Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 32

Tema: Koolektivno nacionalno ludilo u gl.gradu Hrvatske CRNA-SRAM

ISTINA.....
    Guest
    Hrvatima je ovaj rat dosao koji su decenijama smisljali i mucki izazvali , on im je dosao kao kec na desetku da sad mogu svoju genetsku mrznju prema srbima slobodno sporovoditi i bez skrivanja.

Da ste nacisti to je istorija pohranila za negativni primjer , ali da ste toliki psihicki i nacisticki ludaci bez kraja to Istorija covjeka nece zabiljeziti vece od vas okorjeli krvnika.

Kad nema Srba za izljev nacionalne mrznje i frustracije dobro dodju i novinari pa cak i sudije srbije koji su ucestvovali na EU simpozijumu o pravosudnoj sadarnji.
    Psiholog Zarko Trebesnin ocjenjuje da je to nacionalno agresija koja trazi zrtvu pa ko im padne pod ruke ne biraju se ni novinari ni sudije pa cak ni ucenici prolaznici kroz njihovu zemlju.
    Ovo ludilo u zemlji prestavlja njihovog presjednika koliki je covjek i treba prvo njega da bude sram , jer se sigurno nije zadovoljio u ratu sad nastavlja potajno u miru sa odobravaljen stalne agresije na druge pripadnike , ocito huligani su mu jedino oruzje da i dalje ratuje indirektno.
    Hrvati vi ste svi za kolektivno psihicko lijecenje , jer srama ocito nemate kad mozete tako sta sebi dozvoliti i niko se od toga ne ogradjuje znaci da ste koletivno isto bolesni i ludi

nastavak
    Guest
    - da je sve istina sto i jeste i to potvrdjuje da ni na vijestima nisu dali svoju sram koju svijesno svi usavrsavaju.
    Dali su im tako i toliko geni divljacki i da se nemogu ni najmanje kontrolisati to se potvrdjuje iz dana u dan .
    To govori da su oni ikada vladali Srba nebi postojalo , kao i sad sto rade na sve zive nacine da Srbe izkorijene. koja je to luda nacija da joj nema para da jaceg izaziva pa onda saziva svijet da im ispunjava njihove bolesne zelje.
    A sto je sad Mecis na vlasti tu nema diskusije vrijeme sve pokazuje , on je potajni nacista koji uziva u ispunjenom planu , Tako nesto se kod nas nebi dogadjalo ni da je Seselj na vlasti ili bilo koji cetnicki vojvoda.

Hrvati sram vas bilo prvo svoje proslosti a sad jos i sadasnjosti jer niste ni za dlaku drugaciji krvnici vec sto ste i bili.
    ako vam je to u krvi i genima onda neka se Evropa srami sto vas ne lijeci i naspitava.

Grga GN
    Guest

Da nas je sram da odlazimo na vase forume i nepotpisano vas stalno izazivamo.

MARS ZOHARI. STO SIJETE TO ZANJETE

STO TI ZOHARU RADIS OVDJE NA OVOM FORUMU..?! DALI TI UOPCE ZNAS STO JE TO SRAM...?!

CACKATE CACKATE A KADA DOBIJETE STO STE IZAZIVALI VICETE SRAM VAS BILO.

Znam da ces sada meni psovat majku i rec da sam ustasa i da me trba biti sram sto sam Hrvat, ali pitam ja tebe sto to ne pises tamo na tvome a ne ovdje na mome Forumu. Zna, znam tvoj odgovor : "Jer me nemozes istjerati ovo je i moj forum"...bravo lopuzo!

Nego znas sta, ako mislis da ja lazem, podi na Yahoo, u search boksu upisi JASENOVAC FACTS i udari return pa umri od smeha.

Grga -doro
    Guest
    nije da si saMO ustasa vec si bolesni nacistA i belesni niski kompleks i jos mnogo toga goreg.
    Kazes zasto neko dolazi na tvoj forum nisam znao da vi hrvati nesto imate "Tesla je Srbin a Internet je njegovo dijelo , prema tome ti bi nama trebao placati koristenje tog interneta i ne samo vi vec cijeli svijet.
    A zasto vi na tom vasem forumu vijesti dajete vijesti o nama a ne dajete o vama i to sve lazete ili se nasladjujete , gdje vam je na vijestima zagrebacko ludilo hrvatke kulture , nista o huliganima koji napadaju sve sto nije ustasko. po tome se vidi da ste svi kolektivno psihicki bolesni i nacistiski nabijeni , mrznju gajite , to vam je glavna profesija i obrazovanje kad viljate i proganjate druge narode.
    Ima da uMrete od srama KOJA STE SRAM MOREDNOG VREMENA.

oni
    Guest
    su dobili tisucljetni san koji se zove :"Slobodno ispoljavanje nacizma)
    Decenijama su bili uskraceni svoje tradicije zvane nacizam koji su morali prigusivati silom a to ih je izludjivalo i eto sad im je to dozvoljeno sto maksimalno iskoristavaju.Takvo ludila ni u Iraku nema .Nasi taluibani su za one tamo okorjeli Pavelic je to skolovao.

sto
    Guest
    Hrvatska ima talibane to svijet nema niti ce imati tolike debile .Policija im je desna ruka a politicari stratelji tako da goreg od goreg nemozes izabrati, svi kao klonirani fasisti..

Eh svrbi svrbi
    Guest

pa se netko cese. Auuuuu, kojih zlocinaca, ali bre mi ovde ne diskutijemo o Vukovaru koliko je za nas rat trajao, mi diskutujemo o ovim nacistima sto su bacali kamenje ne o balvanima i snajperisanju zena i dece 3 godine. Auuu brale pa evo ti dokaza da su oni poceli sve amo da bi nas junacine od pamtiveka mogli prognati i genocid nad nama velikima i silnima ciniti. Ali nijesmo mi kukavice pa molimte pogledaj kako ih ovde bijemo, pa svi vide da mi ovde pobedujemo, barem u cesanju i lajanju.

No...?!

Vas stari mutavi bolesni fasizoidni glupi Grga GN.

Ala vam obraza zohari

ne .
    Guest
    ne kevci doro, pa onda bijesnis na istinu kad neznas staces od muke onda prijetis nekim debilskim fazonima.

Jadna ti mocvara sa takvim starcima koji daju los primjer hrvvatskoj mljadezi

Uglanom da smo vas rasturili i to nemozete poreci da ste tri godine kukali kao tuzne kukavice da vas svijet dodje braniti jer ste vecina prolupala od straha dok su se staratelji smilovali )

pati pati svrbo
    Guest

i pricaj si price, pa onda isplazi jezik i sav svet ce ti izgledat podnosljivije a ti pametan, fin i hrabar, PRAVI PBEDNIK, NEMA STA.

GGN.

Koliko puta
    Guest
    ...se mora ovom nasem izludjenom i ocajnom Fredu reci da:

BJEZ, I NE OKRECI SE SINE

BJEZ - SVE DO DRINE

IZA DRINE U TRI PIZDE MATERINA

Uvjek govorio...

DRINU TREBA PREGAZITI A SRBIJU POPALITI!

Morbidus Ustasikus
    Guest
    Treba tebe magarce dobro nalemati! )

Nego ...... sto ne pregazis Drinu i ne pocnes paliti?

Bi ti .... nego .... skupa avionska karta iz Svedske ..... ××××ga! )

Bezi bre budalo, ti ces pregaziti i paliti .... nemozes ni komsiju Srba uhititi u "Krivojebu" tvoje zene, posle toliko godina ..... a ne sta drugo ......

)

Dzoni Vajs, Milisav
    Guest
    ..... iz Jagodinu!

Hehe nema ga vise .... sada postavlja neke nove teme potpisujuci se izmedju ostalih Srpskih imena, cak i sa "Srbo" )

××××te koja iskomplesirana ××××××tina ........

alo bre "vejst of spejs" ...... kad ces da pregazis drinu i da nas palis?

Cekaju te nase babe sa smrkom prikopcanim na cisternu punu govana!

Poruka od ....
    Guest
    ....... Dzonija Vajsa, Milisava iz Jagodinu!

Moja baba kaze da ceka ovog debila svedskog sa govnjavom metlom, zadnji put koristenom u ciscenju svinjca!

Tetka ce da ga drzi!

Mole te da im obavezni javis kada dolazis da palis! )

P.S Ovaj kreten sigurno sedi u stanu sa atlasom i upaljacem .... pa kada ga ufate lude .... spali kartu Srbije ..... ukoliko cujete da je u Svedskoj izgorelo kakvo naselje ..... nemojte se cuditi ako ova ×××××× stoji iza toga! )

????????
    Guest
    Pa dobro ........ jel´ dolazis?

Sta je sada problem .... nemas para za avionsku iz Svedske?

Pa kako ces da nas palis? Neces valjda da dodjes autostopom cak iz Svedske?

Zanima me
    Guest
    kad ce ova srpska olos uviditi da nemaju sto traziti na ovom forumu? Pa bre idite vec jednom u ××××× materinu i usutite ciganijo jedan ××××× vam one posrane keve sa brkovima. U tri pizde materine preko ××××ne Drine.

kad
    Guest
    ces ti usrani iranski pravi ganjci da shvatis da je ovo Teslino dijelo i da vi nemate nista osim ,Sacuvaj nas boze kuge rata i Hrvata. majku li vam krmeljivu ustasku ljudozdersku.
    Jasenovac je vase dijelo a Blajburg je vasa diploma.

Unuk
    Guest
    Pa dobro bre Sved, jel´dolazis ili ne?

Pa rekao si sam da ces preko Drine da palis Srbiju ....... nemoj sada da odustajes i izbegavas ovaj topic ××××te! )

Sta ti mislis da moja baba nema nista drugo da radi nego da tebe ceka sa govnjavom metlom da te omaze i isprasi bre! )

nemoj tako ××××ga, ako si covek od reci (hehe, ova je dobra, hrvat i covek od reci) ..... evo sakupicemo mi za kartu iz svedske, ja cu u pozadinu i necu da se mesam, samo cu da snimam na kameri kako te moja baba maze govnima! )

´ajde bre sved, nemoj da si neki breeee! )

koja
    Guest
    mizerija od naroda.
    Ovaj forum govori kome pripada i kakve su zvijeri te ustrase.
    O utakmici Cobona -Partizan ni rijeci , to je znak da ih svaki poraz izludjuje jer se osjecaju niski, dok kad je nesto protiv Srba to ne zaobilazi.
    Nasao sam na jednom od njihovih forumski kanjtonjera poput vidia ili hineta o toj utakmici i evo kako oni komentarisu utaskmicu- citiram;

Cibonasi su bolje otvorili utakmicu te su dalekometnim topnistvom razbili
    cvrstu odbranu Partizana.

Za ustase rat nije nikada ni bio zavrsen niti ce se zavrsiti.Bas ste svijetska sram.

Krmelj
    Guest
    Samo vi cetnici nastavite sa onom vasom omiljenom pesmom
    "COBAN CUVA OVCICE, LAKOJ LANE DIRI DIRI DANE"
    I nemoj kojim slucajem da FRULU zaboravite

Krmelj
    Guest
    Mozete svim ustasama usput i popusit, a pogotovo Cibosima.

Ko je kome
    Guest
    pushio u Beogradu?

vidi
    Guest
    - ti naseg grge dorata kako se on uredno potpisuje........ )
    Mi se ne sramimo ni frulice ni ovcica jer i ako ih imamo to je iz zabave a kod vas je biti coban iz nuzde jer vam je to nacionalna profesija , biti coban ili nadzornik cetveronoznih travopojedala ili zemljoradik ili po-hrvaski zemljotrc .Zao mi je grga sto se nemozes prsiti da si iz gospodske rase
    Bas mi te zao sto se u dusi osjecas tako nizak sto nisi Srbin.

Srbin nemoze biti svako
    Biti Srbin to je cast i divota
    od rodjenja do kraja zivota.

Mi smo od posa bili narod ponosa , ma koliko dusmana imali i sta o nama misli, mi Srbi smo ponos bili i ostali.

Nickola
    Guest
    cime se oni ponose? iranskim korenima?

very, very bad boy
    Guest
    ko je ovaj krmeljavi? interesantan primerak....volio bih da ga uhvatim u semu malo!
    hey krmeljavi, hajde da se druzimo! )

Franjo
    Guest
    Dobro Sved, sto nas sramotis???? sam si rekao, nitko te nije vukao za jezik da ces Drinu preplivati i Srbiju popalit
    Sto ne ides? Probudi se iz toga dosadnoga sna u Svedskoj i naprijed u Srbiju pa pali!!!!
    Nemoj da zbog tebe svi misle da su svi Hrvati kukavice kao ti!!!

Babe sa metlama punih govana te cekaju na granici, mozda ih uhvatis u zasjedi pa sa ledja kao u Oluji!

Ajde junacino, lako je srat skriven iza kompjutora!!!!!!!

Slične teme

1. NEMA VAM JUDI SPLICANA NIGDJE GUBE U SVEMU PA IH SRAM I STID
    By zagrepcanka in forum Split i okolica
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 01-03-2006, 23:50
  2. SRBIJA - CRNA RUPA EUROPE .....
    By KRESIMIR in forum Politika
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 22-05-2005, 21:11
  3. ODE CRNA GORA I MI TU NE MOZEMO NISTA
    By Tomislav Nikolić in forum Politika
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 27-12-2004, 13:47
  4. SRAM VAS BILO!!!
    By MONSTER in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 29-11-2004, 10:45

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •