresa?

  4. #4
    jeretik
    Guest
    Naravno, po jedan @ntares treba svakom casopisu...

  5. #5
    Grga
    Guest
    Za PC-play ne mogu reci previse jer ga ne citam cesto a ni igrice me ne zanimaju previse
    Sto se tice Vidija ja sam dugogodisnji redoviti citatelj od nedavno i na pretplati (HVALA Vidiju na USB-sticku RULZ i mogu reci da su svakim brojem sve bolji pogotovo se veliko poboljsanje vidi u zadnjih cca. pol godine
    za svaku pohvalu su nove kolumne vise specijaliziranih 'kutaka' (mac,PDA...) epoha, i naravno vise velikih testova
    za pohvalu je i kvaliteta tiska jer oni koji citaju vidi duzi niz godina pamte da je uvez negad bio teska katastrofa te da su se stranice odljepivale nakon dva listanja no to je hvala bogu stvar proslosti
    normalno da ne bi bile same pohvale moram reci da me iritira prevelik broj reklamnih stranica otprilike 1/3 Vidija su reklame (cak sam jednom i tocno prebrojao) ali u usporedbi s drugim informatickim casopisima Vidi ima daleko najvecu kvalitetu

    Za kraj samo jedan prijedlog (nadam se da ce ovo procitat netko iz redakcije) trebali bi posvetit barem par stranica Home-made elektronici nesto sto se moze doma napravit onako jedna zanimljiva spravica po broju (npr. stroboskop,predpojacalo....)
    <br><hr><font color="red">I\\\'m mad, you\\\'re mad, we\\\'re all mad in our own little way, but between you and me, we all know who the maddest is.....
    www.VinkoRi.Tk

    </font>

  6. #6
    Dax
    Guest
    e to je pravi argument, čestitam Tako je i s PcPLAyem. Iako on nema tiliko reklama. Ja ga čitam već 3 duge godine i nisu objavili ni jedno moje pismo al šta ću, ne mogu bez PcPlaya inače bih ih poslo u beep

  7. #7
    Grga
    Guest
    ovo mi je 100. poruka

  8. #8
    Dax
    Guest
    blago tebi, ja trebam još 29

  9. #9
    Adebisi
    Guest
    Sve ću vas stjerat

  10. #10
    Dax
    Guest
    e nećeš. ko prvi pojeli ga crvi.

  11. #11
    Adebisi
    Guest
    Ajde svi van sviiiiiiiiiiiiiiiiii van

  12. #12
    Dax
    Guest
    ma nemoj

  13. #13
    BenGAMES
    Guest
    MA MOJ...

  14. #14
    Adebisi
    Guest
    van

  15. #15
    BenGAMES
    Guest
    HEHEHE

  16. #16
    Dax
    Guest
    e neću van, natjeraj me.

  17. #17
    Grga
    Guest
    di su moderatori kad ih trebas

  18. #18
    Dax
    Guest
    šta će ti moderatori?

  19. #19
    fstoev
    Guest
    MA PCPlay i Vidi su najbolji magazini koje sam citao do sad, a to ce ostati i dalje jer ne nameravam da ih menjam za bilo koji drugi na ovom svetu!

    Toliko za sad - zurim ali cu videti da pisem jos za koji dan.

  20. #20
    Dax
    Guest
    SAMO PIŠI.

  21. #21
    Gamer#1
    Guest
    PcPlay je najbolji IT casopis u hrvatskoj

  22. #22
    Dax
    Guest
    TAKO JE GAMER#1. RULAŠ.

  23. #23
    Hack
    Guest
    Znate li da je Vidi najcitirani IT magazin u svijetu (ili evropi nisam siguran)!!!!!!!zar to ne kazuje dovoljno.I hvala na najnovijim driverima u DVD izdanjima bez toga bi zastario kao Grcka.

  24. #24
    x-bul
    Guest
    pc pklay rulzzzzzzzzzzzz....


    gata

  25. #25
    BenGAMES
    Guest
    Opet stari topic, Hack! DAXXXXXXXX!!! IMAMO PACIJENTA KOJI ŽELI BROJ PORUKA PREKO STARIH TOPICA! VRIJEME JE DA ZAPALIMO ŠIPICE, BIT ĆE PRŽENJA! DOĐI I TI ADEBISI MA GDJE BIO. SIGURNO ĆEŠ OSJETIT MIRIS VATRE ) !

Slične teme

  1. DI nabavljate turbine za svoja auta??
    By NOS in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 44
    Posljednji post: 28-09-2003, 00:10

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •