Stranica 3 od 10 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 228

Tema: A di ste, lipi moji?

  1. #51
    divji cvit
    Guest
    Dobra večer!
    Došla san u ovu uru, eno David hrče, do prin dva minuta me zva i zaziva, ae Cvita, ae više...
    Vidin da Margarita nije skontala ovo s dresovima, ma ubuduće nema problema, crkla pegla pa će on odsad opet bit David (bar dok se ne kupi nova).
    Napadaču poruka, skupila san sve biljke, sad mogu poć leć a prijevod teškooooo.... izgubila san ga.
    Ali... za te ću se potrudit !

    Ma kako je lipo ovo reka za Sebenico, a Napadač?
    'noć vam

  2. #52
    Napadac
    Guest
    Ajmeeeeeeeeeee ne mogu se sa sa ovin ode sada kontrestavati jerbo neman pare i gren leci...ali sutra mandrilo ka te uvatin gospeeeeeeee ajmeeeeeeee tiiiii seeeeeeee

    A cvita, ma on bidan i ne zna da mi je da kumplimenat a e!!!
    Margita za gospu blazenu(hahahaha)oli su te vrazi poili? ovo mi je super spika...


  3. #53
    Margarita
    Guest
    Ae, basta vas dva.Ča ste se tako nažestili. Neću ovde nikakvu tuču.
    Cvita, ja ti nikako ne volin minjanje dresova može bit zato ča san trvdoglava ka tovar.
    I gori nego vrazi, moj Napadaču...

  4. #54
    DAVID B.ST.
    Guest
    Margita, ajde lipo pozdravi Sargona. On misli da smo ništo u svađi, ali nismo. Bar ja nisan s njin.
    Ovdi se niko ne tuče i neče dok san ja a life, a inače u vezi-sveze dresova, a ča se mene tiče, svi oni igrači su iz Manchester Utd., dakle ja ( osim izvjesnog Garya - umisto Garrya N.). To je niko drugi škraba, misleć da može bit genijalan ka i ja, skromno!
    Lip ti pozdrav tebi, ka i našem (he, he, he, pazi sad!) Sebenicio!!!
    P.S.
    Moji su se tukli kontra talijani (namjerno malin slovon), sorry Napadač!
    Ae!

  5. #55
    DAVID B.ST.
    Guest
    Isuse, da "a life"!!! Cherry ispravljajjjjjjjjjj......tek san sad vidija!
    Ovo da zaokružimo na 55 postovitisa.
    Ae!

  6. #56
    divji cvit
    Guest
    Margarita ni ja ti ne volin minjat dresove ali san ipak jedno vrime provela na klupi pa san uzela advokata…
    Ja san ti tvrdoglavija od tovara, naslušala san se toga od ditinjstva...
    )

  7. #57
    DAVID B.ST.
    Guest
    Ma daj, kad san ja tebi opalija kontru!
    Nisan lud. Nebi me opralo svo more ovega svita! I sama znaš kakva si...slapovi i to...
    Ae, jubin te Zlatokosa.
    (večeras je ništo grintava na sina moje majke, pa joj se kokulajen!)

  8. #58
    divji cvit
    Guest
    Jesan grintava

    Lipi moji sutra radin, skidam se ( s neta of roks), tuširanje i spavanje...

  9. #59
    DAVID B.ST.
    Guest
    Evo me, jubavi, stižen...(pa da nisan matcho!)
    Ae, noč svima nama dvoje!

  10. #60
    Napadac
    Guest
    A dico dico moja ala leci ajteeeeeeee, crtic je prosa ma i cokolino se oladilo eeeeee, Margarita ma vis ti nji a?

    Ajte ljudi lipa noc vam...ala Doture na svoju bandu postelje se teke daj hehehe

    A ono gori ca si na*ra(ups) hmmm..ajme ti se samo neki drugi puta...

  11. #61
    DAVID B.ST.
    Guest
    Slišaj ti, Sebenicio, ja uvik spavan na svome privatnom vlasništvu od posteje. A Ona uvik spava dijagonalno, pa je moran turat nogan na njenu polovicu! Zadnji put me, određenim dijelom svog lipog tila, puknila i odletija san na pod! Onda san otiša na balkon zapalit španjulet , bisan ka glista!
    A čokolino, hm, nije ni za bacit (uz gastale i kompensane) posli njene kužine.
    Ma isto ja nju volin...
    MARGITAAAAAAAAAAAAA, di si ti gospu ti blaženu??
    Ae!

  12. #62
    divji cvit
    Guest
    Ma viš ti njega, uvik ima što prigovorit ! Ma da, je to stvarna, čista i gola istina ) .

    Još spominješ spizu, eh, a tajna je u onemu decu Charddonaya, i šišmiševu krilu ! Glavno je da te drži

    Pozdrav Napadaču i Margariti!!

  13. #63
    DAVID B.ST.
    Guest
    Je, oprostija san ti, ali tek dvi ure poslin, kad si se GORKO pokajala zbog tega bezobrazluka!
    He,he,he

  14. #64
    cherry
    Guest
    uff dok se sve procita, e bas steta sta Smoje nije ziv)))
    Ma vidi Davea sta se 'ita stanom i to u Sucurcu, a da nisi malo pretira.Margi, je da san ja nostalgicna ali sve ima svoju cijenu, moja je negdi cca. $4, cijena Globusa ovde )) Ma nemam ja nista protiv predgrada, dapace, ali ja sam iz onoga istocnoga, ehh da je sad jedna kava u Orbisa, tamo iman sve, i palmu i more isprid nosa, a autom mogu do stola)))
    Necete virovat ja opet citan Malo misto i davin se od smija, i mislin se kako bi ovi ovde svatili onu legendarnu" ja san se zajubi")))))))
    Pozdrav ljudima dobre volje, ej skoro san zaboravila pa dolazi nam Oliver vamo 11/16)) Koja ce to festa bit, jos da je nekako Gibonnija i Cambi dovuc vamo, onda bi se moglo i prezivit

  15. #65
    Margarita
    Guest
    Evo me, lipi moji. Ko me je zva?
    Nisan van imala vrimena jer mi je došla ćer pa malo s njon u ćakulu, pa malo po butigama, pa spremi ditetu pijat prave juve, pa njoke, pa palačinke sa siron, pa zalij to s vrhnjen, pa zapeci.... Ma ča ću van pričat. Sinoć je partila.
    Je li se ko od vas juče kupa na Bačama?

  16. #66
    cherry
    Guest
    E ja sigurno nisan, a sta je bilo?? Jel bija ko zgodan pa san ga propustila)))

    Margi bas ti "fala" za nabrajanje svih delicija, doduse i ja ovde jedem pravu domacu juhu, Podravkinu iz kesice))))



  17. #67
    divji cvit
    Guest
    A šta se mala nauživala Margarita, ajme da mi je bit mala opet, ili do mame poć...
    Ovako mene tokaju juhe, točevi, kolači i ostalo...

    A Cherry, skupljaj kesice za Podravkinu nagradnu igru, dobre nagrade su u giru, ili kuhaču u ruke ako stigneš pa bar uživaj u spizi

  18. #68
    Margarita
    Guest
    Bače (i zgodne ××××ginaše) san vidila samo na televiziji.
    Cherry draga, baci sve te kesice, ubićete kemija. Ako ti je teško kuvat ili nemaš vrimena, nađi nekog sličnog Dejvu ka ča je Cvita našla. Udvoje je bome lakše.

  19. #69
    DAVID B.ST.
    Guest
    NJOKI, NJOKI, KO JE SPOMINJA NJOKE???
    OČU IZI ODMA, SAD, SMJESTA I ZDAJ...S PAŠTICADON.
    Ae, ae, gren ča pofrigat jaje naoko..
    (ben ti ovi life - bez "s")!

  20. #70
    divji cvit
    Guest
    e i ja bi taaaako naređivat !!!
    maaaamaaaaa

  21. #71
    cherry
    Guest
    Eh da je u dvoje lakse dalo bi se diskutirat, pogotovo sa/o onim nasim dalmatincima.Dobro, dobro cast iznimkama (vec ga cujen kako se buni)Dobro ti je Cvita rekla.
    Dat cu ti ja "s", ups, nemoj rec Cviti hahahah
    I bacila bi ja juhe iz kesice, ali od cega juhu da napravim ovde, nije da nisan probala, ali je sama masnoca plivala, toliko o njihovom mesu.Nego otkrila san sad i fazol u vazu, Podravkin naravno, domace je domace)))
    Kad smo vec kod hrane necete virovat sta mi najvise fali, blitva )) Ko to kaze da smo mi blitvari)) Kad san sad bila doma morala sam mamu molit da mi je svaki dan kuva, a bidna zena kaze da je sram svaki dan kupovat na pazaru, da sta ce ljudi rec, sta samo to jede))))))



  22. #72
    DAVID B.ST.
    Guest
    Blitvas , smučkana sa divjin zeljens (šušaks, žutenicas, lukavacs...), pa kaps maslinovoga ujas i koje jaje utvrdos...Braleeeees koja večeras!
    Hes, hes, hes...a ti mislila mene!
    Ae cherrys , ja san prema damamas vites, pa onda umisto nights . knights!

  23. #73
    Napadac
    Guest
    E moj doture...cin me nema nevoje nevoje danas po drugi al' neka....Cvita tavon iz sve snage!!!
    A cvita ma bas mi je palo na pamet....a da ja Zoltanu podjen rec da te dodje citati na Vidi pas vit kako ce se ovi iz "Metrupule" smirit a? I nije ova ideja za bacit sta je je.
    Negon Trisnjice ovo ljudima dobre voje je islo za me a? Ma e razumin ja tebe nemos mi ode otvoreno reci da je Napadac lip ka slika(ovo ja njega malo jel)
    Margarita oko moje a sta palacinke nisi i nama ode ponudila nego mi samo gricule cinis...

    Laka noc judi, zviri(ovo njemu) i zene

    Doture ))))))))))))))))))))))))

  24. #74
    Margarita
    Guest
    Oprosti za gricule. Palačinke su slistili dok si reka keks i sva mi je srića da ih nesmin ni ist jer nebi me dopa bokun niti za pričestit se.
    A je li, a ka' ti spavaš?

  25. #75
    divji cvit
    Guest
    Doć na gotovo s posla, sanjaj Cvita ) !

    Cherry, baš mi je ža tvoga iskustva s tin meson, izbor ti je sužen, ajme koma, razmišljala san kako to mora bit da izgleda (bljak, ali što je tu je), valjda nećeš u ton zemji ostat dovika.

    Njapadaču, ma pametna glavica misli, prijedlog na glasovanje tra la la.. Ma čitača ne fali, još Madjar za zapaprit hehe, juto

    Margarita opet ti o palačinkama.. ajme !!!

Slične teme

  1. Dragi moji
    By X File in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 20-06-2003, 13:28

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •