Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 72

Tema: MIHAELA MULAČEK 8B

ŽIVA ISTINA
    Guest
    Možda nije ××××× ali je LLLEEEZZZBBBAAA sa Sarom..možda ćete vi misliti da ja to pišem zato kaj sam ljubomorna i da razdvojim nju i nessa,ali neki dan sam ih vidjela kako se žvale.o njoj i sari slušam već dosta dugo i promatram ih.ako mi nevjerujete...a i mislim da ne nemorate,ali što sam ja vidjela je ŽIVA ISTINA.-to je bilo prije ili poslije informatike ja sam naišla kad sam kod frendice išla pržit cd-e.jako mi je žao zbog nesvadbe,ali nisam mogla šutjeti..,kad sam ih vidjela nisam mogla vjerovati kao i vi sad meni i 5 dana sam bila u šoku,kada takvo nešto zamisliš nikaj ti nije,ali kad vidiš...jaao! ness,miha&sara-i'm so sorry!!!

dreadloard
    Guest
    ma ženska je zakon!Kaj je s nessom i s njom?Jel su još skupa?

ines
    Guest
    tko si ti "živa istina"??? ti si bolesna!

ness
    Guest
    ako je to pod ''živa istina'' istina onda ..................žao mi je ali to je odvratno kako si mi to mogla učiniti??????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????---sutra razgovaramo u 4 oka!!!

prijateljica
    Guest
    Ti "živa istina" si bolesna.One su naj frendice.Ljubomora ti je lupila u glavu.....

TTIIII
    Guest
    JA SE SLAZEM SA "ZIVOM ISTINOM"

?*
    Guest
    svi koji pišete nešto protiv njih ste JADNI,oni su baš super par!Mihaela nije lezba(ZAPAMTITE TO!)

wertis
    Guest
    Mala je full simpa,nema kaj!

DaX-AG
    Guest
    Samo da si malo pametnija.... malena sve bi bilo drugacije??

miha...
    Guest
    sorry ness ali živa istina govori živu istinu,ja i sara smo to od prije,a dogovorile smo se da s vama hodamo radi popularnosti,ali kad sam tak već dugo s tobom osjećam malo da se i zaljubljujem u tebe pomalo ali prema sari osjećam nekaj više

wertis
    Guest
    Kaj ti babiću zabrijavaš s tim:"da je samo malo pametnija..."?*Da si ti malo manja konjina možda bi svijet bio lakši...

....
    Guest
    SLAŽEM SE S WERTISOM!!!!!!!!!!!11

tkalča
    Guest
    JA SAM ZALJUBLJEN U NJU,ALI ONA JE SA ONOM KONJINOM!!!!

FREND
    Guest
    BOLJE DA TO NISI PISAO TKALČEVIĆU!!!NESS DOK OVO PROČITA,RAZBIT ĆE TI ZUBE!!!!1

jao
    Guest
    A kaj ti je to Nees?
    Kaj nije to Neescafe???

DaX-AG
    Guest
    Pazi da ne bi zubici padali pod noge... majku ti ××××× balavu

........
    Guest
    A KOME TI TO BABIĆU??????????'

General Woo
    Guest
    Pa zgodna je,ali dok dođe u klub PONAŠA SE KO NEKA FUFICA.........Ness ostavi ti nju!!!!!!!!!NISAM LJUBOMORAN!!!!!!!11

sitwer!
    Guest
    Pazi malo s tim jezikom!Kad bi po tom tvom načinu radili usporedbu između nje i nesvadbe prije bi ona njega trebala ostavit ak već nije!

...........
    Guest
    Oni su prekinuli!!!!!!!!Ness je nju ostavio!!!A ona je još uvijek zaljubljena u njega i rekla je da će ga voljet još dugo..........

generalsss
    Guest
    Ej ti "Sitwer"ili "Wertis"ili Okroša,ja neznam kaj si ti tak zapeo za Mihaelu!!!Ona je zaljubljena u Nessa i još će bit,a utbe sigurno neće jer mi je rekla!!!!!!!!!!!

Okroša
    Guest
    ej ti generalsss iliti gay,da vjerojatno si gay kad ne vidiš razlog zašto mi se mihaelček sviđa.
    Pa cura uopće nije komad,kaj ne?

generalsss
    Guest
    Daj mi reci kaj imaš protiv malog Nessa???ViDI SE STARI MOJ DA SI LJUBOMORAN!!!da sam gay nebi imo dvoje djece!!!Gledo sam ja tebe neku subotu kak si srao malom!!!KOLKO JE TEBI STUPNJEVA U GLAVI???Malo si se digo u zrak.igraš sad za seniore i velka si faca!!!Spusti se na zemlju,mali je baš ok dečko,i neznam kaj imš protiv njega!!!Zato jer je mala njegova??????????????

lily
    Guest
    cura je preslatka!

TRUE
    Guest
    I AK SU MIHAELA I SARA LEZBE, KAJ ONDA??? KAJ STE VI TAK ZAGLAMASTE SELJAČINE??? PA TO JE FUL NORMALNO U NEW YORKU, ZAŠTO NE BI BILO I OVDJE????

Slične teme

1. STA MISLITE O LJUBAVI MIHAELA CVETKA I NIVES M?
    By )))))))))))))))))) in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 20-03-2009, 20:29
  2. MIHAELA HUSAIN 8.D (STARA ŠKOLA)
    By jebena iluzija in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 04-10-2007, 12:26
  3. MIHAELA MULAČEK
    By drug in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 15-05-2007, 17:39
  4. SALE I MIHAELA