Stranica 5 od 10 PrvaPrva ... 34567 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 101 do 125 od 228

Tema: A di ste, lipi moji?

  1. #101
    Margarita
    Guest
    101. poruka je moja. Ha, ha, ha...
    Ma razumite me malo. Šef mi je na putu, radim 12 sati dnevno s mladin, pametnin muškima koji su osin onoga u čemu su pravi meštri totalno u balunu, a moja je briga da sve štima.
    ´pas mater demokraciji.
    Bome zaladilo je.

  2. #102
    Puky
    Guest
    Evo me samo pozdravit svoje prijatelje .
    A lipo van je tu .
    Pozdrav sa SZ strane .

  3. #103
    DAVID B.ST.
    Guest
    Najpri pozdrav Pukyu (malo kasnije gren ča navratit na Pulu da vidin ča je kod vas novega).
    Mi smo ti Margita sinoć sidili u Semafora (nasuprot Kappi) i blejali okolo očemo li te vidit...Padala je revijalno. I onda san uz jednu pivsku Zvizdu i jedan G&T naučija od stručnjakinje za vremenske nepogode, da ono uopće ni bila ono ča mi kažemo "škura bura", vengo tramuntana... Ka smija san reč da nisan u pravu. Jerbo je padala kiša, a ko je vidija da po buri pada...
    Sad san samo 99 (di je kvragu oni znak, a ha!), 99% genijalan!
    Pozdrav svima nama, s Pukyen 6 (ŠEST!!!).

  4. #104
    Puky
    Guest
    DAVE prijatelju pozdrav tebi i društvu METROPOLE sa SZ strane dimovine .

    E da ne zaboravin , ne spominji me Jessici , ne ide nam pa da se ne naljuti .

  5. #105
    DAVID B.ST.
    Guest
    Ok Puky, sorry, nisan zna...No hard filing(bez "s").
    Pozdrav!

  6. #106
    divji cvit
    Guest
    Pozdrav Puky i cila ekipa!!
    A e, Margarita, nismo te vidili, ali san zato gledala u izlog. A kako je padala, jedva se vidio prst prid nosom.

    Tremuntana nego! Centralni vitar u Ruži, puše točno sa sjevera. Glavna arakteristika mu je da donosi nestabilno vrime. Zapuše nakon kiše, dajući privid da je okrenila bura jer suši, ali vraća kišu. A zašto se još zove škura bura, jer je jaka i hladna, a nebo je pritom sakriveno tamnosivim oblacima. Toliko!
    Pozdrav od
    jedriličarke )

  7. #107
    Margarita
    Guest
    Mene van kiša štufa pa san bila doma.Po večeri primištala opranu robu po balkonu, čas unutra, čas vanka, a ostatak igrala briškulu i trešetu.

  8. #108
    cherry
    Guest
    dobro jutro Nego vidis kako je sve to isto, ja ovde, Margi tamo, premistamo robu, doduse ja po praonici, iz masine u susilicu.I uvik gledam u ona vrata i cekam nebi li se pojavija koji zgodni frajer da pere rebe) Ma ona reklama za Levis je cista laz!!
    I tako kazete kisa sinoc, e onda danas nemam sta zalit, meni sunce sija ko tepsija, iden napravit dir, ufff a di je Riva, etoga, opet nesto fali!! E nikad NY nece bit ST))

  9. #109
    Margarita
    Guest
    Bože, šta se to dešava u NY!?
    Cherry, vrati se kući. Skuvaćemo ti paštašutu.

  10. #110
    cherry
    Guest
    evo me) Sad tek vidim kad sam ono i sta sam ono jucer napisala, a ono 15 minuti posli opet tragedija.E zbilja kada je neko prokletstvo doslo vamo.A sta je najlude od svega opet me moji od doma zovu sta se desava, tako je bilo i prvi put kad sam im rekla da sta dizu paniku,da jel znaju oni kolike su to zgrade kada je lako njih srusit?!!?
    No dobro, vracamo se u normalu, sad me strah napisat da nam je lip dan, jer sam jucer to rekla pa vidi sta je ispalo.Zato nista od prognoze danas!!
    Imate kiss i cujemo se)
    Margi, fala, tvoja pastasuta izgleda primamljivo, drzi je na toplome do lita))

  11. #111
    Napadac
    Guest
    lipi mojiiiiiiiiiiii, ajmeeeeee sritna san danas bez vezeeeeeeee, ma nije bez veze neko meni jako drag bori se...ma odlucija se boriti za sebe za svoj zivot...i toj osobi iako ovo nikad mozda nece procitati ostavljam jedan stih...

    "...samo ozdravi mi ti...", iden je nac cilu

    ma ca se ode kuva pastasuta???

    zagrljaj svima od mene...

  12. #112
    Napadac
    Guest
    Gibonni

    Ozdravi mi ti


    Ja ti donosim smijeh
    na napuklim usnama
    dug sam presao put
    da ga dijelimo na pola
    pa se spustam na pod
    kraj tvojega jastuka

    a ti mi zelju pokazu
    da ustat ces k'o nekada.

    I samo ozdravi mi ti
    to je sve sto sam
    od neba trazio
    i svaki korak tvoj
    sto ga napravis
    ja bih usnama nagradio.

    Samo ozdravi mi ti
    to je sve sto sam
    od neba trazio
    i svaki osmijeh tvoj
    sto mi poklonis

    kao ZASTAVU bih razvio

    al' samo ozdravi mi ti...
    I ja cu cekati na TEBE
    kada ustanes i kada krenes
    zelim vidjeti tvoj SMIJEH...
    I zelim da se PONOSIM sa tobom
    zelim se pomoliti sa tobom
    kada prepoznas POBJEDU u sebi
    i pobjedu u meni
    kada ozdravis mi ti.


    s ljubavlju


  13. #113
    DAVID B.ST.
    Guest
    Najpri ču izpozdravljat i izžvaljavit svih ( di trčete, ja to radin suptilno!!!).
    E Cherry, a da se ti malo bekiziraš nazad u metropolu svizi Anti, Stipa, Šima, Frana i Jura...? Jerbo, je da ti Kvins (he,he) ni daleko, ali s brojen 10 si vidljiva i iz satelita, pa ono, mislin, pegula si gospu ti za jadne Amere! Dok si tamo padaju in reroplani na glave (Gospe moja, sramin se, ispalo je bezosječajno, a nisan tija!).
    Napadač, pozdrav našeme zapadnon predgrađu i best višiz za tvoje višiz u svezi-veze zdravlja dotične persone...
    Margita, ja ti moran kuvat za dva dana unaprid, pa je svaki treći dan pašta šuta! Jedino minjamo ono umokro i usuvo. Ae, gospu ti, daj koju ajdiju za nešto drugo ča more durat dva dana, jerbo čemo svi ispalit na živce od pustih ugljikohidrata...
    Cvita, tebi ču ništo kasnije reč u dva uva...Ali ovako, FALA TI U IME SVI NAS, VEČ SAN TI REKA DA NISI NI SVJESNA ČA SI VEČERAS NAPRAVILA! TOLIKO SMIJA I VESELJA NI BILO U KUĆI OD 1391.!!!
    Veselo!

  14. #114
    divji cvit
    Guest
    Nema na čemu

  15. #115
    cherry
    Guest
    hahahahahahah pa opet hahahahhahahah!!!
    E sad mogu ic citat Slobodnu i uzet kavu, a necu se prestat smijat jos dvi ure sigurno)))Pa kazu nema Boga, da nema...))))
    Nego palo mi napamet nesto, a steta to ne podijelit s vama, ma nista pametno sigurno)Kad san ono napisala da nikad NY nece bit ST, moram rec da sam najjacu bazu na tu temu vidila u policijskoj stanici (necemo o tome sta san tamo radila, a tamo na zidu pise, Sinj nikad nece bit Venecija))
    Etoga, dragi moji cut cemo se jos, a sad hitam,hahaha moran minjat broj podahitno, mozda u 2-ju, taj je strah i trepet, atroke 10-tka )))


  16. #116
    DAVID B.KS.
    Guest
    Reka bi čouk da si skontala da san ja , ka ono, hm, jel, br.2, itd...Ae lipo kv(l)agu....ALI, TO TI JE ISTI GRADUSINA. A 10 je do Solina (koji nema čens bit venecija - namjerno malin slovon).
    Inače: MARGITAAAAAAAAAAAAAAAAAA, nema opravdanja za ovo ča nan radiš! Odma da si se javila!!!
    Ae!

  17. #117
    Margarita
    Guest
    Ča se dereš? Tu san samo niman voje.
    Satra me posal, malo pinez, jesen...
    A jema li kod vas ča lipega?

  18. #118
    cherry
    Guest
    eee, ima puto tega, ali ne smin rec ) E bas se mislin kako mi ovde falo to sta kad provalim nesto iz malog/velikog mista moran objasnjavat, a koji put se desi da ne svate najbolje.Ko ce njima objasnit onu; Roko, za gospu, molin te ne spasavaj vise)))Jesan ovo vec rekla, bice da i jesan, e onda znate da je istina))
    Nego rekla san ja da nece ovde na dobro, u Subotu vece izaden vanka, a ono muski vise gledaju Lewisove nego moje noge. Kazen ja, sve naopako))
    I onda kaze mama da nece doc, jer situacija nije za putovanje, ajme, ma razumin ja nju, ali ko ce sad meni pravit frite i krostule.E ni te mame nisu sta su nekad bile )))

    Zdravi i veseli bili, di god bili))

  19. #119
    Napadac
    Guest
    A muke ti irudove..sta recu a jeste se da ne kazen sta....jel..
    Margita pinezi jesen i posal i to ti je briga ajde lipo mala...(ne.p.ka nisi iz Spalata) ups hehe i uzivaj na rivi kad ti je bog da...a Trisnjice moje sesne..a nisu bas sve razumili a? ma jesu Trisnjice jesu! A ono, I I I, hahahaha jesi li ti aaaa?

    Gren ca!

  20. #120
    cherry
    Guest
    alooo, pa sta je sad, zima jel !! e neka van je)
    Ajde dobro, samo da vas pozdravin, mene ceka par dana jedenja (da ne kazen sta drugo) tuke, a vi uzivajete u blitvi))
    Napadacu, nisan bas u najbistrijoj fazi jutros, izgleda da nista ne svacam !?!?!?
    Fala in ))


  21. #121
    DAVID B.ST.
    Guest
    Ali zato jesi u fazi! I MRZIN KAD NIKO DRUGI ZAOKRUŽUJE LIPE BROJEVE I BROJKE UMISTO MENE!!!!!!!!!!!!!!! JA SAN TRIBA BIT 120.
    Mislija san na broj...
    Grrr...

  22. #122
    cherry
    Guest
    ajme ti si nepopravljiv, uvik oces bit gori, ajde dobro, evo sad jesi))) Nemoj se vadit na broj, i bolje bi ti bilo da zaokruzujes sta drugo ))
    Nego evo da i ja jednom otkrijem prednosti zivota vamo, citam jutros u Slobodnoj o knjizi koju je napisa nas covik o ST-u, ali vidi vraga objavljena samo u USA, hahahah Amazon radi cuda, nadam se samo da ce mi doc prije Bozica i da nece bit nikakvog praska !!
    Javit cu vam kakva je, ne morate sumnjat ))


  23. #123
    Margarita
    Guest
    Šoldi jednako malo, ali nakon 2 dana sunca i kratke šetnje priko rive sve mi se pari bolje.
    U nedilju je bila panceta od tune na gradele. Kakvi gušti...

  24. #124
    Napadac
    Guest
    Margaritaaaaaaaaa nemoj bit kapricozaaaa hehe i cinit mi gricule sa gradelan eeeeee, a do cu ti na rucak ako vako nastavis!

    Prasak a? a Trisnjice vraga ne izila cetri!! ma sta cetri baren pet hehe


  25. #125
    cherry:))
    Guest
    neda mi se logirat
    E sad mi ne mozete radit gricule sa suncem, atroke srdele, puse bura, jeli!
    Nego dok ja vamo moran onu stupastu tuku jest', sta se to desava, ovaj mislim nedesava, nigdi nikoga)
    Iskreno, nije me briga puno za one gore, ali da nikog iz ST-a nema, e to me vec brine))
    Ajde pa se cujemo!!

Slične teme

  1. Dragi moji
    By X File in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 20-06-2003, 13:28

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •